Προς το περιεχόμενο

μεταφορα απο εθνικη σε πειραιώς ,προμηθεια 4€!!!


JTRGamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

επειδη ολοι εχουν την δικη τους αποψη (και καλα κανουν) ας πω και γω την δικη μου. σε τραπεζες του εξωτερικου οι μεταφορες σε τραπεζες τις ιδιας χωρας ειναι 0. επισης ολες οι πληρωμες μεσω ebanking ειναι 0.

Καποιες χρεωνουν ενα μικρο fee σας υπηρεσια και καποιες αλλες ειναι τζαμπα (αναλογα την χωρα).

Μου φαινετε αδιανοητο να πληρωνουμε εμβασματα απο την μια τραπεζα στην αλλη στην Ελλαδα. Επισης λυστρικες τιμες για υπηρεσιες. Οι τραπεζες εχουν κερδος απ τα λεφτα μας, ξυπνατε μερικοι. Το καρτελ που εχει στηθει στην Ελλαδα ειναι απο τα μεγαλυτερα και εμεις κοιμομαστε ορθιοι και ανοιγουμε λογαριασμους σε 4 τραπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2020 στις 5:23 ΜΜ, tarantules είπε

Το λεφτά στο λεπτό επίσης βολεύει εαν δεν θες να κουβαλάς μαζί σου κάρτα.Πριν φύγεις από το σπίτι μπαίνεις στο ebanking δεσμεύεις το ποσό που θες για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα , γράφεις κάπου τον κωδικό και όπου είσαι κοντά σε ΑΤΜ μπορείς να βγάλεις τα λεφτά.Πχ σε μια έκτακτη ανάγκη.Η αν δεν θες να κουβαλάς πολλά λεφτά μαζί σου όλη την ώρα αλλά να τα έχεις μόνο όταν τα χρειαστείς.

Η απλα το κανεις απο το app,ενω εισαι διπλα στο ΑΤΜ.

Στις 25/1/2020 στις 12:45 ΠΜ, lazaim53 είπε

Φίλε μου λίγο σεβασμό στους ηλικιωμένους . Δεν είναι δυνατό να προσαρμοσθούν στα νέα δεδομένα λόγω ηλικίας . Κάποια στιγμή θα βρίσκεσαι εσύ στη θέση τους και δεν φαντάζομαι να σου αρέσει οι νέοι εκείνης της εποχής να σε θεωρούν πληγή...

Ουτε ειναι δυνατον να πηγαινει μια ολοκληρη χωρα πισω, απο αυτο.

Ομοιως και στα ΕΛΤΑ,που τους βλεπεις να ειναι 100 ατομα,και οι 80  να ειναι εκει  για ασχετη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mchrisober είπε

επειδη ολοι εχουν την δικη τους αποψη (και καλα κανουν) ας πω και γω την δικη μου. σε τραπεζες του εξωτερικου οι μεταφορες σε τραπεζες τις ιδιας χωρας ειναι 0. επισης ολες οι πληρωμες μεσω ebanking ειναι 0.

Καποιες χρεωνουν ενα μικρο fee σας υπηρεσια και καποιες αλλες ειναι τζαμπα (αναλογα την χωρα).

Μου φαινετε αδιανοητο να πληρωνουμε εμβασματα απο την μια τραπεζα στην αλλη στην Ελλαδα. Επισης λυστρικες τιμες για υπηρεσιες. Οι τραπεζες εχουν κερδος απ τα λεφτα μας, ξυπνατε μερικοι. Το καρτελ που εχει στηθει στην Ελλαδα ειναι απο τα μεγαλυτερα και εμεις κοιμομαστε ορθιοι και ανοιγουμε λογαριασμους σε 4 τραπεζες.

και σε κάποιες επίσης έχει έξοδα διατήρησης λογαριασμού ή πληρώνεις μηνιαίο ποσό απλα΄για να έχεις κάρτα ανάληψης. το είχα αναφέρει και σε άλλο ποστ. οπότε που καταλήγουμε;

Επειδή κι εγώ έχω λογαριασμούς σε 4 τράπεζες, αυτό είναι δείγμα ότι κοιμόμαστε όρθιοι;

άλλα είναι τα δείγματα γι αυτό που λες αλλά δε μπορώ να τα γράψω γιατί ξεφεύγει η συζήτηση

Επεξ/σία από Γιαούρτι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, talibanakos είπε

Ομοιως και στα ΕΛΤΑ,που τους βλεπεις να ειναι 100 ατομα,και οι 80  να ειναι εκει  για ασχετη δουλεια.

Πηγαίνεις να στείλεις κάτι ή να παραλάβεις και πρέπει να περιμένεις 54 άτομα να πληρώσουν το αέριο ή τη ΔΕΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, djuan1988 είπε

Πηγαίνεις να στείλεις κάτι ή να παραλάβεις και πρέπει να περιμένεις 54 άτομα να πληρώσουν το αέριο ή τη ΔΕΗ.

Ετσι ακριβως,και αυτος ειναι ο λογος που αποφευγω να χρησιμοποιω ελτα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...