Προς το περιεχόμενο

Career days


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα . Ενδιαφέρομαι για να εργαστώ σε ένα μαγαζί σε νησί των Κυκλάδων . Το συγκεκριμένο μαγαζί είχε αναρτήσει 2 μέρες μετά αφού έστειλα βιογραφικό ότι διοργανώνει interviews όμως δεν έλεγε τοποθεσία . Ανέφερε μόνο career days και κάποιες ημερομηνίες του Ιανουαρίου που θα πραγματοποιηθούν σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη . Μήπως γνωρίζεται τι πρέπει να κάνω ; Λογικά θα παίρνουν συνεντεύξεις μαζικά σε ένα μέρος όπου γίνεται το career days ? Μήπως γνωρίζεται που γίνεται φέτος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έστειλες βιογραφικό και δεν απάντησαν λογικά είναι άκυρο, μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο όμως και να ρωτήσεις ή να στείλεις μαιλ, το να πας Αθήνα απλά για να πας σε career day μου ακούγεται υπερβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Αν έστειλες βιογραφικό και δεν απάντησαν λογικά είναι άκυρο, μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο όμως και να ρωτήσεις ή να στείλεις μαιλ, το να πας Αθήνα απλά για να πας σε career day μου ακούγεται υπερβολή.

Είμαι στη Αθήνα . Και νομίζω πως έτσι λειτουργεί το συγκεκριμένο μαγαζί με career days όπως και ένα άλλο μαγαζί το οποίο έκανε interviews με τον ίδιο τρόπο αλλά σε ξενοδοχείο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτους τηλέφωνο και ρώτα τους, ή στείλε μαιλ. Θα εκτιμήσουν το να ασχοληθείς λίγο παραπάνω αν πας στο career day και πεις μιλήσαμε και στο τηλέφωνο κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...