Προς το περιεχόμενο

Brother MFC-L2710DW Laser Πολυμηχάνημα - Συμβατά Toner


tom_zola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και Καλή Ανάσταση,

μετά από περιήγηση εδώ και εκεί..και ψάξιμο..κατέληξα στο συγκεκριμένο μηχάνημα (brother l2710dw) με το σκεπτικό να κρατήρω εναν inκjet των 35 euro πενταετίας για τις ελάχιστες έγχρωμες εκτυπώσεις.

επειδή σε διάφορα post διάβασα αρκετές απόψεις. Περι chip, firmware κτλ...άλλος λέει έπαιρνε συμβατά και τώρα δεν παίρνει, άλλος λέει παίρνει συμβατά αρκεί αν έχουν chip κ.ο.κ.

Τελικά το συγκεκριμένο μηχάνημα παίρνει συμβατά toner? Και αν ναι σε τι κόστος?

ΥΓ. υπάρχει πρόταση που να στέκεται απένανται σε αυτά τα χρήματα και με αυτές τις δυνατότητες? Και αν ναι, με τι κόστος αναλώσιμων?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο πολυμηχάνημα το έχω δει και εγώ και έχει πολύ καλές κριτικές. Υπάρχουν συμβατά toner σε χαμηλή τιμή από 10 ευρώ τα οποία βγάζουν περίπου δυόμισι με τρεις χιλιάδες σελίδες το θέμα είναι ότι στα περισσότερα καταστήματα έχει εξαντληθεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το βλεπω αμεσα διαθεσιμο (TN-2420) σε αρκετά μαγαζιά.Μπορείς να παρεις τηλέφωνο (ή email) σε 2-3 (μεγάλα) από αυτά να τους ρωτήσεις σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, πήρα τον εκτυπωτή πριν 4 μέρες. Από Toner Hellas παίρνει το TN2420 (έως 3.000 σελίδες) στα 20€ ενώ από υπάρχει και η ΤΝ2420 μέχρι 6.000 σελίδες με 30€

Επεξ/σία από PanagiotisPC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...