Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, [email protected] είπε

Καλημέρα σε όλους. Εχω ενεργή συνδρομή μέσω της διαδικασίας από Βραζιλία που λήγει 14/1/2026. Αξίζει να βάλω τρεις εξάμηνες από Ινδία όπως είμαι τώρα? Σε μη ενεργές είδα ότι η αναλογία είναι 18 μήνες Core σε 12 μήνες ultimate. Σε ενεργές ποια είναι η αναλογία? Ευχαριστώ. (Διάβασα το αρχικό ποστ και ξέρω να κάνω την διαδικασία μέσω vpn κτλ).

Για κάθε 6 μήνη core που θα προσθέτεις θα παίρνεις 81 μέρες ultimate. 
Για Βραζιλία που είσαι νομίζω μπορείς να έχεις maximum 13 μήνες ultimate και όχι 36 όπως ισχύει στην Ελλάδα 

Επεξ/σία από vdeseris
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα έχω ultimate μέχρι τον 3/25 θέλω να προσθέσω και άλλους μήνες βρήκα ultimate στο eneba με 18.85 τους 3 μήνες από india. Λέω να αγοράσω 3 κάρτες για να στοκάρω και για το 25 πιστεύετε αξίζει? μήπως υπάρχει κάτι πιο οικονομικό που δεν το γνωρίζω? η κανένα κουπόνι?
Για κάρτες από india η διαδικασία είναι κατεβάζω το tunnelbear και συνδέομαι σε Σιγκαπούρη σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από Σεπτέμβριο τελικά αλλάζει η διαδικασία για το στακάρισμα??? Γιατί διάβασα ότι μόνο 13 μήνες θα επιτρέπει η Microsoft.

Άρα εμένα που λήγει το Ultimate GamePass Αύγουστο, προλαβαίνω να κάνω το update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα λήγει η ultimate το Σάββατο και έχω πάρει είδη 6 εξάμηνες core από Ινδία την προηγούμενη βδομάδα που έπαιζε στα 8μισή ευρώ , τώρα που  θα λήξει η συνδρομή ultimate θα τις προσθέσω και μετά θα κάνω την μετατροπή σε ultimate! 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και ηταν αναμενομενο να αυξηθει η συνδρομη του ultimate, τωρα που εγινε οσοι εχουμε ενεργη συνδρομη αξιζει να την επεκτείνουμε οσο παει(Νομιζω μαξ ειναι τα 3 χρονια ετσι δεν ειναι)?

Ή καλυτερα να περιμενουμε να ληξει και να κανουμε τα ιδια σκηνικα με τις νεες πλεον τιμες?

 

Τι προτεινετε?

Εμενα προσωπικα το game pass ultimate που εχω ληγει 25 απριλιου 2025

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μόλις εξαντλήθηκαν οι 6 μήνες core από Ινδία στο Eneba! Όλοι μάλλον έπεσαν με τα μούτρα 

 

EDIT: μάλλον προσωρινό ήταν. Εμφανίστηκαν πάλι 

Επεξ/σία από vdeseris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικο.

Για εμενα με ενεργη συνδρομη game pass ultimate τι με συμφερει να παρω για να προσθεσω το μεγιστο που ειναι αλλοι 24 μηνες για να φτασω τα 3 χρονια συνδρομη game pass ultimate.

Δεν το βλεπω να επεκτεινω την συνδρομη μεσω game pass core 12 month γιατι πρεπει να βαλω συνολο 96 μηνες για να γινουν 24 μηνες ultimate και πρεπει να πληρωσω για δεκα(Τοσο οριο εχει το eneba ανα χρηστη) 12μηνες καρτες game pass core India 226 ευρω.

Δεν βλεπω να τα δινω παιδια ειναι παρα μα παρα πολλα λεφτα.

Xbox game pass 12 month India.jpg

23 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Και μόλις εξαντλήθηκαν οι 6 μήνες core από Ινδία στο Eneba! Όλοι μάλλον έπεσαν με τα μούτρα 

 

EDIT: μάλλον προσωρινό ήταν. Εμφανίστηκαν πάλι 

Αν εχεις συνδρομη δεν συμφέρει να παρεις 6μηνες αλλα 12 μηνες απο India.

