Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Και κατι πολυ σημαντικο στον νεο λογαριασμο αν φτιαξεις, θα βαλεις αληθινα στοιχεια για να μην εχεις προβλημα μετα να περασεις συνδρομη μεσω vpn.

Πέρασα έξι εξάμηνες από Ινδία στον νέο λογαριασμό. Για ultimate αν βάλω αυτό εδώ της φωτογραφίας θα λειτουργήσει κανονικά; (Επειδή λέει 14 μέρες) ή να αγοράσω από όπου βρω πιο φθηνά

IMG_6353.png

Update: εντάξει έβαλα αυτό με το ένα ευρώ. Συνδρομή μέχρι 15/8/26 . Όλα καλά ευχαριστώ πολυ

Επεξ/σία από mrvaggos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, mrvaggos είπε

Πέρασα έξι εξάμηνες από Ινδία στον νέο λογαριασμό. Για ultimate αν βάλω αυτό εδώ της φωτογραφίας θα λειτουργήσει κανονικά; (Επειδή λέει 14 μέρες) ή να αγοράσω από όπου βρω πιο φθηνά

IMG_6353.png

Update: εντάξει έβαλα αυτό με το ένα ευρώ. Συνδρομή μέχρι 15/8/26 . Όλα καλά ευχαριστώ πολυ

Ωραίος! 50,56€ όλο μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Όχι .. 63 ήταν. Δεν υπήρχε στο αμαζον οπότε πήρα από ενεμπα που είχε 10 η μία 

Τί εννοείς δεν υπήρχε; Σε ποιό Amazon αναφέρεσαι; Κανονικά το βλέπω ακόμα στο ινδικό με 749 ρούπιες, περίπου 8,25€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Όχι .. 63 ήταν. Δεν υπήρχε στο αμαζον οπότε πήρα από ενεμπα που είχε 10 η μία 

Πρέπει να καταχωρίσεις διεύθυνση Ινδίας για να εμφανιστεί  διαθέσιμη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω δεν είδα τα προηγούμενα μηνύματα για τη διεύθυνση. Έβλεπε τη διεύθυνση Ελλάδας και λέει μη διαθέσιμο. My bad. Δεν πειράζει και με 60 για 2 χρόνια δεν το λες κακό😛

33 λεπτά πριν, leo066 είπε

Πρέπει να καταχωρίσεις διεύθυνση Ινδίας για να εμφανιστεί  διαθέσιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να βαλω 6μηνη συνδρομη απο Ινδια σε ενεργο λογαριασμο(τον ειχα με συνδρομη τουρκιας) και μου λεει πως πρεπει να αλλαξω το region κ υπαρχει ενεργος λογαριασμος σε αλλη χωρα.Εχω αλλαξει τη χωρα στο προφιλ μου απο τουρκια σε ινδια.Πρεπει να περιμενω να τελειωσει η συνδρομη για να με αφησει ....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leonidas1269 είπε

προσπαθω να βαλω 6μηνη συνδρομη απο Ινδια σε ενεργο λογαριασμο(τον ειχα με συνδρομη τουρκιας) και μου λεει πως πρεπει να αλλαξω το region κ υπαρχει ενεργος λογαριασμος σε αλλη χωρα.Εχω αλλαξει τη χωρα στο προφιλ μου απο τουρκια σε ινδια.Πρεπει να περιμενω να τελειωσει η συνδρομη για να με αφησει ....?

Είχα ακριβώς το ίδιο θέμα. Ευρωπαϊκή συνδρομή και προσπάθησα να περάσω ινδικό core και δεν έπαιζε με τίποτα. Μπορείς να αγοράσεις από eneba έναν μήνα ultimate global, πρόσεχε να είναι stackable και όχι trial, και μετά μπορείς να βάλεις κανονικά την ινδική συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexcha92 είπε

