Προς το περιεχόμενο

HP 3789


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα πηρα τον συγκεκριμένο μεσα στην καραντίνα για τις εκτυπώσεις του μικρού για το σχολείο χωρις να το πολυψαξω και βιαστικά καθως τον βρηκα προσφορα 55€ δεν ειχα την πολυτέλεια να περιμενω για κατι καλυτερο.Παιρνει μελανια 652 αν παρω επαναγεμιζομενα θα τα δεχτει;Κανενα μαγαζι που κανει αποστολη επαρχια γνωριζετε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, johndrama80 είπε

Καλησπέρα πηρα τον συγκεκριμένο μεσα στην καραντίνα για τις εκτυπώσεις του μικρού για το σχολείο χωρις να το πολυψαξω και βιαστικά καθως τον βρηκα προσφορα 55€ δεν ειχα την πολυτέλεια να περιμενω για κατι καλυτερο.Παιρνει μελανια 652 αν παρω επαναγεμιζομενα θα τα δεχτει;Κανενα μαγαζι που κανει αποστολη επαρχια γνωριζετε;

Τα 652 παίρνει της κόρης μου.Εγώ παίρνω από εδώ συμβατά γύρω στα 11 ευρώ τα xl.Νομίζω στέλνει και επαρχία.Πάρε το πρωί τηλέφωνο.

Επειδή τα xl που πουλάνε εδώ στην ουσία δεν είναι xl απλά παίρνουν λίγο παραπάνω μελάνι από τα γνήσια παρήγγειλα από ali πριν 15 μέρες ένα συμβατό  xl  για 18 ml  και σήμερα το πήρα. Το τοποθέτησα και δουλεύει μια χαρά.Ο χρόνος θα δείξει τη χωρητικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...