Προς το περιεχόμενο

Αγορά laser ασπρόμαυρου πολυμηχανήματος.


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας.

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω πολυμηχάνημα laser. Οι εκτυπώσεις μου είναι το πολύ 5 σελίδες το μήνα, ασπρόμαυρες. Δε με ενδιαφέρει η ποιότητα της εκτύπωσης αλλά το κόστος των αναλωσίμων. Μέχρι στιγμής με εκτυπωτές με μελάνια μου έχει στοιχίσει ο κούκος αηδόνι, γιατί ξεραίνονται. Προσανατολίστηκα στο laser γιατί διάβασα εδώ μέσα ότι είναι κατάλληλος αυτός ο εκτυπωτής για την χρήση μου.

Για τα Brother πολυμηχανήματα έχετε ακούσει καλά λόγια; Κάθε πότε θα χρειάζεται να βάζω toner και πόσο θα κοστίζει αν υποθέσουμε ότι το παίρνω αυθεντικό; Με 5 σελίδες το μήνα, πόσο καιρό θα με βγάζει; Θα ξεραίνεται με την ελάχιστη χρήση μου;

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η χρήση που του κάνεις είνια ο ορισμός του laser εκτυπωτή. Με 5 σελίδες τον μήνα το τόνερ θα σου κρατήσει 10 χρόνια! Οπότε μάλλον μαζί με τόνερ θα αλλάξεις και πολυμηχάνημα

Εγώ έχω ένα Samsung Samsung Xpress SL-M2070FW εδώ και 4 χρόνια. Η χρήση που του κάνω είναι κανα 30 σελίδες το μήνα και του έχω αλλάξει τόνερ μία φορά (κανά 65 ευρώ)

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι τελευταία έχει αρχίσει και βγάζει λίγο ειδωλα στην εκτύπωση, αλλά επειδή δεν έχω απαιτήσεις το κρατάω

Επεξ/σία από newnick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...