Προς το περιεχόμενο

Η Apple προσφέρει δυνατότητα προσθήκης τροχών στο Mac Pro έναντι $699


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, CheOnWeb είπε

Κι όμως, δεν χάνει. Για την ακρίβεια, η πολυτέλεια δεν έχει απαραίτητα να κάνει με τη μόστρα. Για κάποιους έχει, για κάποιους όχι.

Ένας επιπλοποιός, μπορεί να βάψει με την ίδια επιμέλεια το πίσω, αόρατο μέρος της ντουλάπας, κι ας μην το δει ποτέ κανείς. Δεν είναι τυχαίο το παράδειγμα. Κάποιοι θα καταλάβουν. 

Και έχει και δεν έχει...η χρησιμοποίηση ακριβών υλικών , ανεβάζει την ποιότητα του προϊόντος...κάποιες φορά ουσιαστικά  κάποιες όχι...τώρα αν θέλετε να συμφωνήσω σε περιπτώσεις εταιρειών τύπου Rolex, Luis Viton , Apple , ότι δεν έχουν να κάνουν με τη μόστρα..ευχαριστώ δεν μπορώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ea6gka είπε

Τόσο δεν κάνουν οι ζάντες και τα λάστιχα στο αμάξι μας ..

Ούτε και ο υπολογιστής που «μπαίνουν» δεν κάνει όσο ο υπολογιστής σου πάντως ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Και έχει και δεν έχει...η χρησιμοποίηση ακριβών υλικών , ανεβάζει την ποιότητα του προϊόντος...κάποιες φορά ουσιαστικά  κάποιες όχι...τώρα αν θέλετε να συμφωνήσω σε περιπτώσεις εταιρειών τύπου Rolex, Luis Viton , Apple , ότι δεν έχουν να κάνουν με τη μόστρα..ευχαριστώ δεν μπορώ ;)

Μα κανένας εδώ μέσα δεν θέλει σώνει και καλά να συμφωνήσεις με αυτές τις εταιρίες... απλά να καταλάβεις ότι υπάρχει και αυτή η άποψη...

Ούτε και εγω συμφωνώ με αυτές τις τιμές... αυτό όμως, δεν σημαίνει ότι δεν θα καταλάβω τον λόγο που κάποιος μπορεί να θέλει να τα αγοράσει..

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μα κανένας εδώ μέσα δεν θέλει σώνει και καλά να συμφωνήσεις με αυτές τις εταιρίες... απλά να καταλάβεις ότι υπάρχει και αυτή η άποψη...

Μα το έχω καταλάβει ότι υπάρχει και αυτή η άποψη...όπως υπάρχει και η δική μου, δική σου κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Μα το έχω καταλάβει ότι υπάρχει και αυτή η άποψη...όπως υπάρχει και η δική μου, δική σου κτλ...

Όταν λέω "καταλάβεις" εννοώ και να την "δέχεσαι" και να μην την "απορρίπτεις"... 

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, AtiX said:

20200107_211439.jpg.d05dec2d11f16a6c340867d2e0e4ae8f.jpg

  Reveal hidden contents

Μ' αρέσει που κράζετε τις εκπομπές και τα sites με τα clickbait τίτλους και κάνετε το ίδιο εκμεταλλευόμενοι το χούι των άλλων...

 

όταν σου λένε 699 για καρούλια για το μακ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Όταν λέω "καταλάβεις" εννοώ και να την "δέχεσαι" και να μην την "απορρίπτεις"... 

Πιστεύω ήμουν αρκετά κατατοπιστικός αν δεις παραπάνω με την άποψη περί πολυτέλειας..στην απάντηση προς το φίλο...δεν απέρριψα τίποτα...ίσα ίσα διευκρίνισα ότι υπάρχει και η "λειτουργική" πολυτέλεια που είναι θεμιτή ;)

Επεξ/σία από ConstantineP
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, CheOnWeb said:

Όπως το stand, ας πούμε;

Δεν είναι λειτουργικό? Ταυτόχρονα δεν είναι και κομψο με αλουμίνιο και μεταλλικο μηχανισμό ακριβείας που σου επιτρέπει να μετακινεις την οθόνη με το ένα χερι? Περιττο σαν υλοποιηση και κόστος? Ναι για πολλούς. So? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CheOnWeb είπε

Όπως το stand, ας πούμε;

Ένα stand με καλύτερα - ανθεκτικότερα υλικά και 1-2 λειτουργίες..(λέμε τώρα, γιατί για stand μιλάμε) θα συμφωνούσα ότι μπορεί να είναι λίγο πιο ακριβό...άλλα στην συγκεκριμένη περίπτωση...αν θες την άποψή μου όχι είναι απόλυτη  σκέτη κοροϊδία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...