Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [HBO, 2023]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι ναναι αλλα λογικο ειναι να πανε σε τετοια επιλογη αφου ο πατερας δεν ειναι ο λευκος λογικα στην σειρα τους χαρακτηρες τους εκαναν μεξικανους-χιλιανους??Και η πιτσιρικα ειναι μυγου πιο πολυ λευκη ειναι παρα μαυρη αλλα το μαλλι χτυπαει ασχημα τερμα κατσαρο και σκουρο.Παντως για καποιον που δεν εχει παιξει το παιχνιδι ολα αυτα περι χρωμα δερματος μαλλιων κτλ δεν θα εχουν σημασια.

Με λιγο σκρολαρισμα δειτε τι βρηκα...

 

Nico-Parker-Pedro-Pascal.webp

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Με λιγο σκρολαρισμα δειτε τι βρηκα...

Το είδα και εγώ. Με μια πρώτη σκέψη εντυπωσιάστηκα για το πόσο πολύ θα ταίριαζε στο ρόλο του πρωταγωνιστή. Άμα όμως κάτσεις και το σκεφτείς λίγο πιο ψύχραιμα η Alba Baptista δεν είναι απ' τις ηθοποιούς που παίρνουν πρωταγωνιστικούς ρόλους για το υποκριτικό τους ταλέντο.
 

Δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες :P

https://imgur.com/BAVUlGGhttps://imgur.com/BAVUlG

Spoiler

1qwod1g5vds61.gif?s=cc25f44e696597aa62b9

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manolis940 είπε

Το είδα και εγώ. Με μια πρώτη σκέψη εντυπωσιάστηκα για το πόσο πολύ θα ταίριαζε στο ρόλο του πρωταγωνιστή. Άμα όμως κάτσεις και το σκεφτείς λίγο πιο ψύχραιμα η Alba Baptista δεν είναι απ' τις ηθοποιούς που παίρνουν πρωταγωνιστικούς ρόλους για το υποκριτικό τους ταλέντο.
 

Δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες :P

Δεν ξερω μια χαρα ταλεντο εχει η κοπελα δεν ξερω τι λες αλλα τετοια ταλεντα πρεπει να τα αναδεικνυουμε και οχι να τα βαζουμε σε σποιλερ.. :P :lol:

1qwod1g5vds61.gif?s=cc25f44e696597aa62b9

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Kαλα θα παει και αυτο

Βασικά από την στιγμή που διάλεξαν τον Pascal/Luna δεν θα καθόταν καλά άμα ήταν η Sarah όπως στο game, καλύτερα έτσι imho.

Guys έχω την εντύπωση ότι δεν επιτρέπονται tatas και σχετικά.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, icenex είπε

Οτι ναναι αλλα λογικο ειναι να πανε σε τετοια επιλογη αφου ο πατερας δεν ειναι ο λευκος λογικα στην σειρα τους χαρακτηρες τους εκαναν μεξικανους-χιλιανους??Και η πιτσιρικα ειναι μυγου πιο πολυ λευκη ειναι παρα μαυρη αλλα το μαλλι χτυπαει ασχημα τερμα κατσαρο και σκουρο.Παντως για καποιον που δεν εχει παιξει το παιχνιδι ολα αυτα περι χρωμα δερματος μαλλιων κτλ δεν θα εχουν σημασια.

Με λιγο σκρολαρισμα δειτε τι βρηκα...

 

Nico-Parker-Pedro-Pascal.webp

Η κοπέλα στο κλιπ είναι η Alba Baptista? Για ενήλικη Ellie χμμ θα ταίριαζε και λόγω σωματοδομής για Αποκαλυπτικ περιβάλλον, έχει και το look/βλέμμα. Όπως έχω ξαναπει αν γίνει timejump μερικά έτη μετά σε επόμενες σεζόν πρέπει να γίνει recast ο ρόλος της Ellie. 

Για μικρή Ellie 12 ετών, Cailey Fleming από το The Walking Dead (Judith) θα ήταν καλή επιλογή σε ένα εναλλακτικό τηλεοπτικό σύμπαν όπου θα επέλεγαν άλλους ηθοποιούς  Μη βλέπετε τις φωτογραφίες που είναι πιτσιρίκι όμως, δείτε στην τελευταία σεζόν που γυρίστηκε (season 11) το 22 -τελευταια επεισόδια - φαίνεται ότι έχει μεγαλώσει το παιδάκι και θεωρώ θα μπορούσε να υποστηρίξει άψογα τον ρόλο εξάλλου υποκριτικά ήταν πολύ καλή στη σειρά και έπαιζε έναν badass χαρακτήρα. 