Π.χ. οι 2 6μηνες  xbox game pass core India εχουν περιπου 12 ευρω και οι δυο 6μηνες παει ηδη 24 ευρω(Ηδη ξεπερασε την τιμη της μιας 12μηνης xbox game pass India)

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Λογικο.

Για εμενα με ενεργη συνδρομη game pass ultimate τι με συμφερει να παρω για να προσθεσω το μεγιστο που ειναι αλλοι 24 μηνες για να φτασω τα 3 χρονια συνδρομη game pass ultimate.

Δεν το βλεπω να επεκτεινω την συνδρομη μεσω game pass core 12 month γιατι πρεπει να βαλω συνολο 96 μηνες για να γινουν 24 μηνες ultimate και πρεπει να πληρωσω για δεκα(Τοσο οριο εχει το eneba ανα χρηστη) 12μηνες καρτες game pass core India 226 ευρω.

Δεν βλεπω να τα δινω παιδια ειναι παρα μα παρα πολλα λεφτα.

Xbox game pass 12 month India.jpg

Αν εχεις συνδρομη δεν συμφέρει να παρεις 6μηνες αλλα 12 μηνες απο India.

Π.χ. οι 2 6μηνες  xbox game pass core India εχουν περιπου 12 ευρω και οι δυο 6μηνες παει ηδη 24 ευρω(Ηδη ξεπερασε την τιμη της μιας 12μηνης xbox game pass India)

Ναι αλλά με δυο 6μηνες core σε ενεργή συνδρομή παίρνεις 2x81 μέρες = 162 μέρες ultimate ενώ με την 12 μήνη παίρνεις 120 μέρες ultimate 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αν και ηταν αναμενομενο να αυξηθει η συνδρομη του ultimate, τωρα που εγινε οσοι εχουμε ενεργη συνδρομη αξιζει να την επεκτείνουμε οσο παει(Νομιζω μαξ ειναι τα 3 χρονια ετσι δεν ειναι)?

Ή καλυτερα να περιμενουμε να ληξει και να κανουμε τα ιδια σκηνικα με τις νεες πλεον τιμες?

 

Τι προτεινετε?

Εμενα προσωπικα το game pass ultimate που εχω ληγει 25 απριλιου 2025

Ανανεώνεις τώρα. Αν έχω καταλάβει σωστά, από Σεπτέμβριο οι 13 μήνες μέγιστο θα γίνει global από τις 5 χώρες που ήταν τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

7 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Ναι αλλά με δυο 6μηνες core σε ενεργή συνδρομή παίρνεις 2x81 μέρες = 162 μέρες ultimate ενώ με την 12 μήνη παίρνεις 120 μέρες ultimate 

 

Δηλαδη με λιγοτερες 6μηνες θα φτασω τους 24 μηνες που θελω?

Δηλαδη ποσες 6μηνες θελω για να φτασω τους 24 μηνες  ultimate?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δηλαδη με λιγοτερες 6μηνες θα φτασω τους 24 μηνες που θελω?

Δηλαδη ποσες 6μηνες θελω για να φτασω τους 24 μηνες  ultimate?

Αν κάνω καλά τις πράξεις για 24 μήνες (720 μέρες) θέλεις 9 6μηνες 

Μέχρι χθες η 6μηνη είχε γύρω στα 9€. Μετά την ανακοίνωση πήρε τον ανήφορο 

 

Μην ξεχνάτε και τα κουπόνια από εδώ: https://gg.deals/vouchers/eneba/

Επεξ/σία από vdeseris
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικος παιδια με της 6μηνες Ινδιας.

Δεν υπαρχουν πουθενα και οπου υπαρχουν τελειωνουν για πλακα.

Πηγα να πληρωσω για 9 6μηνεσ και τελικα λιγο πριν πληρωσω ακυρωθηκε γιατι δεν υπηρχε αποθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...