Προς το περιεχόμενο

Epson Stylus BX305f


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εχω το εξης θεμα.. Καθως εκτυπωνει, στα μεσα της εκτυπωσης σταματαει και δεν τελειωνει.. Τα μελανια του ειναι αλαγμενα, εχω κανει και την προβλεπωμενη συντηρηση που μου εχει επιλογη απο το μενου του.. Τι μπορει να φταιει? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, KonstantinosTsir είπε

Καλησπερα, εχω το εξης θεμα.. Καθως εκτυπωνει, στα μεσα της εκτυπωσης σταματαει και δεν τελειωνει.. Τα μελανια του ειναι αλαγμενα, εχω κανει και την προβλεπωμενη συντηρηση που μου εχει επιλογη απο το μενου του.. Τι μπορει να φταιει? Ευχαριστω!

Η σελίδα μετά πως βγαίνει.Βγαίνει πατώντας ακύρωση ή την τραβάς με το χέρι;;;;;;

Αν βγαίνει με ακύρωση δυστυχώς είναι θέμα πλακέτας που φρενάρει την εκτύπωση για άγνωστο λόγο,αν την τραβάς με το χέρι ενδεχομένως κάπου να έχει μπλοκάρει και σταματάει στο συγκεκριμένο σημείο. Δοκίμασε αρχικά όταν σταματήσει αναμμένος να τον βγάλεις και να τον ξαναβάλεις στην πρίζα μήπως επαναφέρει μόνος του. Αν δεν πετύχει κάνε μία επεγκατάσταση και νέα εγκατάσταση από την αρχή μήπως γίνει κάτι.Αν όχι για επισκευή δεν πιστεύω ότι σε συμφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Όταν πατάω ακύρωση η απενεργοποίηση του εκτυπωτή βγαίνει η σελίδα κανονικά μόνη της.. Έκανα απεγκατασταση και εγκατάσταση ξανά.. το έβγαλα από την μπριζα, τα ίδια.. έχει να κάνει με το έγγραφο? Ότι θέλει εκτυπώνει.. αλλά μου τα βγάζει κανονικά και σε άλλα κολλάει στην μέση.. δοκίμασα να τα βγάζω μόνο ασπρόμαυρα χωρίς χρώμα αλλά τα ίδια.. αλλαξα μελάνια τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...