Είχα ακριβώς το ίδιο θέμα. Ευρωπαϊκή συνδρομή και προσπάθησα να περάσω ινδικό core και δεν έπαιζε με τίποτα. Μπορείς να αγοράσεις από eneba έναν μήνα ultimate global, πρόσεχε να είναι stackable και όχι trial, και μετά μπορείς να βάλεις κανονικά την ινδική συνδρομή. 

to region σε ποια χωρα το ειχες?εγω τωρα διαβασα παραπανω κατι ποστ κ το γυρισα σε ελλαδα με σκοπο να ξανα δοκιμασω αυριο.vpn tunnel με σιγκαπουρη ειχες>? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά από κινητό με region Ελλάδα και ένα vpn (εγώ χρησιμοποίησα το vpn.lat) πρέπει να παίζει. Μέχρι να κάνω το κόλπο που σου έγραψα, δοκίμασα με region και Ελλάδα και Ινδία, από κινητό και υπολογιστή και με διαφορετικά vpns αλλά δεν μου έπαιξε τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το πέρασε τελικά ..χωρίς να βάλω global,γύρισα απλά σε Ελλάδα το region ,περίμενα 2ωρες κ δοκίμασα με το vpn lat με χώρα Ινδονησία…6 μήνες core μου έδωσε 81 μέρες σε ultimate ..θα δοκιμάσω αύριο να βάλω άλλο ένα αν βρω καλή τιμή στην eneba

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, alexcha92 είπε

Κανονικά από κινητό με region Ελλάδα και ένα vpn (εγώ χρησιμοποίησα το vpn.lat) πρέπει να παίζει. Μέχρι να κάνω το κόλπο που σου έγραψα, δοκίμασα με region και Ελλάδα και Ινδία, από κινητό και υπολογιστή και με διαφορετικά vpns αλλά δεν μου έπαιξε τίποτα. 

Nαι απλα επρεπε να το αφησω καποιες ωρες κ μετα με region ελλαδα επαιξε κανονικα.vpn lat indonesia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/7/2024 στις 1:17 ΜΜ, Vanurath είπε

Για όποιον ψάχνει Ινδικό Gamepass Core στα 8,26€(πλήρωσα με revolut, χωρίς vpn)

Μπορεί να το κάνει και μέσα από Amazon Ινδίας.

Μπαίνει στο συγκερκιμένο link https://www.amazon.in/apay/landing/subscriptions

Κάνει αναζήτηση:

image.png.b45376670701a1140f8900ea7c6ab814.png

Επιλέγει την 6μηνη

image.png.6e41f553163bc181af2af206426a4a84.png

Και πληρώνει

image.png.3e9679f3f87bcd5e59f71f8d3605cd0d.png

 

Το μόνο αρνητικό, είναι ότι πρέπει να το κάνεις πολλές φορές, γιατί δεν σε αφήνει να αγοράσεις μαζικά.

8,26€ το 6 μηνο. Με τι VPN το περνάμε όμως?

 

image.png.a71d0fcafc40a7c41a05527c49990856.png

 

image.png.a1b2686b93536c1f229dfce64c5583ac.png

Στις 28/7/2024 στις 8:41 ΜΜ, mrvaggos είπε

Πέρασα έξι εξάμηνες από Ινδία στον νέο λογαριασμό. Για ultimate αν βάλω αυτό εδώ της φωτογραφίας θα λειτουργήσει κανονικά; (Επειδή λέει 14 μέρες) ή να αγοράσω από όπου βρω πιο φθηνά

IMG_6353.png

Update: εντάξει έβαλα αυτό με το ένα ευρώ. Συνδρομή μέχρι 15/8/26 . Όλα καλά ευχαριστώ πολυ

Τι VPN?

 

Στις 28/7/2024 στις 2:08 ΜΜ, kundi είπε

to vpn επηρεάζει την ταχύτητα του Ίντερνετ. ?

Ti  σχέση έχει αυτο με το XBOX?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Τι VPN?

 

 

Όλη τη διαδικασία την έκανα με VPN.lat σύνδεση σε Σιγκαπούρη. Το ένα ευρώ το έβαλα αφού είχα αποσυνδεθεί αν θυμάμαι καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...