Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειπα να δοκιμασω αυτα που εχω δει στο φορυμ αλλα με windscribe δεν εχει ινδια σαν επιλογη πρεπει να αγορασω εχουμε εναλλακτικη? 


ακυρο εβαλα το ουρμπαν και το εκανα.
 δυο εξαμηνα κορ και ενα ουλτι 28 ευρω περιπου κατι λιγοτερο απο χρονο βγηκε γυρω στα τρια ευρω το μηνα βγηκε κομπλε

Επεξ/σία από Vigilante1319
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να είστε καλα παιδιά!

Πρόσθεσα και εγω μια 6μηνη Ινδία με Windscribe (Ινδονησία) σε Ελληνικό λογαριασμό και εφτασα 3/27

Τέτοιες ευκαιρίες δεν ειναι να τις χανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Να είστε καλα παιδιά!

Πρόσθεσα και εγω μια 6μηνη Ινδία με Windscribe (Ινδονησία) σε Ελληνικό λογαριασμό και εφτασα 3/27

Τέτοιες ευκαιρίες δεν ειναι να τις χανεις

Και εγώ ακριβώς το ίδιο χτες βράδυ.Αγορα από amazon Ινδία με 8.38 και vpn Windscribe.Θα περιμένω τώρα τον άλλο μήνα να προσθέσω άλλη μια και να το φτάσω Ιούνιο του 27.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Μπορούμε να περάσουμε 6μηνη Ινδίας σε ενεργή συνδρομή global με vpn ? Η συνδρομή μου λήγει τον 8/2026 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jimakal είπε

Καλημέρα 

Μπορούμε να περάσουμε 6μηνη Ινδίας σε ενεργή συνδρομή global με vpn ? Η συνδρομή μου λήγει τον 8/2026 

Ναι το κάνανε τα παλικάρια ποιο πάνω το γράφουν .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jimakal είπε

Καλημέρα 

Μπορούμε να περάσουμε 6μηνη Ινδίας σε ενεργή συνδρομή global με vpn ? Η συνδρομή μου λήγει τον 8/2026 

Ναι κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ενεργό core br ως 2/25. Αγόρασα 4key 40€ india, να κάνω επέκταση στα τρία χρόνια, χωρίς επιτυχία..🥺

Δυστυχώς με πιάνει το όριο των 13 μηνών.

Αυτό πού μπορώ να κάνω είναι να περιμένω ως τη λήξη του πακέτου.. ή να κάνω ακύρωση συνδρομής και  μετά να προσθέσω τα δύο χρόνια..

Τα κλειδιά που αγόρασα είναι χωρίς λήξη οπότε μάλλον θα περιμένω..

20240519_201759.jpg

Επεξ/σία από riklove
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλα αυτά περί game pass ultimate, μπορούν να γίνουν και για αγορά παιχνιδιών; Γιατί οι τιμές Αργεντινής στα παιχνίδια δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με τις τιμές Ευρώπης!

Επεξ/σία από ktsolkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, ktsolkas είπε

Όλα αυτά περί game pass ultimate, μπορούν να γίνουν και για αγορά παιχνιδιών; Γιατί οι τιμές Αργεντινής στα παιχνίδια δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με τις τιμές Ευρώπης!

Φυσικα, με τον ιδιο τροπο. Mε VPN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, riklove είπε

Με ενεργό core br ως 2/25. Αγόρασα 4key 40€ india, να κάνω επέκταση στα τρία χρόνια, χωρίς επιτυχία..🥺

Δυστυχώς με πιάνει το όριο των 13 μηνών.

Αυτό πού μπορώ να κάνω είναι να περιμένω ως τη λήξη του πακέτου.. ή να κάνω ακύρωση συνδρομής και  μετά να προσθέσω τα δύο χρόνια..

Τα κλειδιά που αγόρασα είναι χωρίς λήξη οπότε μάλλον θα περιμένω..

20240519_201759.jpg

Όπως έχουμε πει ξανά, ΔΕΝ χρειάζεται να αλλάξετε region. Ούτε το Brazil που είχες, έπρεπε να το έχεις. 

Το region έχει μόνη ουσία όταν θες να αγοράσεις παιχνίδια από το store άλλης χώρας. Δεν το προτείνουμε όμως. 

Οπότε γύρνα όλα τα στοιχεία της συνδρομής σου Ελλάδα και μετά με vpn βάλε την Ινδία που αγόρασες 

25 λεπτά πριν, ktsolkas είπε

Όλα αυτά περί game pass ultimate, μπορούν να γίνουν και για αγορά παιχνιδιών; Γιατί οι τιμές Αργεντινής στα παιχνίδια δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με τις τιμές Ευρώπης!

Μόνο για να κάνεις redeem κωδικούς που έχεις αγοράσει από e shops. ΌΧΙ για να αγοράσεις παιχνίδια από το επίσημο store 

9 ώρες πριν, jimakal είπε

Καλημέρα 

Μπορούμε να περάσουμε 6μηνη Ινδίας σε ενεργή συνδρομή global με vpn ? Η συνδρομή μου λήγει τον 8/2026 

Ναι. Πίνακας μετατροπων υπάρχει στο 1ο post 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία αλλαγή region.Ειναι περιττή και μόνο προβλήματα δημιουργεί. Ακόμα και για παιχνίδια από το Τουρκικό store αν έχεις Fups , το μόνο που έχεις να κανείς είναι να βάλεις μια Τουρκική διεύθυνση, η εναλλακτικά στην κονσόλα να αλλάξεις τη χώρα σε Τουρκία και να αγοράσεις απευθείας από εκεί.Στο ίδιο main Ελληνικό account μου αγοράζω από Ελλάδα, Τουρκία και ΗΠΑ (έχω τρόπο πληρωμής απο εκει ) αλλά έχω πάρει και παιχνίδια και συνδρομές με vouchers από κλειδαδικα και VPN  από Αργεντινή , Ινδία , Ν.Αφρικη ,Αίγυπτο , Κολομβίαα,Νιγηρία και δεν θυμάμαι και απο που αλλού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...