Προς το περιεχόμενο

Επιλογη εκτυπωτη-scaner


sky3017

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα βοηθεια επειδη ειμαι ασχετη αν μπορειτε να βοηθησετε να διαλεξω,θα ηθελα να παρω εναν εγχρωμο εκτυπωτη και σκανερ περιπου μεχρι 100ευρω,εχω ριξει μια ματια αλλα δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο ειναι καλες επιλογες.Αυτα που μου φανηκαν καλα ειναι :HP DeskJet Advantage 5275 και HP DeskJet Advantage 5075.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και εγώ ενδιαφέρομαι για αγορά για τον HP 5275 και για να μην ανοίξω καινούργιο θέμα είπα να γράψω εδώ για να πάρω γνώμες.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 πρόσφατα θέματα να διαβάσετε, μην ξαναγράφουμε τα ίδια...

σε αυτή την κατηγορία θα πρέπει είτε να επιλέγετε "συμβατά" μελάνια (π.χ. τη μάρκα του πλαισίου ή του εκάστοτε μαγαζιού) - με ότι ποιοτική "έκπτωση" σημαίνει αυτό, ή να βάζετε original μελάνια με κόστος περίπου το 30-40% του κόστους αγοράς.

Υπάρχει η λύση να επενδύσετε σε refillable kit (μελανάκια που ξαναγεμίζεις μόνος σου με χύμα μελάνι που επιλέγεις και σύριγγα) αλλά: 1. δεν υπάρχουν για όλα τα μοντέλα και 2. κοστίζουν περι τα 50 ευρώ, που αν τα βάλεις στο αρχικο budget, πας και σε inkjet tank εκτυπωτή, που γεμίζει με υγρό μελάνι απο κατασκευής και χωρίς πατέντες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pp6210 είπε

παιδια υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 πρόσφατα θέματα να διαβάσετε, μην ξαναγράφουμε τα ίδια...

σε αυτή την κατηγορία θα πρέπει είτε να επιλέγετε "συμβατά" μελάνια (π.χ. τη μάρκα του πλαισίου ή του εκάστοτε μαγαζιού) - με ότι ποιοτική "έκπτωση" σημαίνει αυτό, ή να βάζετε original μελάνια με κόστος περίπου το 30-40% του κόστους αγοράς.

Υπάρχει η λύση να επενδύσετε σε refillable kit (μελανάκια που ξαναγεμίζεις μόνος σου με χύμα μελάνι που επιλέγεις και σύριγγα) αλλά: 1. δεν υπάρχουν για όλα τα μοντέλα και 2. κοστίζουν περι τα 50 ευρώ, που αν τα βάλεις στο αρχικο budget, πας και σε inkjet tank εκτυπωτή, που γεμίζει με υγρό μελάνι απο κατασκευής και χωρίς πατέντες. 

Ρωταω για εκτυπωτη,οχι για μελανια,αν εχετε να μου προτεινετε να'αγορασω εκτυπωτη που να να εχει το πολυ 100ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sky3017 είπε

Ρωταω για εκτυπωτη,οχι για μελανια,αν εχετε να μου προτεινετε να'αγορασω εκτυπωτη που να να εχει το πολυ 100ευρω

όποιον εκτυπωτή και να πάρεις....τυπώνει. το θέμα είναι πόσο θα σου κοστίσουν τα μελάνια οταν έρθει η ώρα να τα αλλάξεις, γιαυτό οι περισσότερες συζητήσεις πάνε στα μελάνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...