 

Ε και φυσικά Τζοελ ποιον άλλο θα διάλεγα; 

lets-talk-about-jaime-lannisters-betraya

 

Anyway, την περιμένω με ενδιαφέρον τη σειρά όπως και να χει. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, icenex είπε

Δεν ξερω μια χαρα ταλεντο εχει η κοπελα δεν ξερω τι λες αλλα τετοια ταλεντα πρεπει να τα αναδεικνυουμε και οχι να τα βαζουμε σε σποιλερ.. :P :lol:

1qwod1g5vds61.gif?s=cc25f44e696597aa62b9

Πολύ μέτρια. Δεν είναι ούτε μια τρίχα από τ @@ της….

Spoiler

Θέλω να χαθώ σε αυτά τα ονειρεμένα μουσκουλα 9-AE4-FA5-B-2-BF4-4049-BA5-C-951476-CD52

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ frankenstein monster ειναι η τυπισσα του 2, και κανονικα επρεπε να τρωει κραξιμο ο Drunkman για αυτο το ψηφιακο του εκτρωμα απο ολες τις πολιτικες πλευρες, αντι να του χαριζουν βραβεια. 

τεσπα. το τρειλερ μαλλον θα βγει το Σαββατο, τοτε εχουν το πανελ για την σειρα στο βραζιλιανικο CCXP που γινεται τωρα.

επισης το περιπτερο που στησανε εκει: 

θα βρειτε και αλλες εικονες στο twitter feed τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, icenex είπε

Δεν ξερω μια χαρα ταλεντο εχει η κοπελα δεν ξερω τι λες αλλα τετοια ταλεντα πρεπει να τα αναδεικνυουμε και οχι να τα βαζουμε σε σποιλερ.. :P :lol:

1qwod1g5vds61.gif?s=cc25f44e696597aa62b9

Τα βάζουμε σε spoiller έτσι ώστε να μην μένουν αδιάβαστα αυτά που γράφουμε ;)

15 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Η κοπέλα στο κλιπ είναι η Alba Baptista? Για ενήλικη Ellie χμμ θα ταίριαζε και λόγω σωματοδομής για Αποκαλυπτικ περιβάλλον, έχει και το look/βλέμμα. Όπως έχω ξαναπει αν γίνει timejump μερικά έτη μετά σε επόμενες σεζόν πρέπει να γίνει recast ο ρόλος της Ellie. 

Για μικρή Ellie 12 ετών, Cailey Fleming από το The Walking Dead (Judith) θα ήταν καλή επιλογή σε ένα εναλλακτικό τηλεοπτικό σύμπαν όπου θα επέλεγαν άλλους ηθοποιούς  Μη βλέπετε τις φωτογραφίες που είναι πιτσιρίκι όμως, δείτε στην τελευταία σεζόν που γυρίστηκε (season 11) το 22 -τελευταια επεισόδια - φαίνεται ότι έχει μεγαλώσει το παιδάκι και θεωρώ θα μπορούσε να υποστηρίξει άψογα τον ρόλο εξάλλου υποκριτικά ήταν πολύ καλή στη σειρά και έπαιζε έναν badass χαρακτήρα. 

 

Ε και φυσικά Τζοελ ποιον άλλο θα διάλεγα; 

lets-talk-about-jaime-lannisters-betraya

 

Anyway, την περιμένω με ενδιαφέρον τη σειρά όπως και να χει. 

Καθόλου άσχημες επιλογές και οι 2, αν και την πρώτη θα την κρίνω οπτικά καθώς το Walking Dead δεν με έχει τραβήξει.
Βέβαια ιδανικό για μένα θα ήταν κάποιο άλλο side story εκτός αυτού που βλέπουμε στα παιχνίδια με νέους χαρακτήρες.
Ε και ας έμπαιναν και οι δύο αγαπημένοι χαρακτήρες σε κάποιο επεισόδιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά και από αυτό το τρέιλερ ακόμα δυσκολεύομαι να καταλάβω τι έχει να προσφέρει η σειρά, πέρα από το σίγουρο κοινό των φαν του καταπληκτικού video game.

Η κλισε πλεον χρήση διασκευής γνωστού τραγουδιου στο τρέιλερ δεν βοηθάει να ξεπεραστεί η αισθηση μιας ακόμα ζόμπι σειρας που αποπνέει όλη η παραγωγη.

Κλείνοντας το θαψιμο να πω πως η νεαρή πάνω στην οποια πρεπει να σταθεί το οικοδόμημα δεν φαινεται καλή ηθοποιός. Ναι, ουτε στο γκειμ οφ θροουνς ήταν καλη.

Επεξ/σία από Evangelos Anagnostou
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ θεωρώ την κοπελιά ατάλαντη και έχει κάτι που μου την σπάει στην φάτσα της. Από την άλλη το παιχνίδι δεν το έχω παίξει οπότε δεν ξέρω και ποια θα ταίριαζε.

Το trailer για κάποιον που δεν έχει σχέση με το παιχνίδι, σχεδόν αδιάφορο.

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...