Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως μη παρασυρόμαστε παραπανω απο οσο πρεπει.Οποιος δεν παιζει pass μη παρασυρθει με τις φθηνες συνδρομες.Χαμενος θα βγει.Δεν εχει νοημα καποιος που παιζει σπανια να στοκαρει συνδρομες.Γιατι μερικες φορες ειναι αυτο που λενε η φτηνια τρωει τον μπαρα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Παντως μη παρασυρόμαστε παραπανω απο οσο πρεπει.Οποιος δεν παιζει pass μη παρασυρθει με τις φθηνες συνδρομες.Χαμενος θα βγει.Δεν εχει νοημα καποιος που παιζει σπανια να στοκαρει συνδρομες.Γιατι μερικες φορες ειναι αυτο που λενε η φτηνια τρωει τον μπαρα. 

Το ξέρω πως μιλάς γενικά αλλά θα σου πω για μένα. Από το 19 που ξεκίνησα να παίζω πάλι xbox έχω τερμάτισει 51 παιχνίδια από game pass. Και ποτέ να μην παίξω μέχρι να λήξει η συνδρομή μου το 27 είμαι φουλ κερδισμένος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου γενικα μιλαω.Εγω παιζω σπανια στοκαρα ομως με συνδρομη.Με το χρονο που διαθετω για να παιξω χαμενος ειμαι.Αυτο θελω να πω.Δεν σημαινει απαραιτητα φθηνη συνδρομη οτι θα βγουμε κερδισμενοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Παντως μη παρασυρόμαστε παραπανω απο οσο πρεπει.Οποιος δεν παιζει pass μη παρασυρθει με τις φθηνες συνδρομες.Χαμενος θα βγει.Δεν εχει νοημα καποιος που παιζει σπανια να στοκαρει συνδρομες.Γιατι μερικες φορες ειναι αυτο που λενε η φτηνια τρωει τον μπαρα. 

Είναι γεγονός. Έχω 3 χρόνια φορτωμένα και παίζω μόνο fortnite που είναι δωρεάν και τίποτα άλλο εδώ κ χρόνια!  

Χαμένα λεφτά παντελώς για πολλούς. Τουλάχιστον είναι λίγα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Tigio13 said:

Το ξέρω πως μιλάς γενικά αλλά θα σου πω για μένα. Από το 19 που ξεκίνησα να παίζω πάλι xbox έχω τερμάτισει 51 παιχνίδια από game pass. Και ποτέ να μην παίξω μέχρι να λήξει η συνδρομή μου το 27 είμαι φουλ κερδισμένος. 

Εσύ μια χαρά κερδισμένος είσαι, εγώ στο αντίθετο εντελώς, έχω 2 χρόνια συνδρομή (+αλλά 2) και έχω παίξει μόνο forza από το gamepass. 

Για όσους δεν έχουμε χρόνο και παίζουμε ένα παιχνίδι το εξάμηνο δεν είναι και τόσο value. Αν το είχα όσο ήμουν πιτσιρικάς θα το είχα λιωσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, imr είπε

Εσύ μια χαρά κερδισμένος είσαι, εγώ στο αντίθετο εντελώς, έχω 2 χρόνια συνδρομή (+αλλά 2) και έχω παίξει μόνο forza από το gamepass. 

Για όσους δεν έχουμε χρόνο και παίζουμε ένα παιχνίδι το εξάμηνο δεν είναι και τόσο value. Αν το είχα όσο ήμουν πιτσιρικάς θα το είχα λιωσει

Η αλήθεια είναι πως είμαι τυχερός και λόγω δουλειάς και λόγω γυναίκας 😂 έχω αρκετό χρόνο για gaming. Εν τω μεταξύ πέρα από αυτά που έπαιξα και μου άρεσαν και τερμάτισα είναι και πόσα άλλα που δοκίμασα και δεν μου αρεσαν. Πολύ καλή υπηρεσία. Αν μπουν και τα call of duty όπως λένε θα σταματήσω τελείως τις αγορές σε παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tigio13 said:

Η αλήθεια είναι πως είμαι τυχερός και λόγω δουλειάς και λόγω γυναίκας 😂 έχω αρκετό χρόνο για gaming. Εν τω μεταξύ πέρα από αυτά που έπαιξα και μου άρεσαν και τερμάτισα είναι και πόσα άλλα που δοκίμασα και δεν μου αρεσαν. Πολύ καλή υπηρεσία. Αν μπουν και τα call of duty όπως λένε θα σταματήσω τελείως τις αγορές σε παιχνίδια. 

