Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, ParafronGR είπε

ξέρω ότι θα γίνω κ εγώ κουραστικός, αλλά έχω να βάλω ultimate από το 22 και έχουν αλλάξει όλα. 

Το γνωστό τούρκικο με 25-30 € + 1€ ultimate για 12 μήνες παπαλα απ'ότι καταλαβα, οπότε τώρα αν βάλω από άλλη χώρα 12 μήνες core και κολλήσω το 1€ ultimate, πόσους μήνες θα πάρω?

Γιατί στο αρχικό post σ'έναν πίνακα βλέπω 4 και στον άλλον 8. Τόσο πολύ το λιγόστεψαν?? Τουλάχιστον να χαρούμε λίγο COD (δεν είναι και για πάνω από 8 μήνες όπως και να χει 😛

Αυτη την στιγμη η πιο οικονομική λυση ειναι 6μηνες core απο ινδια.Δες στο πρωτη σελιδα του τοπικ που υπαρχει πινακας με τις μετατροπες.Σε ενεργη και ανενεργη συνδρομη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ασχετο με το θεμα αλλα απο το πρωι οταν προσπαθω να μπω στο τοπικ εχει μια καθυστερηση μεχρι να φορτωσει η σελιδα.Μονο σε αυτο το τοπικ το κανει.Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ασχετο με το θεμα αλλα απο το πρωι οταν προσπαθω να μπω στο τοπικ εχει μια καθυστερηση μεχρι να φορτωσει η σελιδα.Μονο σε αυτο το τοπικ το κανει.Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

Όχι, δεν είσαι ο μόνος. Εχθές δεν είχε θέμα, από σήμερα καθυστερεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Αυτη την στιγμη η πιο οικονομική λυση ειναι 6μηνες core απο ινδια.Δες στο πρωτη σελιδα του τοπικ που υπαρχει πινακας με τις μετατροπες.Σε ενεργη και ανενεργη συνδρομη.

Οπότε, αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι στη δική μου περίπτωση που δεν θέλω να στοκάρω συνδρομές, αλλά να βάλω μία ετήσια και να ρίξω μία ultimate για να δοκιμάσω το COD, δεν αλλάζει απολυτως τίποτα σε σχέση με αυτό που έκανα στο παρελθόν, απλά πλέον έχει αλλάξει η αναλογια των μηνών και δεν θα πάρω 12 μήνες ultimate αγοράζοντας 12μήνες core (πρώην gold), σωστά? 

Δλδ και Τουρκίας να βρω φθηνά όπως παλιά ή κάποιας άλλης χώρας, απλά ρίχνω μια δοκιμαστική 14 ημερών (πλέον) με 1€ και γεια σας. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα αγοράσεις 3 6μηνες core Ινδίας απο eneba.Σε ανενεργή συνδρομή κάθε 6μηνη σου δίνει 4 μήνες ultimate.Δηλαδη αγοράζεις 3 κλειδιά με 6μηνη CORE από ινδία.Τα περνάς με VPN. Mετα βάλεις και 1 μήνα ultimate και θα γίνει μετατροπή σε 13 μήνες ultimate.Δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά αν βάλεις 14 μέρες ultimate μπορεί να κάνει την μετατροπή.Για μένα βάλε ένα μήνα ultimate.

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλό μήνα! Έκανα extend κι εγώ σε ενεργή συνδρομή ultimate με 3 x 6μηνες ινδικές από eneba και πλέον λήγει 14/01/27 από 02/08/26. Δηλαδή οι 18 μήνες core έγιναν 5,5 μήνες ultimate. Με 32€ πήρα 5,5 μήνες ή αλλιώς 5,80€ ο ultimate μήνας. Μια χαρά! Ευχαριστούμε για τα tips!

Επεξ/σία από mclound
ο δαίμων του τυπογραφείου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τσιμπησει λιγο η τιμη στην 6μηνη ινδιας. μεχρι 1 ευρω πανω αναλογα τον πωλητη.
Στην 3μηνη core global δεν λεει να πεσει η τιμη με τιποτα.Καρφωμενο στα 12,50+ ευρω πανω απο ενα χρονο.
 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έληξε χθες το gpu . Πήρα 6 Χ 6 μήνες από Ινδία προς 9,84 € και 1 μήνα ultimate. Με vpn θα συνδεθώ σε Ινδία? Η υπάρχει και άλλη επιλογή που να πιάνει την Ινδία ? Είπα να βάλω 2 χρόνια γιατί ποτέ δεν ξέρεις που θα είναι η τιμή μέσα σε αυτό τον καιρό . Ουσιαστικά 36 μήνες core θα γίνουν 24 μήνες ultimate. Με 67 ευρώ που βγήκαν όλα βγαίνει 2,79 € / μήνα !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με TunnelBear θα τις περασεις.Θα επιλεξεις χωρα Σιγκαπουρη στο vpn και θα περασεις τις 6μηνες.

Μετα κλεισε το vpn και βρες απο  eneba εναν μηνα ultimate να περασεις.Διαλεξε global κωδικο να τον περασεις χωρις vpn αλλιως αν θες να ρισκαρεις και απο ινδια ultimate ειναι φθηνα.

Ειδα οτι εχεις παρει και 1 μηνα ultimate.Απο που την πηρες?

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

με TunnelBear θα τις περασεις.Θα επιλεξεις χωρα Σιγκαπουρη στο vpn και θα περασεις τις 6μηνες.

Μετα κλεισε το vpn και βρες απο  eneba εναν μηνα ultimate να περασεις.Διαλεξε global κωδικο να τον περασεις χωρις vpn αλλιως αν θες να ρισκαρεις και απο ινδια ultimate ειναι φθηνα.

Ειδα οτι εχεις παρει και 1 μηνα ultimate.Απο που την πηρες?

Σιγκαπούρη ?!?!? Ταυλανδη ?!?! Από eneba usa πήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Ναι ινδιας θα βαλεις Σιγκαπουρη.Ετσι τις περασα εγω και αλλα παιδια.

Θα τις περάσω το βράδυ που θα πάω σπίτι και θα ενημερώσω σχετικά :) ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...