Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/7/2024 στις 1:17 ΜΜ, Vanurath είπε

Για όποιον ψάχνει Ινδικό Gamepass Core στα 8,26€(πλήρωσα με revolut, χωρίς vpn)

Μπορεί να το κάνει και μέσα από Amazon Ινδίας.

Μπαίνει στο συγκερκιμένο link https://www.amazon.in/apay/landing/subscriptions

Κάνει αναζήτηση:

image.png.b45376670701a1140f8900ea7c6ab814.png

Επιλέγει την 6μηνη

image.png.6e41f553163bc181af2af206426a4a84.png

Και πληρώνει

image.png.3e9679f3f87bcd5e59f71f8d3605cd0d.png

 

Το μόνο αρνητικό, είναι ότι πρέπει να το κάνεις πολλές φορές, γιατί δεν σε αφήνει να αγοράσεις μαζικά.

 

Στις 19/7/2024 στις 2:47 ΜΜ, Vangie είπε

13:00 έκανα τη παραγγελία και 13:36 μου ήρθε ο κωδικός της 6μηνης core Ινδίας στα spam μου.

Με VPN lat πέρασε και ο κωδικός με τη πρώτη προσπάθεια. Σημειώνεται ότι έχω τα πάντα σε  Ελλάδα στον microsoft λογαριασμό μου.

6/5/2027 έφτασε η συνδρομή. Δε ξέρω αν μπορώ να φορτώσω τώρα άλλη.

Η τιμή όντως είναι εξαιρετική. 

Να ναι καλά το μέλος Vanurath.

Αν και είχα δοκιμάσει και πιο παλιά μέσω Amazon Ινδίας και με είχε ζορίσει που μου ζητούσε συνέχεια κινητό και δε δεχόταν το ελληνικό με +30, ίσως με της Ινδίας τον κωδικό να το παίρνει. Δε το δοκίμασα.

Επομένως πόσο βγαίνει η σούμα παιδιά; 49,56€ + 8€ η μετατροπή (ή 1€;;;) για 25μηνη Ultimate;

Και άλλη μία ερώτηση. Μπορεί να στακάρει κανείς 9 εξάμηνες για να του βγει 36 μήνες Ultimate;

Επεξ/σία από Basketikos_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Basketikos_ είπε

 

Επομένως πόσο βγαίνει η σούμα παιδιά; 49,56€ + 8€ η μετατροπή (ή 1€;;;) για 25μηνη Ultimate;

Και άλλη μία ερώτηση. Μπορεί να στακάρει κανείς 9 εξάμηνες για να του βγει 36 μήνες Ultimate;

+1,00€ για την μετατροπή για 24 μήνες και 14 ημέρες, όχι 25 μήνες...

9x6=54>36 που είναι το μέγιστο...Δεν γίνεται...

Επεξ/σία από myrmigki
  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έβαλα μια core 6μηνη και μια ultimate από Ινδία. 5 μήνες ultimate συνολικά βγήκαν με 18€.Δεν το λες και άσχημα. Από κινητό με tunnelbear δε μου πήρεβτη συνδρομή, με έβλεπε στην Ελλάδα, μάλλον κάτι δεν έκανα σωστά.Εβαλα Σιγκαπούρη από το πισι και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εμένα η συνδρομή τελειώνει 25 Σεπτεμβρίου. Ατυχία. Συμφέρει να ακυρώσω τη συνδρομή και ξαναμανα με Ινδία στακαρισμα (αν γίνεται ακύρωση) ή απλά είμαι άτυχος και ότι γίνει από Σεπτέμβριο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ατυχία; Το έχουμε γράψει καμία 100αρια φορές:  Σε ενεργή ultimate αν περάσεις 6 μηνη core προσθέτεις 81 μέρες συνδρομής. 
γνωμη μου να το κανείς τώρα που μπορείς να την επεκτείνεις μέχρι 36 μήνες και όχι από Σεπτέμβριο που λένε ότι το max θα είναι 13 μήνες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vdeseris είπε

