Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mrvaggos είπε

Όλη τη διαδικασία την έκανα με VPN.lat σύνδεση σε Σιγκαπούρη. Το ένα ευρώ το έβαλα αφού είχα αποσυνδεθεί αν θυμάμαι καλά

Vpn.lat free ή με συνδρομη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ έβαλα το vpn.lat στο android κινητό μου και δεν δουλεύει μου βγάζει συνέχεια "please check your internet connection and try again"

τι να κάνω υπάρχει άλλο free vpn για ινδία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός αυτού τώρα όταν πάω ν' αγοράσω την εξάμηνη από amazon ινδίας μου γράφει "Dear customer, your operator does not support this recharge value. Retry by entering a valid amount from 'View Plans'"

μόνο στις άλλες 2 την μηνιαία και την ετήσια που δεν συμφέρουν προχωράει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Paul64 είπε

εκτός αυτού τώρα όταν πάω ν' αγοράσω την εξάμηνη από amazon ινδίας μου γράφει "Dear customer, your operator does not support this recharge value. Retry by entering a valid amount from 'View Plans'"

μόνο στις άλλες 2 την μηνιαία και την ετήσια που δεν συμφέρουν προχωράει

 

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες 6months india στο συγκεκριμένο link https://www.amazon.in/apay/landing/subscriptions  

Έχε κανείς ιδέα απο που αλλού μπορούμε να πάρουμε 6μηνες με <9€? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, sphinxgr said:

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες 6months india στο συγκεκριμένο link https://www.amazon.in/apay/landing/subscriptions  

Έχε κανείς ιδέα απο που αλλού μπορούμε να πάρουμε 6μηνες με <9€? 

Στο link που έστειλες, βλέπω αυτό που επισυνάπτω. Έχει και 6μηνη. Τι εννοείς δεν είναι διαθέσιμες;

Screenshot 2024-08-01 at 12.48.00.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mclound είπε

Στο link που έστειλες, βλέπω αυτό που επισυνάπτω. Έχει και 6μηνη. Τι εννοείς δεν είναι διαθέσιμες;

Screenshot 2024-08-01 at 12.48.00.jpg

Στο επόμενο βήμα πληρωμής, δεν υπάρχει διαθεσιμότητα 

 

image.png.7428eea18ae5bfe63b941c478f4146fb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή ήρθε ένα series s στα χέρια μου θέλω να ρωτήσω επειδή έχω συνδρομή ενεργή στο gamepass ultimate για 1,5 χρόνο, μπορω να βάλω άλλον 1 χρόνο και γενικά και μέχρι πόσο καιρό θα ισχύει αυτό που μπορούσες να βάλεις έως 3 χρόνια συνδρομή απανωτά? 

Επίσης θα ήθελα να μου πείτε ποιο vpn χρησιμοποιήτε και από ποια χωρα στο εξωτερικό είναι πιο φθηνά για να αγοράσεις με vpn επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ, ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενεργή ultimate μέχρι 01/2025 που την ειχα ενεργοποιήσει μέσω τουρκίας.

Αν καταλαβαίνω, το μέγιστο που μπορώ να πάρω είναι 6 6μηνες ινδίας για να βγουν 24 μήνες ultimate πάνω κάτω, σωστά;

Από 48ε αν το πετύχουμε στο ινδικό άμαζον, έως 70 αν το παρουμε στα 11.5 απο Eneba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα δεν θα πετύχετε στο ινδικό amazon πλέον η τιμή εκτοξεύθηκε και όσοι το πουλάνε στο eneba από εκεί το είχαν αγοράσει και το πουλάνε με 3,5 ευρώ κέρδος lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα ανανέωση της συνδρομής μου το gamepass ultimate αγοράζοντας 2 εξάμηνες και 2 δωδεκάμηνες gamepass core από την ινδια. το πρόβλημα είναι ότι προσπάθησα να αγοράσω και άλλη μια εξάμηνη gamepass core πάλι για από ινδια και κατά την πληρωμή μου έβγαλε ότι έχει αλλάξει η τιμή και ακυρώθηκε η παραγγελία. Προσπάθησα άλλες 2 φόρες και μου έβγαλε πάλι το ίδιο μήνυμα. Όλες οι παραγγελίες έγιναν μέσω paypal. Στην κάρτα που έχω συνδέσει την paypal βλέπω τις χρεώσεις και για τις 3 παραγγελίες που έχουν ακυρωθεί.  Άνοιξα ticket στην eneba και περιμένω να απαντήσουν. Ελπίζω να μην έχασα τσάμπα τα λεφτά μου για παραγγελίες που ακυρώθηκαν.

Update.
Στο ticket μου απάντησαν ότι τα χρήματα θα επιστραφούν σε 2- 15 εργάσιμης ήμερες.

Επεξ/σία από theripper7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...