Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα σε ΗP 1515 deskjet


ThodorisFel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, εχω το συγκεκριμένο προβλημα και δεν κατάφερα μεχρι στιγμης να το αντιμετωπίσω. Πολλες φορες ενω εχω ανοίξει τον υπολογιστη και τον εκτυπωτή, το software του εκτυπωτή δεν ανταποκρίνεται με αποτέλεσμα να μην μου επιτρέπει να εκτυπωσω, μαλιστα μου βγαζει το εξης παράθυρο πως δεν εχω εγκαταστήσει καποιο προγραμμα για τον εκτυπωτη. Εχω windows 10 και πολλες φορες εσβησα τελείως το software του εκτυπωτη διέγραψα ολους τους φακέλους και ξανα εγκατασταση αλλα συμβαινει παλι το ιδιο.. Οταν μου βγαζει το παράθυρο αναγκαζομαι να κανω restart και μετα δουλευει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/1/2020 στις 11:45 ΜΜ, ThodorisFel είπε

Καλησπέρα σε όλους, εχω το συγκεκριμένο προβλημα και δεν κατάφερα μεχρι στιγμης να το αντιμετωπίσω. Πολλες φορες ενω εχω ανοίξει τον υπολογιστη και τον εκτυπωτή, το software του εκτυπωτή δεν ανταποκρίνεται με αποτέλεσμα να μην μου επιτρέπει να εκτυπωσω, μαλιστα μου βγαζει το εξης παράθυρο πως δεν εχω εγκαταστήσει καποιο προγραμμα για τον εκτυπωτη. Εχω windows 10 και πολλες φορες εσβησα τελείως το software του εκτυπωτη διέγραψα ολους τους φακέλους και ξανα εγκατασταση αλλα συμβαινει παλι το ιδιο.. Οταν μου βγαζει το παράθυρο αναγκαζομαι να κανω restart και μετα δουλευει. 

Καλησπέρα,

Δεν ξέρω αν βρήκες λύση για το πρόβλημά σου επειδή απαντάω μετά από 3 μήνες. Έχω το ίδιο πολυμηχάνημα 6 χρόνια και όταν ήταν καινούργιο είχε ακριβώς το ίδιο θέμα και λύθηκε με την αλλαγή του καλωδίου USB. Δοκίμασε το.

Επεξ/σία από stefanos186
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ο 1510 κολάει όταν κάτσει στον υπολογιστή η εγγονή μου και τον έχω κλειστό.Πατάει καμιά 10αριά εκτυπώσεις και αν τις έχεις στην ουρά και πας μετά να εκτυπώσεις δεν ξεκινάει.

Πάω στο μενού τις διαγράφω και μόλις φτάσει υπόλοιπο 1,2 ξεκινάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...