Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Manoleros95 είπε

Άρα προλαβαίνω να το κάνω 3 χρόνια το ultimate και εγώ.  Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Ναι και συμφέρει να βάλεις 2 6μηνες αντί για 1 12μηνη core. 
Οι δυο 6 μήνες δίνουν 81+81=162 μέρες ultimate ενώ η 12μηνη δίνει 120 μέρες ultimate 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Ναι και συμφέρει να βάλεις 2 6μηνες αντί για 1 12μηνη core. 
Οι δυο 6 μήνες δίνουν 81+81=162 μέρες ultimate ενώ η 12μηνη δίνει 120 μέρες ultimate 

Αυτό θα έκανα έτσι κιαλιως.  Λογικά θα χώσω 4 6μηνες για να πάρω περίπου ένα χρόνο ultimate ακόμα. Ένα 50αρι θα μου βγει.

Επεξ/σία από Manoleros95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

https://gg.deals/vouchers/eneba/

Πάρε και κουπόνι να σου βγει φθηνοτερα

Φυσικά και θα έβαζα κουπόνι από gg.deals! 3 χρόνια gamepass ultimate με 130 ευρώ σύνολο θα μας κλείσουν φυλακή μάγκες...

Επεξ/σία από Manoleros95
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λήγει στις 15 Σεπτεμβρίου. Θα αγοράσω ευρωπαϊκά κλειδιά από CD keys και μετά 1 μήνα ultimate για να γίνουν όλοι ultimate. Δεν μπλέκω με Ινδίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Εμένα λήγει στις 15 Σεπτεμβρίου. Θα αγοράσω ευρωπαϊκά κλειδιά από CD keys και μετά 1 μήνα ultimate για να γίνουν όλοι ultimate. Δεν μπλέκω με Ινδίες.

Θα το πληρώσεις αρκετά ακριβότερα βέβαια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις περασα σε φιλο 6μηνο core ινδιας.Με TunnelBear δεν περναγε ο κωδικος με τιποτα.Ενω χθες που περασα σε μενα κωδικο μια χαρα λειτούργησε το  TunnelBear.Μολις εβαλα Urban VPN ο κωδικος περασε αμεσως.Φαινεται μερικες φορες δεν λειτουργει σωστα το TunnelBear γιαυτο να δοκιμαζετε αλλο vpn.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Έχω να ασχοληθώ με συνδρομή game pass 3 χρόνια από τότε που πούλησα το Series S το οποία και ξαναπήρα μεταχειρισμένο. Βοηθήστε με σε κάτι να το ξεκαθαρίσω.

Δεν παίζω πολλά παιχνίδια αλλά κυρίως αθλητικά. Θα πάρω δηλαδή όταν βγει το fc 25 (πρώην φιφα) και πιθανόν να κάνω το ίδιο και του χρόνου. Απ ότι βλέπω το παιχνίδι δίνεται και σε συνδρομή ΕΑ Play η οποία περιλαμβάνεται στο ultimate game pass. Αν ισχύει το παραπάνω (διαφωτίστε με οι γνώστες), νομίζω συμφέρει να αγοράσω 3 core συνδρομές από Ινδία και να τις μετατρέψω σε ultimate. Γιατί το παιχνίδι από μόνο του έχει 80€.

Σωστά ως εδώ; Πείτε μου και συνεχίζω σε επόμενη ερώτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενημέρωση: μόλις έβαλα 4x6μηνες india....πέρασαν κανονικά με TunnelBear με την 2η προσπάθεια. Αγόρασα απο FlashDeals.

Λήξη gamepass: 06/06/27

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χθες τα χω δοκιμάσει όλα,τίποτα.. ίσως ο κωδικός να μην είναι  Ινδίας αλλά  από άλλο region.ξερει κάνεις πως μπορούμε να το τσεκάρουμε αυτό;  το microsoft support  πάντως έριξε πιστόλι,δεν μπορώ να επικοινωνήσω ότι "πρόβλημα" κι αν επέλεξα ότι είχα..

