Προς το περιεχόμενο

Action cam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα  και χρόνια πολλά.....  ενδιαφέρομαι για αγορά  μιας  action camera.... μεταξύ  go pro 7 black και DJI  osmon... Έχω δει βιντεάκια και για τις 2 ..... με διαφορές κλπ. Είχα καταλήξει  στην osmon  αλλά σε αρκετά  σχόλια  ατόμων  στο Σκρουτζ που την έχουν αγοράσει δεν έχουν  πει θετικά  σχόλια.  Την έχει  κάποιος; είναι αξιόλογη; είναι αδιάβροχη; Υπάρχει  σέρβις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, panagiotisky είπε

Καλησπέρα  και χρόνια πολλά.....  ενδιαφέρομαι για αγορά  μιας  action camera.... μεταξύ  go pro 7 black και DJI  osmon... Έχω δει βιντεάκια και για τις 2 ..... με διαφορές κλπ. Είχα καταλήξει  στην osmon  αλλά σε αρκετά  σχόλια  ατόμων  στο Σκρουτζ που την έχουν αγοράσει δεν έχουν  πει θετικά  σχόλια.  Την έχει  κάποιος; είναι αξιόλογη; είναι αδιάβροχη; Υπάρχει  σέρβις;

Και εγώ στην θέση σου την osmo θα επέλεγα, όσο για το θέμα της αδιαβροχοποίησης θα της έβαζα μια θήκη για να  έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Μπορείς να ρωτήσεις τους Digital Amusers στο YouTube που την έχουν πάρει. Πιστεύω θα σου δώσουν μια πολύ καλή εικόνα. Βέβαια ήδη στα σχόλια του βίντεο  έχουν αναφερθεί από χρήστες τα θέματα που αναφέρονται και στο skroutz, οπότε μπορείς ήδη να δεις εκεί τις απαντήσεις που πήραν. 

Επεξ/σία από GeorgeR1_700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...