Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις πρόσθεσα με TunnelBear μέσω Σιγκαπούρης ακόμα μια 6 μηνη από Ινδία. Μέχρι 01/07/2027 πήγε.

Βαράτε όσο είναι φτηνά 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην τρίτη συνδρομή που περνάω μου πετάει αυτό:

Hold off extending this right now

You've reached the limit of how far you can extend a subscription. Try again later at a later date.

 

Μόνο ένα χρόνο μπορούμε να περάσουμε;

 

Είχα Τουρκία για χώρα και αφήνουν μόνο 13 μήνες. Τώρα δε με αφήνει να αλλάξω χώρα γιατί μου λέει όι η συνδρομή που έχω ήδη έιναι για την Τουρκία. Ξέρει κανείς πως μπορώ να ξεπεράσω αυτό το εμπόδιο;

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
50 minutes ago, djcat said:

Στην τρίτη συνδρομή που περνάω μου πετάει αυτό:

Hold off extending this right now

You've reached the limit of how far you can extend a subscription. Try again later at a later date.

 

Μόνο ένα χρόνο μπορούμε να περάσουμε;

 

Είχα Τουρκία για χώρα και αφήνουν μόνο 13 μήνες. Τώρα δε με αφήνει να αλλάξω χώρα γιατί μου λέει όι η συνδρομή που έχω ήδη έιναι για την Τουρκία. Ξέρει κανείς πως μπορώ να ξεπεράσω αυτό το εμπόδιο;

Είναι τόσο μα τόσο απλό, πραγματικά. Κανένας δεν διαβάζει τον οδηγό του δεύτερου ποστ κι όμως έρχεστε και ρωτάτε πράγματα που είναι ήδη απαντημένα:

On 06/03/2020 at 16:03, sphinxgr said:

Η διαδικασία είναι η ακόλουθη:

  1. Φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft με τα πραγματικά στοιχεία μας (πραγματική χώρα και όλα τα στοιχεία μας πραγματικά) και κάνουμε Login. Φυσικά μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και λογαριασμό που ήδη έχουμε. 

Επικοινώνησε με το support και ζήτησε να σου αλλάξουν χώρα. Δεν ξέρω αν θα το κάνουν, όμως, όταν έχεις μέσα ενεργή συνδρομή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνουμε καμία αλλαγή στην κονσόλα

Με το λαπτοπ/pc αγοράζουμε από eneba 6μηνες xbox core με περιοχή ΙΝΔΙΑ

Στο κινητό ανοίγουμε tunnelbear και συνδεόμαστε Σιγκαπούρη, στη συνέχεια στον browser βρίσκουμε το μικροσοφτ redeem code και κάνουμε copy/paste τους κωδικούς που μας έχουν έρθει στο email

ΠΡΑΦΙΤ!

  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες μέρες λήγει κι εμένα η συνδρομή game pass ultimate. Συμφέρει να την αφήσω να λήξει ή θα μπω έτσι σε περισσότερη διαδικασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν αφησεις να ληξει η συνδρομη να υπολογισεις και το κοστος του 1 μηνα game pass ultimate που θα χρειαστει να βαλεις για να κανει την μετατροπη απο core σε ultimate. Αστην να ληξει και μετα φορτωνεις core ινδιας και περνας μετα ultimate για την μετατροπη.Σε μη ενεργη συνδρομη θα παρεις καλυτερη αναλογια μετατροπης core σε ultimate.

 

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αν έβαζες κωδικό, θα έπεφτε και άλλο

 

https://gg.deals/vouchers/eneba/

 

image.png.3895b4e1430d9a4b1ec3e3bdde4a580e.png

Α ρε sphinx, το τερματίζεις στην οικονομία 😂😂. Φόρτωσα 3 6μήνες. Καλά είμαι... Να ξέρετε δουλεύει και με cyberghost(το έχω επί πληρωμή). 

20240706_144813.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...