Εγω είναι άτυχος και από τα 2😂 οπότε ελάχιστος χρόνος μένει. Ευτυχώς έπαιξα και το diablo στο pc με το gamepass γιατί το είχα αγόρασει για xbox και δεν βόλεψε καθολου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2024 στις 3:04 ΜΜ, thagkol είπε

Μπορείς ναι. Μιλάμε για κλειδιά όμως, όχι για αγορές από Microsoft Store άλλης χώρας, εκεί είναι πιο πολύπλοκα τα πράγματα.

Απο Microsoft store για να αγορασεις απο αλλη χωρα πως το κανεις? γτ θελωα να αγορασω το expansion του diablo 4 αλλα ελλαδα το ultimate εχει 100 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσα κι εγώ την συνδρομή μιας και έληξε.

Αγορά λοιπόν από eneba 6(1+2+3) 6μηνων Game Pass Core Ινδίας με συνολική τιμή 54.98

Κι έπειτα αγορά 14 ημερών game pass ultimate με 1€ από το site της Microsoft.

Χρησιμοποίησα tunnel bear 🐻 VPN με σύνδεση προς Σιγκαπούρη 

 

Οι εξάμηνες γίνανε σε 3 αγορές και ξεχασα να χρησιμοποιήσω εκπτωτικούς κωδικούς στο checkout οπότε μπορεί σε κάποιον άλλο να βγει ακόμα φτηνότερα.

Αν ενεργοποιήσετε και το Enebium στον λογαριασμό σας στην Eneba μαζεύετε πόντους με τις αγορές και τους εξαργυρώνετε σε κληρώσεις με gift cards ή balance στο wallet. Εγώ δεν κέρδισα τίποτα παρα μόνο 0.20 στο wallet.

Επόμενη ανανέωση 27/07/2026

Ευχαριστούμε και στα υπόλοιπα παιδιά που κρατάνε το νήμα ενημερωμένο με τους φτηνοτερους τρόπους μετατροπής! 💙💙

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1-στην ελλαδα Παίζει κανονικά το amazon  fire tv stick ; 3 γενιας ; η 4 γενιας 

2- με το nvidia geforce now app , που εχω στην τηλεοραση μου με αγορα game pass pc γινεται να τα παιζω; 

 

ευχαριστω 

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλες αλλαγές στο game pass κάνει η Microsoft.

Το Xbox Game Pass Ultimate που θα εξασφαλίζει τίτλους από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας τους, η τιμή του ανεβαίνει στα 18 (από 15).

Καταργείται το Game Pass for Console και στη θέση του έρχεται το Xbox Game Pass Standard στα 15 (τρέχουσα τιμή του Ultimate), χωρίς τα day one αλλά με το online multi που πριν είχε μόνο το Core και το Ultimate.

Και το PC Game Pass πάει 12 από 10.

Επιλογή για δωδεκάμηνο προσφέρεται μόνο για Core. Και πάει από 60 στα 70.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Εχω ενεργή συνδρομή μέσω της διαδικασίας από Βραζιλία που λήγει 14/1/2026. Αξίζει να βάλω τρεις εξάμηνες από Ινδία όπως είμαι τώρα? Σε μη ενεργές είδα ότι η αναλογία είναι 18 μήνες Core σε 12 μήνες ultimate. Σε ενεργές ποια είναι η αναλογία? Ευχαριστώ. (Διάβασα το αρχικό ποστ και ξέρω να κάνω την διαδικασία μέσω vpn κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Μεγάλες αλλαγές στο game pass κάνει η Microsoft.

Το Xbox Game Pass Ultimate που θα εξασφαλίζει τίτλους από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας τους, η τιμή του ανεβαίνει στα 18 (από 15).

Καταργείται το Game Pass for Console και στη θέση του έρχεται το Xbox Game Pass Standard στα 15 (τρέχουσα τιμή του Ultimate), χωρίς τα day one αλλά με το online multi που πριν είχε μόνο το Core και το Ultimate.

Και το PC Game Pass πάει 12 από 10.

Επιλογή για δωδεκάμηνο προσφέρεται μόνο για Core. Και πάει από 60 στα 70.

Οσοι εχουν Game Pass for Console, μπορουν να το διατηρησουν ως εχει, για οσο εχουν ενεργη την συνδρομη τους; Εχω καταλαβει σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...