Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [HBO, 2023]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Γενικώς ο Uckmann έχει πει φανερά πως δεν είναι οι μολυσμένοι το επίκεντρο των ιστοριών του, απλά θέλει να αφηγηθεί ιστορίες μέσα από τον μεταποκαλυπτικό σκηνικό αυτό.

Ούτε η ύπαρξη μιας θεραπείας, επιστροφή στην παλιά ζωή και κανονικότητα, το endgame. 

Ναι κατανοητό, θα μου άρεσε πάντως αν είχε περισσότερες σκηνές. Πχ του στυλ bloaters όπως είδαμε σε ένα επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 hours ago, Glikos said:

Ναι κατανοητό, θα μου άρεσε πάντως αν είχε περισσότερες σκηνές. Πχ του στυλ bloaters όπως είδαμε σε ένα επεισόδιο.

Καλά θα ήταν... δε ξέρω πώς θα κινηθεί το πράγμα στη 2η. Εδώ ολόκληρο TWD που είχε στο πυρήνα αρχικά τα ζομπια έπειτα έγινε πιο ανθρωποκεντρική όπως το πρωτογενές υλικό, αν και το όλο θέμα κατέληξε τελικά να μετατραπούν αυτά σε εύκολους προς σκοτωμα κομπάρσους.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Καλά θα ήταν... δε ξέρω πώς θα κινηθεί το πράγμα στη 2η. Εδώ ολόκληρο TWD που είχε στο πυρήνα αρχικά τα ζομπια έπειτα έγινε πιο ανθρωποκεντρική όπως το πρωτογενές υλικό, αν και το όλο θέμα κατέληξε τελικά να μετατραπούν αυτά σε εύκολα προς σκοτωμα κομπάρσους.

Ναι ίδωμεν. Αν και το TWD ήταν τραβηγμένο μου άρεσε σαν σύνολο, ειδικά οι αρχικές σεζόν και η εξέλιξη των χαρακτήρων. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...