Προς το περιεχόμενο

Selfie stick για dslr (nikon d5300)


johnkar93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ειχα παρει ενα για την γυναικα μου , ηταν για actioncam κυριως, viltrox απο ebay, αλλα δεν ηταν καλο , γενικα δεν εχουν σταθεροτητα , και δεν ενεργοποιουν την μηχανη απο απο αποσταση , εγω σε μια canon eos m που το δοκιμασα δεν με βολεψε , δεν ειχα βρει παντως κατι αποκλειστικα για dslr. Παρε ενα τριποδακι gorilla θα σε βολεψει καλυτερα , ελπιζω να βοηθησα.

χρονια πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι υπάρχει σελφοκόνταρο για dslr. Θεωρητικά μπορείς να τη βάλεις σε ενα απλό κοντάρι κινητών αλλά πρακτικά καταλαβαίνεις ότι η είτε θα σπάσει επειδή είναι λεπτό, είτε θα σου βγει το χέρι...είναι αδύνατον να σηκώσεις ολόκληρη dslr με ενα κλαδί. 

Πάντως δε βρίσκω και το λόγο να το κάνεις αυτό, αν θες να βγάζεις φωτογραφίες group ατόμων και να είσαι και εσύ μέσα είτε πάρε εναν υπερευρυγωνιο φακό, είτε ενα ψηλό τρίποδο. 

Καλές γιορτές :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, johnkar93 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να μου πεις κάποιος αν έχει αγοράσει και από πού κάποιο selfie stick για dslr καμερες.

   Καλησπέρα σας , προφανώς εννοείται κάτι παρόμοιο και όχι selfie stick το οποίο δεν έχει νόημα σε μια DSLR . 

   https://www.zhiyun-tech.com/crane2/en

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...