Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα εγω βρήκα αυτό για επέκταση 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-core-6-months-key-india

Βγαίνει 5€/μήνα... Αλλά το vpn.lat σε android κινητό μου λεει check your internet connection and try again. Άλλο free vpn για Ινδία που να δουλεύει ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, Paikths είπε

Καλημέρα εγω βρήκα αυτό για επέκταση 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-core-6-months-key-india

Βγαίνει 5€/μήνα... Αλλά το vpn.lat σε android κινητό μου λεει check your internet connection and try again. Άλλο free vpn για Ινδία που να δουλεύει ξέρει κανείς;

TunnelBear και το βαζεις χωρα Σιγκαπουρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις σημερινές τιμές και μετατροπές, η δημιουργία νέας συνδρομής είναι φθηνότερη από την ανανέωση της υπάρχουσας.

Σε νέα συνδρομή, μια 12μηνη ευρωπαϊκή core κοστίζει 35 ευρώ και σου δίνει 8 μήνες ultimate, δλδ 4.5 ευρώ τον μήνα.

Σε υπάρχουσα συνδρομή θέλεις τρεις 6μηνες core ινδίας για να έχεις 8 μήνες ultimate και κοστίζουν τώρα 15 ευρώ η μία δλδ 45 οι τρεις, άρα 5.6 ευρώ το μήνα.

Σιγά την διαφορά θα μου πείτε, ok, απλά λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Paikths είπε

Καλημέρα εγω βρήκα αυτό για επέκταση 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-core-6-months-key-india

Βγαίνει 5€/μήνα... Αλλά το vpn.lat σε android κινητό μου λεει check your internet connection and try again. Άλλο free vpn για Ινδία που να δουλεύει ξέρει κανείς;

PrivadoVPN χρησιμοποιώ εγώ. Έχει server για Βομβάη. Σου δίνει 10GB bandwidth το οποίο δε θα τελειώσει ποτέ αν το χρησιμοποιείς μόνο για να ενεργοποιείς τα κλειδάκια 🙂

Επεξ/σία από sweetemily
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2024 στις 11:46 ΠΜ, Paikths είπε

Καλημέρα εγω βρήκα αυτό για επέκταση 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-core-6-months-key-india

Βγαίνει 5€/μήνα... Αλλά το vpn.lat σε android κινητό μου λεει check your internet connection and try again. Άλλο free vpn για Ινδία που να δουλεύει ξέρει κανείς;

Εξαντλήθηκε η 6μηνη από ENEBA.Όποτε ξαναφέρουν πάλι...

Buy Xbox Game Pass Core 6 months Key! Cheap Price | ENEBA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, GKako είπε

Εξαντλήθηκε η 6μηνη από ENEBA.Όποτε ξαναφέρουν πάλι...

Buy Xbox Game Pass Core 6 months Key! Cheap Price | ENEBA

29 μαγαζιά την έχουν. Δεν έχει εξαντληθεί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψώνισα μια 6μηνη indian απο eneba και έγινε κανονικά redeem με vpn Σιγκαπούρης. Συνέχισα με μια 1 μήνα (να συμπληρώσω μέρες σε ultimate) και η MS στο redeem μου πετάει "Δεν είναι δυνατή η εξαργύρωση αυτού του κωδικού. Αγοράστηκε σε διαφορετική περιοχή από τον λογαριασμό σας." και δε με αφήνει να συνεχίσω.

Όποιος θέλει ας μου στείλει pm να του τη στείλω να δοκιμάσει κι αυτός. Για τα 4,80€ κλάιν, ας τα αξιοποιήσει κάποιος άλλος αν είναι.

 

ΥΓ πήρα αυτή https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-core-1-month-key-india από τον πωλητή Giftery.one

 

Την πάτησα, τώρα βλέπω πως γράφει ρητά πως ΔΕΝ γίνεται redeem στην Σιγκαπούρη. Δοκίμασα και σε Ινδία αλλά τώρα γράφει "Ελέγξτε τις οδηγίες που συνοδεύουν τον κωδικό σας. Ίσως χρειαστεί να τον εξαργυρώσετε σε διαφορετική σελίδα ή συσκευή ή ενδέχεται να μην έχετε δικαίωμα εξαργύρωσης αυτού του κωδικού."

Βέβαια και στην 6μηνη λέει πως δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί στην Σιγκαπούρη, αλλά μια χαρά ενεργοποιήθηκε. Τεσπα.

Επεξ/σία από mclound
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες στειλε μου τον κωδικο να δοκιμασω.Μου κανει εντυπωση γιατι εχω περασει 1 μηνα core ινδιας με vpn και περασε κανονικα.Που γραφει οτι δεν γίνεται redeem στην Σιγκαπούρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2 ερωτήσεις:

1) Από Ινδία κωδικοί 12μήνες Core μπορούν να γίνουν stack για σύνολο 36 με χρήση VPN? Δεν βλέπω την Ινδία στις χώρες με τον περιορισμό των 13 μηνών.

2) Σύμφωνα με τις pinned οδηγίες στην 1η σελίδα, ο ένας μήνας Ultimate γιατί πρέπει να είναι μέσα από το store; Δεν μπορεί να είναι και αυτός από άλλη χώρα π.χ. India;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, stevelord είπε

Παιδιά 2 ερωτήσεις:

1) Από Ινδία κωδικοί 12μήνες Core μπορούν να γίνουν stack για σύνολο 36 με χρήση VPN? Δεν βλέπω την Ινδία στις χώρες με τον περιορισμό των 13 μηνών.

2) Σύμφωνα με τις pinned οδηγίες στην 1η σελίδα, ο ένας μήνας Ultimate γιατί πρέπει να είναι μέσα από το store; Δεν μπορεί να είναι και αυτός από άλλη χώρα π.χ. India;

Απο 18 September 2024 όλες οι χώρες θα έχουν περιορισμό 13 μηνών για την μέγιστη ανανέωση

 

  1. Όχι η ινδία δεν έχει ακόμα περιορισμό. Μέχρι τις  18 September 2024 δεν θα έχει
  2. Ναι, μπορείς να αγοράσεις απ όπου θες ultimate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερώνω και εγώ, έβαλα 3 12αρες core ινδίας και 1 μονή ultimate από eneba σε ήδη υπάρχων account, απλά άλλαξα την τοποθεσία στο ms account σε ινδία και στο redeem φυσικά vpn ινδία. 23/9 του 26 λήγει το ultimate. Κρίμα να μην μπορείς να κάνεις stack περισσότερους από 36 μήνες.

Επεξ/σία από Manoleros95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Manoleros95 είπε

Ενημερώνω και εγώ, έβαλα 3 12αρες core ινδίας και 1 μονή ultimate από eneba σε ήδη υπάρχων account, απλά άλλαξα την τοποθεσία στο ms account σε ινδία και στο redeem φυσικά vpn ινδία. 23/9 του 26 λήγει το ultimate. Κρίμα να μην μπορείς να κάνεις stack περισσότερους από 36 μήνες.

Πόσο σου κόστισε σύνολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...