Προς το περιεχόμενο

Θα αφήνατε τον προγραμματισμό για μία θέση με μεγαλύτερο status χωρίς κώδικα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Relax όλα χρειάζονται,  ακόμη και αν φας πόρτα από κάποιον γνωστό κάποια στιγμή θα αναγνωριστεί η αξία σου.  

Στο θέμα,  Νομίζω εξαρτάται από την ηλικία,  άλλο να είσαι 30 που βράζει το αίμα και άλλο 48 που βαριέσαι.  Αν μου το πρότειναν στα 45 θα το έκανα,  τώρα δε ξέρω αν θα την πάλευα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, giotis1982 είπε

Στο θέμα,  Νομίζω εξαρτάται από την ηλικία,  άλλο να είσαι 30 που βράζει το αίμα και άλλο 48 που βαριέσαι.  Αν μου το πρότειναν στα 45 θα το έκανα,  τώρα δε ξέρω αν θα την πάλευα. 

Ποιο εννοεις αν σου προτειναν και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ειμαι 38 , βασικά πριν λίγο καιρό μου πρότειναν λίγο καλύτερο μισθό με λιγότερα τεχνικά προβλήματα όμως, ας πούμε από engineer σε architect. Αν ήμουν 45 θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα επέλεγα τα λεφτά για τον βιοπορισμό αλλα ταυτόχρονα θα συνέχιζα να γραφω για μένα

Ούτως ή αλλως αρκετές φορές γράφω πραγματάκια για προσωπική/οικογενειακή χρήση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το αρχικό ερώτημα:

Καθαρά φιλοσοφικά, όπως και τέθηκε, αυτά τα ζητήματα είναι αυστηρά προσωπικά. Δεν θέλουμε όλοι οι άνθρωποι να ασχολούμαστε με τα ίδια πράγματα, ούτε μάς ερεθίζουν τα ίδια πράγματα. Κάτι φυσιολογικό.

Ως εκ τούτου, καθαρά φιλοσοφικά, αν κάποιος ρωτάει πώς βλέπουν οι υπόλοιποι γύρω του μια επιλογή, προφανώς δεν τον ερεθίζει και προσπαθεί να την αξιολογήσει με τρίτα κριτήρια. Αυτό με βεβαιότητα, οδηγεί κάποιον σε μια επιλογή που δεν θα τον εκφράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...