Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Το region έχει μόνη ουσία όταν θες να αγοράσεις παιχνίδια από το store άλλης χώρας. Δεν το προτείνουμε όμως. 

Αυτό ακριβώς αγοράζω μερικά παιχνίδια br. dbd acp

gift br και της εξάργυρώνω στο επίσημο br 

Επίσης για αυτό έχω μείνει σε core που μπορείς να το φουλάρεις ως και 36 μήνες

Επίσης δεν θέλει μόνο αλλαγή region χρειάζεται και διεύθυνση σε κάποιον ξενοδοχείο br

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Οπότε γύρνα όλα τα στοιχεία της συνδρομής σου Ελλάδα και μετά με vpn βάλε την Ινδία που αγόρασες 

Το δοκίμασα δεν γίνεται κάτι

Από τη στιγμή που είχα βάλει ένα χρόνο br core υπόκειται στους νόμους 13 μηνών και δεν σηκώνει αλλαγές.

44 λεπτά πριν, vagmouk είπε

η εναλλακτικά στην κονσόλα να αλλάξεις τη χώρα σε Τουρκία και να αγοράσεις απευθείας από εκεί.

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες..

Πώς γίνεται αυτό δεν βλέπουνε τι διεύθυνση ip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άρα και εγώ που έχω ακόμα συνδρομή μέχρι τον Ιούλιο του 25 δεν μπορώ να βάλω συνδρομή γιατί είχα κάνει το κολπάκι με την συνδρομή από την Βραζιλια; Έχω το region στην Ελλάδα και έχω 2 διευθύνσεις μια Ελληνική που είναι η main και μια από την Βραζιλία. Λογικά θα πρέπει να περιμένω να τελειώσει και μετά να βάλω από Ινδία.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, riklove είπε

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες..

Πώς γίνεται αυτό δεν βλέπουνε τι διεύθυνση ip

Όχι απλά φορτώνεις το store στην κονσόλα της χώρας που θέλεις.Εννοείται φυσικά ότι χρειάζεται τρόπος πληρωμής για τη χώρα που θες πχ.Fups για Τουρκία.Δε χρειάζεται vpn μόνο αλλαγή χώρας από τις ρυθμίσεις της κονσόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/5/2024 στις 10:32 ΠΜ, vagmouk είπε

Και εγώ ακριβώς το ίδιο χτες βράδυ.Αγορα από amazon Ινδία με 8.38 και vpn Windscribe.Θα περιμένω τώρα τον άλλο μήνα να προσθέσω άλλη μια και να το φτάσω Ιούνιο του 27.

Ποσο κάνει να στειλει η amazon τον κωδικό της κάρτας στο mail?

Επιτρέπει μόνο μία αγορα?

Επεξ/σία από ramshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, ramshi είπε

Ποσο κάνει να στειλει η amazon τον κωδικό της κάρτας στο mail?

Εγώ έκανα παραγγελία Σάββατο βράδυ αλλά σε δική τους ώρα ήταν χαράματα και κοιμόνταν οι Ινδοί.Το πρωί  της Κυριακής μου είχε έρθει κανονικά ο κωδικός.Άρα αν βάλεις παραγγελία πρωινές ώρες , λογικά θα σου έρθει άμεσα.Πρέπει να λάβεις υπόψη και τη διαφορά της ώρας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα 1core εξάμηνη από Amazon & 4 core Ινδίας από Ενεβα συν μία ultimate global τις ενεργοποίησα με vpn urban με χώρα Ινδία και πήγε μέχρι Φεβρουάριο του 2026.Αν υπολόγισα σωστά βγαίνει 2,70 ευρώ το μήνα.

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια.

Επεξ/σία από ramshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Malthador είπε

Μην αλλάζετε region, πόσες φορές θα το πούμε;

Όπως λέει και ο sphinxgr αν θες να αγοράσεις κάτι από άλλο ms store region τότε πρέπει να το αλλάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα τελικά χθες κι εγώ ultimate από Ινδία με Kaspersky vpn. κουμπωσα 6 εξάμηνες core Ινδίας και καπάκι 1 μήνα ultimate global κι έχω πλέον ultimate μέχρι τον Ιούνιο του 2026, με κόστος περίπου 70€. αν υπολογίσεις ότι κανονικά 2 χρόνια ultimate θέλουν 360€,μπορείς να πεις ότι εξοικονομησα το μισό Series X χθες. 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δουλεύει η Ινδία.

Έβαλα δυο εξάμηνες και από 17/07/2026 με πήγε 05/02/2027. Να βάλω και τρίτη εξάμηνη ή να περιμένω να μπει Ιούνιος πρώτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστο καλυτερα να μπει ο ιουνιος.Εισαι περιπου στο οριο να περασει και να μη περασει ο κωδικος επειδη μαζευεται οι 36 μηνες.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα. μιας και ξερετε πολλα πανω στο θεμα συνδρομες. θελω να ρωτησω κατι. καταρχας να ξεκινησω λεγοντας οτι ειμαι πληρως ασχετος με ιντερνετικα, vpn κλπ.  διαβαζω απο διαφορους στα site του xbox οτι με 20 ευρω εχεις για ενα χρονο συνδρομη gamepass κλπ. θελω να ρωτησω λοιπον... ποια ειναι τα βηματα για να αποκτησω vpn; μπορω να το βρω δωρεαν; τι ακριβως πρεπει να κανω(βημα βημα γιατι δεν γνωριζω τιποτα); αν καταφερω να το κανω, πως μπορω να διαλεγω το vpn της καθε χωρας που θα με βολευει για αγορα φθηνης συνδρομης ή καποιου ψηφιακου παιχνιδιου; τη διαδικασια που μπορεις να παρεις εως 36 μηνες core και να την κανεις 25 μηνες ultimate(με τον ενα μηνα εξτρα ultimate)τη διαβασα. να πω οτι εχω εναν μηνα ακομα ενεργη συνδρομη ultimate οποτε το καλυτερο απο οτι καταλαβα ειναι να περιμενω να ληξει ωστε να παρω core k μετα ενα μηνα ultimate; αν μπορειτε να μου πειτε βημα βημα πως κανω vpn, πως το περναω στον λογαριασμο μου xbox και πως κανω αλλαγες vpn χωρων αναλογα τις καλυτερες προσφορες θα σας ημουν υποχρεος. ευχαριστω εκ των προτερων

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δουλεύει η Ινδία.

Έβαλα δυο εξάμηνες και από 17/07/2026 με πήγε 05/02/2027. Να βάλω και τρίτη εξάμηνη ή να περιμένω να μπει Ιούνιος πρώτα;

μπορεις να μου πεις πως μπορω να κανω vpn λογαριασμο και πως τον περναω σε xbox λογαριασμο; αν μπορεις βημα βημα γιατι ειμαι ασχετος απο υπολογιστες και ιντερνετ. ευχαριστω

Επεξ/σία από gearsofwar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δουλεύει η Ινδία.

Έβαλα δυο εξάμηνες και από 17/07/2026 με πήγε 05/02/2027. Να βάλω και τρίτη εξάμηνη ή να περιμένω να μπει Ιούνιος πρώτα;

βαζεις αλλη μια χωρις θεμα. +81 μερες θα παει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα 3 κάρτες από Ινδία Xbox Game Pass Core 6 months Key INDIA  με windscribe VPN σε ήδη ενεργό ultimate account.

Βγήκε περίπου ο μήνας 3,8€ και πήγε από 25/8/2026 σε 29/4/2027

image.png.c992c9d17e3809bd061d10c8a44f5b95.png

image.png.4455b80b5a84a2daad837a145a374c0a.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...