Προς το περιεχόμενο

Φροντιστήρια Ξένων Γλωσσών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάγομαι από την Πάτρα και θα ήθελα να σπουδάσω στην Αθήνα. Γνωρίζετε φροντιστήρια στην Αθήνα που διδάσκουν Τουρκικά, Σερβικά, Αραβικά, Σουηδικά, Ολλανδικά ή Ισπανικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2020 στις 9:04 ΜΜ, Constantinos17 είπε

Κατάγομαι από την Πάτρα και θα ήθελα να σπουδάσω στην Αθήνα. Γνωρίζετε φροντιστήρια στην Αθήνα που διδάσκουν Τουρκικά, Σερβικά, Αραβικά, Σουηδικά, Ολλανδικά ή Ισπανικά; 

Έχει το ΕΚΠΑ διδασκαλία τέτοιων ξένων γλωσσών αλλά την ιδανική πρόταση θα στη δώσουν στην πρεσβεία της κάθε χώρας, δίχως αυτό να σημαίνει ότι θα είναι και η οικονομικότερη πρόταση. Για τα ισπανικά πάντως θα βρεις πάρα πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/2/2020 στις 9:04 ΜΜ, Constantinos17 είπε

Κατάγομαι από την Πάτρα και θα ήθελα να σπουδάσω στην Αθήνα. Γνωρίζετε φροντιστήρια στην Αθήνα που διδάσκουν Τουρκικά, Σερβικά, Αραβικά, Σουηδικά, Ολλανδικά ή Ισπανικά; 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες να φύγεις από Πάτρα εμάς μας λένε ότι το Πανεπιστήμιο Πατρων είναι Από Τα ΚΑλυΤερΑ ΣτηΝ Ελλαδα....

Επεξ/σία από Pickle Rick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Pickle Rick είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες να φύγεις από Πάτρα εμάς μας λένε ότι το Πανεπιστήμιο Πατρων είναι Από Τα ΚΑλυΤερΑ ΣτηΝ Ελλαδα....

Δεν ξέρω για το upatras μα η City of Patras ενδείκνυται για φοιτητική ζωή!!! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Lasombra είπε

Δεν ξέρω για το upatras μα η City of Patras ενδείκνυται για φοιτητική ζωή!!! :D 

Αφού δεν ξέρεις θα σου πω ότι το upatras θα μπορούσε να είναι ανετα και upatraskafeneion έχασα ένα χρόνο από τη ζωή μου εκεί αλλά για αραλικι καλη είναι ομολογω .

Επεξ/σία από Pickle Rick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pickle Rick είπε

Αφού δεν ξέρεις θα σου πω ότι το upatras θα μπορούσε να είναι ανετα και upatraskafeneion έχασα ένα χρόνο από τη ζωή μου εκεί αλλά για αραλικι καλη είναι ομολογω .

Κάπως έτσι είναι γενικότερα, μην αγχώνεσαι... δεν παρατηρείται μονάχα στην Πάτρα το φαινόμενο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/2/2020 στις 9:24 ΜΜ, Pickle Rick είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες να φύγεις από Πάτρα εμάς μας λένε ότι το Πανεπιστήμιο Πατρων είναι Από Τα ΚΑλυΤερΑ ΣτηΝ Ελλαδα....

Δυστυχώς, δεν υπάρχει στην Πάτρα η σχολή που μού αρέσει. Αναγνωρίζω ότι το Πανεπιστήμιο Πατρών είναι αξιόλογο, φτωχό όμως για μαθητές της Θεωρητικής Κατεύθυνσης.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...