Προς το περιεχόμενο

inject ή laser εκτυπωτής? epson ή hp ή Samsung?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Δεν το εχω με την τεχνολογία γενικά και δη με τους εκτυπωτές. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

 

Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι πολύ γενική η ερώτηση σου. Πρέπει πρώτα να εξηγήσεις την χρήση που θέλεις να κάνεις στον εκτυπωτή. Τι θα εκτυπώνεις, σε τι ποσότητες, εκτός από εκτύπωση αν σου χρειάζεται δυνατότητα φωτοτυπίας, scanner, έχεις ανάγκη από φωτοτύπηση μαζική σελίδων, θέλεις να έχεις δυνατότητα ADF δηλαδή να φορτώνεις μαζικά σελίδες στο scanner/φωτοτυπικό;

Προσωπικά δεν είμαι expert απλά έχω μία μικρή εμπειρία με εκτυπωτές σαν χρήστης.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα, 

Ευχαριστώ για την απαντηση σου.

Οικιακη χρήση. Για λιγες φωτοτυπιες 10 με 30 το μηνα, χρησιμοποιω σκανερ συχνα. Αυτα εν ολιγης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, krisi είπε

Καλησπέρα, 

Ευχαριστώ για την απαντηση σου.

Οικιακη χρήση. Για λιγες φωτοτυπιες 10 με 30 το μηνα, χρησιμοποιω σκανερ συχνα. Αυτα εν ολιγης.

Θες να βγάζεις και φωτογραφίες ή τον θέλεις μόνο για ασπρόμαυρες εκτυπώσεις;;; Αν θες και φωτογραφίες πας σε έναν έγχρωμο inkjet αν θέλεις μόνο ασπρόμαυρες πας σε ένα ασπρόμαυρο laser.

Να ξέρεις μόνο ότι τα έγχρωμα μελάνια είναι ακριβούτσικα.Εγώ έναν inkjet έχω αλλά μου έρχεται σχεδόν τζάμπα γιατί γεμίζω μόνος τα μελάνια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...