Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περαστικά μας.. ωραία εποχή να είσαι gamer 😝

Δεν βλέπω πουθενά όμως τον περιορισμό των 13 μηνών, σωστά? Μέχρι 36 διαβάζω..

Ε "μα τον τουτατή", θα με κάνουν στο τέλος να ξεθάψω από "το σεντούκι του νεκρού" το παλιό σκονισμένο μου καπέλο με την νεκροκεφαλή.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, music_lover είπε

Περαστικά μας.. ωραία εποχή να είσαι gamer 😝

Δεν βλέπω πουθενά όμως τον περιορισμό των 13 μηνών, σωστά? Μέχρι 36 διαβάζω..

Στο ultimate όπως είχαν γράψει πιο πριν, δεν είχε περιορισμό έτσι και αλλιώς. Η κατηγορία core/standard θα έχει. Οπότε απλά δεν θα μπορείς να εκμεταλλευτείς την συμφέρουσα αναλογία για πολλούς μήνες, αλλά μόνο για 13->8.6. 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, d_gkal είπε

πωωω την πάτησα. Και έλεγα να στακαρω σήμερα αύριο. 

Δε πειράζει.

Απλά μας ήρθε απρόοπτα, χτύπημα κάτω από την μέση ήταν αυτό, σου λέει οι άλλοι πουλάμε 900 ευρώ κονσόλα, εμείς μ@λ@κες είμαστε? 😝

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Στο ultimate όπως είχαν γράψει πιο πριν, δεν είχε περιορισμό έτσι και αλλιώς. Η κατηγορία core/standard θα έχει. Οπότε απλά δεν θα μπορείς να εκμεταλλευτείς την συμφέρουσα αναλογία για πολλούς μήνες, αλλά μόνο για 13->8.3.

Μισό γιατί μπερδεύτηκα. Σε ληγμένη συνδρομή, αγοράζω 3 ετήσιες core και μετά ένα μήνα ultimate. Δεν θα μου δώσει 3x6 = 18+1 μήνες ultimate?

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, music_lover είπε

Μισό γιατί μπερδεύτηκα. Σε ληγμένη συνδρομή, αγοράζω 3 ετήσιες core και μετά ένα μήνα ultimate. Δεν θα μου δώσει 3x6 = 18+1 μήνες ultimate?

Έχω την εντύπωση ότι είχαν ανακοινώσει αλλαγές και στην διάρκεια του core, από τις 8 χώρες να γίνονται παγκόσμιες πλέον (Να μπορείς να βάλεις μέχρι 13 μήνες Core μέγιστο μόνο. Δλδ δεν θα μπορείς να εξαργυρωσεις 3χ12, αλλά μόνο 1). Βέβαια δεν το αναφέρει και ο περιορισμός είναι για όσους έχουν κωδικούς for console. Όπως και να έχει, θα ξέρουμε σε 1 εβδομάδα που θα εφαρμοστούν οι όποιες αλλαγές. 

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/game-pass-updates-july-2024 -> οι αλλαγές που θα ισχύουν 

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-subscription-extension-limits -> ό,τι ισχύει μέχρι τώρα 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, music_lover είπε

Περαστικά μας.. ωραία εποχή να είσαι gamer 😝

Δεν βλέπω πουθενά όμως τον περιορισμό των 13 μηνών, σωστά? Μέχρι 36 διαβάζω..

Ε "μα τον τουτατή", θα με κάνουν στο τέλος να ξεθάψω από "το σεντούκι του νεκρού" το παλιό σκονισμένο μου καπέλο με την νεκροκεφαλή.

Από πότε έχεις να το ξεθάψεις εσύ? Εγώ από εποχές 360! Εκεί θα μας στείλουν όλους όπως το πάνε. Το θετικό είναι ότι πρόλαβα και έβαλα πριν κάνα μήνα 36 μήνες ultimate οπότε θα αργήσει ακόμα ο πειρατής... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Από πότε έχεις να το ξεθάψεις εσύ? Εγώ από εποχές 360! Εκεί θα μας στείλουν όλους όπως το πάνε. Το θετικό είναι ότι πρόλαβα και έβαλα πριν κάνα μήνα 36 μήνες ultimate οπότε θα αργήσει ακόμα ο πειρατής... 

Από εποχές 2013 με την κυκλοφορία του PS4 πιάνει σκόνη. Και η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω επουδενί να γυρίσω πίσω για πολλούς και ευνόητους λόγους αλλά ρε φίλε, κάπου σταθείτε, μας έχετε ψιλό τσακίσει τα κόκκαλα με αυτά που ζητάτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, steverman είπε

Μου κάνει κάτι νερά και δεν περνάει Ινδία με VPN... λεει οτι This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account.

Αρχισαν τα όργανα?

Κι εμένα τα ίδια αλλά με κωδικο παιχνιδιού.. Δοκιμασε urban vpn ή και από άλλη συσκευή αν έχεις τη δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Paikths είπε

Κι εμένα τα ίδια αλλά με κωδικο παιχνιδιού.. Δοκιμασε urban vpn ή και από άλλη συσκευή αν έχεις τη δυνατότητα.

Και εγώ αυτό το πρόβλημα είχα. Δοκίμασα άλλη μέρα, σε άλλη συσκευή και με το ιδιο vpn (tunnel bear) τελικά πέρασε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, steverman είπε

Μου κάνει κάτι νερά και δεν περνάει Ινδία με VPN... λεει οτι This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account.

Αρχισαν τα όργανα?

Όχι, πολλές φορές δεν δουλεύει σωστά το vpn. Δοκίμασε λόγο αργότερα η άλλαξε vpn 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα. Έχω ενεργή Ultimate που λήγει στις 25 Νοέμβρη. Τι με συμφέρει να κάνω για ανανέωση για 2 χρόνια; Έχω χαθεί λιγάκι…

Επεξ/σία από jimbarca
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jimbarca είπε

Παιδιά καλησπέρα. Έχω ενεργή Ultimate που λήγει στις 25 Νοέμβρη. Τι με συμφέρει να κάνω για ανανέωση για 2 ή 3 χρόνια; Έχω χαθεί λιγάκι…

Σε ληγμένη συνδρομή 12 μήνες core ευρωπαϊκή κάνουν γύρω στα 39€ και γίνονται 6 μήνες ultimate δλδ περίπου 6.60€ ο μήνας.

Σε ενεργή συνδρομή 6 μήνες core Ινδίας κάνουν γύρω στα 13€ και γίνονται 2 μήνες ultimate δλδ για να κάνεις 6 μήνες θέλεις τρεις 6μηνες άρα 3x13= 39€ και 6.60 ο μήνας.

Συνεπώς ίδιο μου φαίνεται..θα μας διαφωτίσει όμως πολύ σύντομα ο @sphinxgr 😎 όπως πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...