Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπου γραφει global, europe, worldwide  περνάει χωρίς vpn σε ευρωπαϊκούς λογαριασμούς.Τωρα για τιμές θέλει ψάξιμο.Να δούμε εκτός από core συνδρομή πόσο έχει πάει η ultimate και κάνοντας υπολογισμούς να δούμε τι συμφέρει.Παντως ακόμα και στην τιμή των 15 ευρώ που έχει πάει η core Ινδίας,νομίζω πάλι συμφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Buy Xbox Game Pass Ultimate 12 Months - Xbox Live Account - GLOBAL - Cheap - G2A.COM!

 

Aυτό δεν ισχύει;

Ποια παιχνίδια πιστεύετε αξίζει να παίξει κανει;

Έχω μια πρόταση να πάρω το Series S 130 ευρώ και το σκέφτομαι. Είμαι σε σχετικά παλιό PC και PS4 με ετήσια συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Federacion είπε

Buy Xbox Game Pass Ultimate 12 Months - Xbox Live Account - GLOBAL - Cheap - G2A.COM!

 

Aυτό δεν ισχύει;

Ποια παιχνίδια πιστεύετε αξίζει να παίξει κανει;

Έχω μια πρόταση να πάρω το Series S 130 ευρώ και το σκέφτομαι. Είμαι σε σχετικά παλιό PC και PS4 με ετήσια συνδρομή.

Account ειναι αυτο στο λινκ, οχι κωδικος για να το προσθεσεις στο δικο σου λογαριασμο

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Account ειναι αυτο στο λινκ, οχι κωδικος για να το προσθεσεις στο δικο σου λογαριασμο

Δεν θα δουλέψει;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Federacion είπε

Buy Xbox Game Pass Ultimate 12 Months - Xbox Live Account - GLOBAL - Cheap - G2A.COM!

 

Aυτό δεν ισχύει;

Ποια παιχνίδια πιστεύετε αξίζει να παίξει κανει;

Έχω μια πρόταση να πάρω το Series S 130 ευρώ και το σκέφτομαι. Είμαι σε σχετικά παλιό PC και PS4 με ετήσια συνδρομή.

Mπορεις να παίξεις τo xbox games pass pc , ( cloud game)  με το Nvidia geforce now app , απλα συγχρονιζεις τον λογαριασμο και εισαι ετοιμος   !! ουτε κονσολα ουτε pc στην τηλεροαση και μονο ! ..χρειαζεσαι μονο mouse keyboard φυσικα και κοντρολ 

IMG_4335.JPG

IMG_4336.JPG

IMG_4337.JPG

Επεξ/σία από kundi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι μπαίνεις με το λογαριασμό σου στο PC και κατεβάζεις και παίζεις κανονικά.

Το ultimate είναι συνδρομή και για κονσόλα και για PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kundi είπε

Mπορεις να παίξεις τo xbox games pass pc , ( cloud game)  με το Nvidia geforce now app , απλα συγχρονιζεις τον λογαριασμο και εισαι ετοιμος   !! ουτε κονσολα ουτε pc στην τηλεροαση και μονο ! ..χρειαζεσαι μονο mouse keyboard φυσικα και κοντρολ 

IMG_4335.JPG

IMG_4336.JPG

IMG_4337.JPG

Δεν έχεις άδικο. Απλά με 130 ευρώ έχεις κι ένα μηχάνημα που απροβληματιστα παίζει τα πάντα... Τώρα το pc μου δεν το χει αυτό νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα

Εξαφανίστηκαν οι συνδρομές Core από Ινδία γενικά , 3 μηνες, 6 μηνες κλπ από το All key Shop που ψάχνω συνήθως.Τι γίνεται ρε παιδιά ; 

Εντάξει ξαναεμφανίστηκαν ... 😏

 

Επεξ/σία από Nikebow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Federacion είπε

Δεν έχεις άδικο. Απλά με 130 ευρώ έχεις κι ένα μηχάνημα που απροβληματιστα παίζει τα πάντα... Τώρα το pc μου δεν το χει αυτό νομίζω. 

Δυστυχως ομως αυτο το app θα μπορεις να το εγκαταστησεις μονο στο φορητο nvidia shield και σε υπολογιστες που εχουν nvidia καρτα γραφικων.

Σε τηλεορασεις π.χ. Samsung με tizen λειτουργικο δεν νομιζω να μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δυστυχως ομως αυτο το app θα μπορεις να το εγκαταστησεις μονο στο φορητο nvidia shield και σε υπολογιστες που εχουν nvidia καρτα γραφικων.

Σε τηλεορασεις π.χ. Samsung με tizen λειτουργικο δεν νομιζω να μπορεις.

Σε όποια συσκευή θέλεις μπορεις να κάνεις εγκατάσταση το nvidia gforce now.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...