Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Καλησπέρα μια ερώτηση εγώ έχω το vpnlat το γύρισα σε Σιγκαπούρη αλλά όταν πάω να αγοράσω από eneba λέει ότι η κάρτα από Ινδία δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί στην Σιγκαπούρη το προσπερνώ και αγοράζω και πάω για redeem ή πρέπει να γίνει με tunnelbar οπωσδηποτε αν και σαν χώρα γυρνάει και με vpnlat

Το vpn το χρειάζεσαι για να ενεργοποιήσεις το κωδικό, όχι για να τον αγοράσεις.

Αν το vpn είναι οκ, και έχει Σιγκαπούρη που θέλεις, θα το ενεργοποίησης όταν πας να κάνεις redeem code .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ChristosG82 την είχα ξανά κάνει την διαδικασία και με άλλες χώρες απλά έβαζα την ίδια στο vpn οπότε οταν πήγαινα να αγοράσω έβλεπε οτι ήμουν στην έκαστο τε χώρα το είχα και σαν επαλήθευση ας πούμε οτι είχα συνδεθεί σωστά τώρα που βάζαμε Ινδία και vpn Σιγκαπούρη ηταν διαφορετικές για αυτό ρώτησα όπωσ και να έχει όλα καλά αύξησα και εγώ την συνδρομή μου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@sphinxgr εχω στακαρισμένη gamepass μεχρι το 2025. Την ειχα παρει για 3 χρονια. Μπορω ενώ δεν εχει λήξει η συνδρομή ακομα να ανανεώσω με κάρτες ultimate για να αυξηθεί η διάρκεια της ηδη υπάρχουσας συνδρομής ?

Επεξ/σία από DimosGM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, DimosGM είπε

@sphinxgr εχω στακαρισμένη gamepass μεχρι το 2025. Την ειχα παρει για 3 χρονια. Μπορω ενώ δεν εχει λήξει η συνδρομή ακομα να ανανεώσω με κάρτες ultimate για να αυξηθεί η διάρκεια της ηδη υπάρχουσας συνδρομής ?

Με κάρτες ultimate μπορείς αλλά νομίζω δεν συμφέρει. 
η πιο φτηνή λύση είναι η 6 μηνη core από Ινδία. Έχει αναφερθεί σε πολλά προηγούμενα ποστ ποια VPN λειτουργούν σωστά. 
Με κόστος 9€ περίπου προσθέτεις 81 μέρες σε ενεργή συνδρομή ultimate 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, DimosGM είπε

@sphinxgr εχω στακαρισμένη gamepass μεχρι το 2025. Την ειχα παρει για 3 χρονια. Μπορω ενώ δεν εχει λήξει η συνδρομή ακομα να ανανεώσω με κάρτες ultimate για να αυξηθεί η διάρκεια της ηδη υπάρχουσας συνδρομής ?

Όπως σου είπε ο απο πάνω. Δες το πρώτο post του θέματος που τα περιγράφει όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίχτες μου καλησπέρα είχα κάνει πέρυσι  xbox game pass 12 μηνο (60€) και θυμάμαι πάτησα αλλά 13€ ultimate  kai eγινε όλο 12 μηνο.... Μπορώ να κάνω πάλι το ίδιο? Το core τι είναι? Τι να διαλέξω... Το βάζω για να παίζει κάνα παιχνίδι ο μικρός (6ετων)  να έχουμε ποικιλία... Εγώ μόνο forza παίζω... Δε με νοιάζει να πληρώσω πάλι τα ίδια... Μ γτ με της Ινδίας που είδα  δεν θα τα καταφέρω δεν σκαμπάζω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Agapan είπε

Παίχτες μου καλησπέρα είχα κάνει πέρυσι  xbox game pass 12 μηνο (60€) και θυμάμαι πάτησα αλλά 13€ ultimate  kai eγινε όλο 12 μηνο.... Μπορώ να κάνω πάλι το ίδιο? Το core τι είναι? Τι να διαλέξω... Το βάζω για να παίζει κάνα παιχνίδι ο μικρός (6ετων)  να έχουμε ποικιλία... Εγώ μόνο forza παίζω... Δε με νοιάζει να πληρώσω πάλι τα ίδια... Μ γτ με της Ινδίας που είδα  δεν θα τα καταφέρω δεν σκαμπάζω... 

Διάβασε το 2ο post του τρέχοντος θέματος που απαντά σε ότι ρωτάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με τον ίδιο τρόπο που λέτε για τις συνδρομές μπορώ να αγοράσω και keys για παιχνίδια από άλλα regions πχ Αργεντινή και να τα ενεργοποιήσω στο account μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, citiz said:

Παίδες με τον ίδιο τρόπο που λέτε για τις συνδρομές μπορώ να αγοράσω και keys για παιχνίδια από άλλα regions πχ Αργεντινή και να τα ενεργοποιήσω στο account μου;

Μπορείς ναι. Μιλάμε για κλειδιά όμως, όχι για αγορές από Microsoft Store άλλης χώρας, εκεί είναι πιο πολύπλοκα τα πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...