Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως μόλις πέρασα κανονικά μια Τούρκικη xbox live gift card 300try και μια χαρά τη δέχτηκε εφόσον είχα αλλάξει το region στο λογαριασμό μου και εννοείτε χρησιμοποίησα vpn για Τουρκία.

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα αλλά δεν κόστιζε πολλά και ήταν κάτι σαν dlc.

Απλά άλλαξα το region της κονσόλας xbox.

 

Edit: δοκίμασα τωρα να αγοράσω παιχνίδι και όντως δεν με αφησε παρόλο που δοκίμασα και σε pc με vpn. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Απο σημερα ισχυουν οι νεες αλλαγες στο pass.Μαξιμουμ 13 μηνες στοκαρισμα.Να δουμε αν οντως ισχυει για το ultimate.

Σε ποιες περιπτώσεις είναι μάξιμουν οι 13 μήνες? Με όλες αυτές τις αλλαγές απορώ πως δεν μπερδεύτηκαν και οι ίδιοι εκεί στην MS..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν δεν έχει αλλάξει κάτι με τους 36 μήνες:

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-subscription-extension-limits

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vdeseris είπε

Προς το παρόν δεν έχει αλλάξει κάτι με τους 36 μήνες:

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-subscription-extension-limits

Το θέμα είναι ότι δεν θα μπορούμε να βάλουμε Core πάνω από 13 μήνες στην υπάρχουσα Ultimate… Άρα μήπως είναι καλύτερο να αφήσουμε την Ultimate να λήξει;; Έχω μπερδευτεί… Εμένα ας πούμε λήγει το Δεκέμβρη.

Επεξ/σία από jimbarca
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, jimbarca είπε

Το θέμα είναι ότι δεν θα μπορούμε να βάλουμε Core πάνω από 13 μήνες στην υπάρχουσα Ultimate… Άρα μήπως είναι καλύτερο να αφήσουμε την Ultimate να λήξει;; Έχω μπερδευτεί… Εμένα ας πούμε λήγει το Δεκέμβρη.

Προς το παρόν δεν υπάρχει περιορισμός για 13 μήνες core.(μόνο σε μερικές χώρες)  Εφόσον ακόμα υπάρχει το 36 μηνο στην Ινδία είμαστε οκ. 
επισης από την στιγμή που έχεις ενεργή ultimate δεν έχεις κανένα περιορισμό. Επεκτείνεις στους 36 όποτε θέλεις με core συνδρομές. Απλά στοιχίζει παραπάνω πλέον λόγω αλλαγών που έκαναν στις μετατροπές 

Επεξ/σία από vdeseris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vdeseris είπε

Προς το παρόν δεν υπάρχει περιορισμός για 13 μήνες core.(μόνο σε μερικές χώρες)  Εφόσον ακόμα υπάρχει το 36 μηνο στην Ινδία είμαστε οκ. 
επισης από την στιγμή που έχεις ενεργή ultimate δεν έχεις κανένα περιορισμό. Επεκτείνεις στους 36 όποτε θέλεις με core συνδρομές. Απλά στοιχίζει παραπάνω πλέον λόγω αλλαγών που έκαναν στις μετατροπές 

Σε ενεργή Ultimate όμως η αναλογία είναι 3:1, ενώ σε ληγμένη 3:2, σωστά; Γι’αυτο αναρωτιέμαι μήπως συμφέρει να την αφήσεις να λήξει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jimbarca είπε

Σε ενεργή Ultimate όμως η αναλογία είναι 3:1, ενώ σε ληγμένη 3:2, σωστά; Γι’αυτο αναρωτιέμαι μήπως συμφέρει να την αφήσεις να λήξει…

Πλέον είναι 3:1 σε ενεργή και 2:1 σε μη ενεργή. 
πρεπει να ανανεωθούν τα αρχικά post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...