Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά υλικού σε υπολογιστη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω μια sony digital 8 kamera .αυτή είναι παλαιου τύπου με κασέτες .θα ήθελα να την συνδέσω με υπολογιστή και να μετατρέψω τις κασέτες σε αρχείο για σκληρό δίσκο.γνωριζει κάποιος πως γίνεται?? ευχάριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Liakouras989 είπε

Καλησπέρα έχω μια sony digital 8 kamera .αυτή είναι παλαιου τύπου με κασέτες .θα ήθελα να την συνδέσω με υπολογιστή και να μετατρέψω τις κασέτες σε αρχείο για σκληρό δίσκο.γνωριζει κάποιος πως γίνεται?? ευχάριστω

    Τις δίνεις έξω για μετατροπή και είσαι έτοιμος ! 

Επεξ/σία από babisskg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις το καλώδιο σύνδεσης, κατεβάζεις και το πρόγραμμα που συνδέει την κάμερα με τον υπολογιστή, και τις περνάς μια μια από την κάμερα.

Θυμάμαι έδινε η sony ένα πρόγραμμα, τώρα πια βέβαια δεν ξέρω που θα το βρεις!!

Θέλει ώρα αλλά οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε με τη κάμερα σε ενα κατάστημα ηλεκτρονικών να δει τι εξόδους εχει και κάποιο καλώδιο θα σου δώσει για να μπορέσεις να τη σύνδεσις στο pc σου και να την αναγνωρίσει

Διάβασε και εδώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλλυτερα να την δωσεις να στην κάνουν σε κάποιο μαγαζι.Εαν δεν εχεις γνωσεις τοτε στην μεταφορά και κωδικοποιηση θα εχεις απώλεια στην ποιοτητα.Ειναι που ειναι χαμηλή (μαλλον) η ποιοτητα από την αρχη,θα την ριξεις και εσυ στην ματατροπη οποτε το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλό. Αν θελεις να το κανεις εσυ πες το να βοηθησει κάποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...