20240910_172458.jpg.9d8f7ce196b5178bbf9b0405e175aaae.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Paikths said:

Από χθες τα χω δοκιμάσει όλα,τίποτα.. ίσως ο κωδικός να μην είναι  Ινδίας αλλά  από άλλο region.ξερει κάνεις πως μπορούμε να το τσεκάρουμε αυτό;  το microsoft support  πάντως έριξε πιστόλι,δεν μπορώ να επικοινωνήσω ότι "πρόβλημα" κι αν επέλεξα ότι είχα..

20240910_172458.jpg.9d8f7ce196b5178bbf9b0405e175aaae.jpg

με eneba επικοινώνησες; (αν τον πήρες απο εκεί).

Το support της microsoft είναι και τηλεφωνικό....γιατί δεν δοκιμάζεις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nnoutas είπε

Θα το πληρώσεις αρκετά ακριβότερα βέβαια... 

όχι ιδιαίτερα γιατι είναι διαφορετικές οι μετατροπές core σε ultimate αν αφήσεις να λήξει η συνδρομή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tempo είπε

με eneba επικοινώνησες; (αν τον πήρες απο εκεί).

Το support της microsoft είναι και τηλεφωνικό....γιατί δεν δοκιμάζεις;

 

Ναι απο Ενεμπα, τι να τους πω λες; Τηλεφωνικό πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Paikths said:

Ναι απο Ενεμπα, τι να τους πω λες; Τηλεφωνικό πως;

να σιγουρέψεις ότι ο κωδικός είναι απο Ινδία....πες τους ότι δεν περνάει όταν προσπαθείς. Θα σου απαντήσουν.

Έχει και τηλεφωνική υποστήριξη που τους αναφέρεις το πρόβλημα. Δεν θυμάμαι τώρα το τηλέφωνο, κάποιος θα το έχει σίγουρα εδω στο forum ή το ψάχνεις. Τώρα δεν ξέρω πως θα τους πεις ότι προσπαθείς να βάλεις κωδικό για Ινδία απο εδώ αλλά ίσως σου λύσουν το πρόβλημα (νομίζω ότι σε ορισμένους τους βοήθησαν).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, broxopios είπε

Καλησπέρα.

Έχω να ασχοληθώ με συνδρομή game pass 3 χρόνια από τότε που πούλησα το Series S το οποία και ξαναπήρα μεταχειρισμένο. Βοηθήστε με σε κάτι να το ξεκαθαρίσω.

Δεν παίζω πολλά παιχνίδια αλλά κυρίως αθλητικά. Θα πάρω δηλαδή όταν βγει το fc 25 (πρώην φιφα) και πιθανόν να κάνω το ίδιο και του χρόνου. Απ ότι βλέπω το παιχνίδι δίνεται και σε συνδρομή ΕΑ Play η οποία περιλαμβάνεται στο ultimate game pass. Αν ισχύει το παραπάνω (διαφωτίστε με οι γνώστες), νομίζω συμφέρει να αγοράσω 3 core συνδρομές από Ινδία και να τις μετατρέψω σε ultimate. Γιατί το παιχνίδι από μόνο του έχει 80€.

Σωστά ως εδώ; Πείτε μου και συνεχίζω σε επόμενη ερώτηση.

Τελικά ψάχνοντας βρήκα ότι το fc δεν υπάρχει στο ea play. Το βάζουν κάποια στιγμή κοντά στον Ιούνη της επόμενης χρονιάς. Οπότε δεν με συμφέρει να κάνω το ultimate πάρα μόνο να έχω το core για online.

Για το πακέτο από Ινδία επειδή βλέπω πολλοί έχουν θέμα, η αγορά γίνεται κανονικά από eneba και στη συνέχεια βάζουμε vpn όταν είναι να την περάσουμε στο xbox.com στον λογαριασμό μας; Κι ας είναι ελληνικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...