Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [HBO, 2023]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, DeareN είπε

Η αλήθεια είναι ότι και εμένα δε μου κάθεται καλά για Ellie αλλά θέλω πρώτα να το δω πως βγαίνει σαν αποτέλεσμα μήπως αλλάξω γνώμη 

Μια από τα ίδια. Βασικά μέχρι στιγμής λείπει αυτό το badass cuteness που θέλεις να αγκαλιάσεις την Ellie, αλλα ξέρεις άμα το κανεις θα σε μαχαιρώσει στο λαιμό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου φαίνεται εντελώς ''ανέκφραστη'' η συγκεκριμένη και δεν βλέπω να πηγαίνει καλά αλλά όπως λέτε και εσείς καλύτερα να την δούμε πρώτα.

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jensen ancles αγαπαμε με μανια ,αλλα δεν μπορω να τον φανταστω σε σειρα τετοια,μιλαμε για μια θλιβερη σειρα ,που στο παιχνιδι δεν ειχε αστειακια απο τον joel ,πολυ σοβαρος..Πιστευω πολυ καλη επιλογη ηθοποιου εκαναν ,ταμαμ ειναι ο συγκεκριμενος

Μετα το supernatural και το boys σε σοβαρο ρολο το ατκινς ειναι λες και βλεπουμε θριλερ με τζιμ καρρευ[την οποια την εχει κανει και ηταν καλος,αλλα το μυαλο σου παει κατευθειαν στις κομωδιες και κατι σε χαλαει]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο πάνελ του CCXP, ο Neil ξεκάθαρα είπε ότι επιθυμεί η Bella να παίξει την Ellie για τις επόμενες σεζόν. Οπότε, δεν νομίζω ότι πρόκειται να γίνει recast για επόμενες season εφόσον γίνει time jump. Πάντως δε θα έχει καμία σχέση με την σκληροτράχηλη και battle ready Ellie των παιχνιδιών. Η Baptista θα ταίριαζε τώρα που την βλέπω καλύτερα σε κάτι φωτογραφίες, θα ήταν ομαλή μετάβαση και από το baby face της Bella εξάλλου και αυτή δεν έχει αγριόφατσα. Κρίμα κρίμα είναι και ελεύθερη αυτή τώρα με την ακύρωση της σειράς που έπαιζε. 

 

 

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

jensen ancles

Nathan Drake θα ήταν ότι πρέπει έχει την κορμοστασιά και το look (clean shave) πάντως - αλλά πήραμε την υπερταινιαρα με Τομ Χολλαντχαχα την οποία ξέχασα το ίδιο απόγευμα της προβολής 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Πάντως δε θα έχει καμία σχέση με την σκληροτράχηλη και battle ready Ellie των παιχνιδιών.

Τι εννοείς?! Ότι δεν θα είναι στην σειρά όπως είναι στο game η ότι το πρώτο game δεν έχει σχέση με την Ellie του δευτερου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τι εννοείς?! Ότι δεν θα είναι στην σειρά όπως είναι στο game η ότι το πρώτο game δεν έχει σχέση με την Ellie του δευτερου?

Ότι αν γίνει time jump εμφανισιακά δεν με πείθει τόσο για σκληροτράχηλο zero fucks χαρακτήρα που θα μπορούσε ωμά να ξεπαστεψει κοσμακι και μεταλλαγμένους η Bella Ramsey. Ναι ξέρω " its a game " αλλά ένα με αρκετή δόση ενός ρεαλιστικού "μανδύα" να το περιβάλει. Τώρα κουβέντα κάνουμε εννοείται σε bar κλίμα με ξυροκαρπια έως την πρεμιέρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ταιριαζε ο ρολος στην Sadie Sink? Τουλαχιστον στο stranger things ειδαμε αρκετα emotions απο μερια της.

Η αληθεια ειναι δεν ξερω/δεν μου ερχονται αλλες ηθοποιοι για τον ρολο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Druckmann revealed to TheNewYorker that Joel (Pedro Pascal) is having difficulty hearing on one side because of a gunshot.

In the game, Joel is near-superhuman, both because play demands it and in order to make the unexpected switch between the action hero and his charge more subversive. But Mazin told Druckmann that the Joel of the series needed to be less resilient. “We had a conversation about the toll Joel’s life would have had on him physically,” Druckmann recalled. “So, he’s hard of hearing on one side because of a gunshot. His knees hurt every time he stands up.” Mazin, who is fifty-one, said, “I guess there’s a tone where Tom Cruise can do anything. But I like my middle-aged people middle-aged.”

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...