Γιατί ατυχία; Το έχουμε γράψει καμία 100αρια φορές:  Σε ενεργή ultimate αν περάσεις 6 μηνη core προσθέτεις 81 μέρες συνδρομής. 
γνωμη μου να το κανείς τώρα που μπορείς να την επεκτείνεις μέχρι 36 μήνες και όχι από Σεπτέμβριο που λένε ότι το max θα είναι 13 μήνες 

Καλησπέρα. Επειδή παρακολουθώ το νήμα, είπα ατυχία για το γεγονός ότι παλιά περίμενες να λήξει και έκανες τη διαδικασία κανονικά. Συν ότι άμα έληγε πχ Ιούλιο Αύγουστο θα έβαζα κανονικά πάλι όπως παλιά. 

Ευχαριστώ και εννοείται θα το κάνω όπως είπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα. Εμένα η συνδρομή τελειώνει 25 Σεπτεμβρίου. Ατυχία. Συμφέρει να ακυρώσω τη συνδρομή και ξαναμανα με Ινδία στακαρισμα (αν γίνεται ακύρωση) ή απλά είμαι άτυχος και ότι γίνει από Σεπτέμβριο. Ευχαριστώ

Νέο λογαριασμό. Βάζεις όση συνδρομή θες και έχεις το νέο λογαριασμό μόνο για τη συνδρομή. Φυσικά θα παίζεις και θα έχεις όλα τα saves σου στο λογαριασμό που έχεις σήμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Νέο λογαριασμό. Βάζεις όση συνδρομή θες και έχεις το νέο λογαριασμό μόνο για τη συνδρομή. Φυσικά θα παίζεις και θα έχεις όλα τα saves σου στο λογαριασμό που έχεις σήμερα 

Μια περαιτέρω εξήγηση γιατί δεν κατάλαβα το πως θα παίζω. Οκ θα έχω τη συνδρομή στον νέο λογαριασμό. Αλλά πως θα παίζω με τον παλιό; Θα τα βάλω μαζί να λειτουργούν σαν ένα; Θα δηλώσω ως κύριο τον νέο; Αν υπάρχει οδηγός πες μου να τον δω για να μην σε κουράζω με περαιτέρω εξηγήσεις. Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φτιαξεις εναν νεο λογαριασμο και θα περασεις συνδρομη.

Στην κονσολα σου θα προσθεσεις τον νεο λογαριασμο με την συνδρομη.

Καθε φορα που θες να παιξεις gamepass, Πρωτα θα κανεις login τον καινουργιο λογαριασμο, και μετα θα κανεις login τον παλιο λογαριασμο που εχεις τωρα.Ετσι θα παιζεις απο τον παλιο λογαριασμο σου game pass χωρις να χασεις τα save και γενικα οτι επαιζες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Θα φτιαξεις εναν νεο λογαριασμο και θα περασεις συνδρομη.

Στην κονσολα σου θα προσθεσεις τον νεο λογαριασμο με την συνδρομη.

Καθε φορα που θες να παιξεις gamepass, Πρωτα θα κανεις login τον καινουργιο λογαριασμο, και μετα θα κανεις login τον παλιο λογαριασμο που εχεις τωρα.Ετσι θα παιζεις απο τον παλιο λογαριασμο σου game pass χωρις να χασεις τα save και γενικα οτι επαιζες.

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι πολυ σημαντικο στον νεο λογαριασμο αν φτιαξεις, θα βαλεις αληθινα στοιχεια για να μην εχεις προβλημα μετα να περασεις συνδρομη μεσω vpn.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, kundi είπε

to vpn επηρεάζει την ταχύτητα του Ίντερνετ. ?

Συνήθως ναι, αλλά, εξαρτάται από πολλές παραμέτρους. Ποιο vpn χρησιμοποιείς, τι  ακριβώς θες να κάνεις, αν είναι επί πληρωμή ή όχι κ.τ.λ.

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...