Προς το περιεχόμενο

Το dropshipping αξιζει ; η κατι αλλο ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ομαδα εν μεσω καραντινας σκεφτομουν μηπως μπορουσα να αξιοπησω το χρονο επενδύοντας σε καποιου είδους σεμιναρίων το οποιο θα μπορω να κανω καποια δουλεια από το σπιτι σαν εξτρα εισοδημα εχω βρει σεμινάριο επι πληρωμη στο dropshipping κατι τετοιο αξιζει η υπαρχει κατι άλλο ; εννοείται με πληρωμη ευχαριστω για τον χρονο σας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑκριά, θα σου πρότεινα για να αξιοποιήσεις το χρόνο σου να προσπαθήσεις να επενδύσεις στον εαυτό σου αν σε ενδιαφέρουν κάποια θέματα κοίτα :

Pluralsight, Dataquest, Datacamp, Coursera, Udemy 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παρακολουθήσει ένα course για dropshipping στο Udemy, με πολύ μικρό κόστος, κάνα 10-12 ευρώ. Σου συστήνω παρόμοιο δρόμο, ξεκίνα με μια μικρή επένδυση, κι αργότερα προχωράς. Μην αγοράσεις δηλαδή κάνα super-wow course των $249 απ' την αρχή.

Εγώ προσωπικά έφαγα τα μούτρα μου, ελπίζω εσύ να σταθείς πιο τυχερός. :P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Haldol είπε

Είχα παρακολουθήσει ένα course για dropshipping στο Udemy, με πολύ μικρό κόστος, κάνα 10-12 ευρώ. Σου συστήνω παρόμοιο δρόμο, ξεκίνα με μια μικρή επένδυση, κι αργότερα προχωράς. Μην αγοράσεις δηλαδή κάνα super-wow course των $249 απ' την αρχή.

Εγώ προσωπικά έφαγα τα μούτρα μου, ελπίζω εσύ να σταθείς πιο τυχερός. :P

ευχαριστω για την απαντηση φιλε υπαρχει καποιο site στα ελληνικα για κατι τετοιο ;

γιατι το επιπεδο αγγλικων μου να κατανοησω κατι που αφορα δουλεια ( κατά καποιο τροπο ) δεν είναι τετοιο καταλαβαίνω στα να διαβασω απλα κειμενα και να συνομιλησω αν αρκει αυτό .. δυσκολο μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2020 στις 12:19 ΠΜ, C(r)y είπε

ΜΑκριά, θα σου πρότεινα για να αξιοποιήσεις το χρόνο σου να προσπαθήσεις να επενδύσεις στον εαυτό σου αν σε ενδιαφέρουν κάποια θέματα κοίτα :

Pluralsight, Dataquest, Datacamp, Coursera, Udemy 

Επίσης edX που έχει και κάποια γαμάτα courses-mini Masters.

Αρκετά από αυτά αξίζουν τα λεφτά (2-3 χιλιάρικα) για ένα μινι curriculum.

|

Πάντως OP εάν δεν κατέχεις το αγγλικό θα δυσκολευτείς πολύ για να βρεις κάτι.

Μήπως τώρα είναι καλή ευκαιρία να βελτιώσεις τις γνώσεις εκεί; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...