Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούργιου μηχανήματος με χαμηλές απαιτήσεις


Sacurtele

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/1/2020 στις 3:16 ΜΜ, Sacurtele είπε

Είμαι Κωτσόβολο , μόλις πήρα τον canon ts5050 μιας και άλλαξε λίγο το πλάνο και λέμε να εκτυπώνουμε και καμία φωτογραφία.. ελπίζω να μην απογοητεύω! Πάντως δείχνει καλή προσφορά από ότι βλέπω και Σκρουτζ , ευχαριστώ!

Καλορίζικος.Θα έχει καλή ποιότητα φωτογραφίας αλλά πολλά μελάνια ρε παιδί μου.......... πέντε;;;;;;;;;;;;;

Δεν είναι με τις κεφαλές στα μελάνια για αυτό δεν τους πάω τους συγκεκριμένους.Μην ξεχνάς να εκτυπώνεις που και που γιατί αν στεγνώσει το μελάνι στις κεφαλές πάει για ανακύκλωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, papoys1 είπε

Καλορίζικος.Θα έχει καλή ποιότητα φωτογραφίας αλλά πολλά μελάνια ρε παιδί μου.......... πέντε;;;;;;;;;;;;;

Δεν είναι με τις κεφαλές στα μελάνια για αυτό δεν τους πάω τους συγκεκριμένους.Μην ξεχνάς να εκτυπώνεις που και που γιατί αν στεγνώσει το μελάνι στις κεφαλές πάει για ανακύκλωση.

Ευχαριστώ , λίγο που έψαξα τα γνήσια μελάνια το σετ κοστίζουν γύρο στα 45ε , αν παίρνει μαϊμού δεν ξέρω ακόμα , για συντήρηση μου είπαν 1-2 εκτυπώσεις / 2 εβδομάδες , εγώ θα εκτυπώνω μια την εβδομάδα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sacurtele είπε

Ευχαριστώ , λίγο που έψαξα τα γνήσια μελάνια το σετ κοστίζουν γύρο στα 45ε , αν παίρνει μαϊμού δεν ξέρω ακόμα , για συντήρηση μου είπαν 1-2 εκτυπώσεις / 2 εβδομάδες , εγώ θα εκτυπώνω μια την εβδομάδα..

Το καλό είναι αν τελειώσει ένα χρώμα παίρνεις αυτό μόνο.Λίγο τσιμπημένη η τιμή στο ένα αλλά παίρνεις ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon pixma ts 5050 , 55e από κωτσόβολο πρώτες εντυπώσεις , ακριβά μελάνια (τα canon) , αλλά άμα τα ξοδέψεις στο maximum χωρίς να σου στεγνώσουν νομίζω ότι αξίζει για οικιακή χρήση !

πολύ καλή ταχύτητα

πολύ καλές εκτυπώσεις σε φωτογραφικό χαρτί (φωτογραφίες)

εύκολος χειρισμός και πολύ εύκολη εγκατάσταση.

σε 30 λεπτά από την ώρα που τον έβαλα στην πρίζα είχα συνδέσει 2 κινητά και 2 υπολογιστές (ασύρματα) με εγκατάσταση τα προγράμματα σε όλους και έστελνα ότι ήθελα. 

δεν ξέρω για βάθος χρόνου αλλά σαν πρώτη εικόνα και όντας άσχετος είμαι πού ευχαριστημένος !

ps. μικρός διακριτικός και ωραίο design (απλό)

ps2. ένα μικρό φάουλ ότι πρέπει να σηκώνεις το καπάκι από μπροστά (στο μέρος της οθόνης) για να εκτυπώσεις αλλιώς δεν σε αφήνει κάτι που δεν βολεύει ιδιαίτερα θα έλεγα.

αυτά για τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Sacurtele είπε

canon pixma ts 5050 , 55e από κωτσόβολο πρώτες εντυπώσεις , ακριβά μελάνια (τα canon) , αλλά άμα τα ξοδέψεις στο maximum χωρίς να σου στεγνώσουν νομίζω ότι αξίζει για οικιακή χρήση !

πολύ καλή ταχύτητα

πολύ καλές εκτυπώσεις σε φωτογραφικό χαρτί (φωτογραφίες)

εύκολος χειρισμός και πολύ εύκολη εγκατάσταση.

σε 30 λεπτά από την ώρα που τον έβαλα στην πρίζα είχα συνδέσει 2 κινητά και 2 υπολογιστές (ασύρματα) με εγκατάσταση τα προγράμματα σε όλους και έστελνα ότι ήθελα. 

δεν ξέρω για βάθος χρόνου αλλά σαν πρώτη εικόνα και όντας άσχετος είμαι πού ευχαριστημένος !

ps. μικρός διακριτικός και ωραίο design (απλό)

ps2. ένα μικρό φάουλ ότι πρέπει να σηκώνεις το καπάκι από μπροστά (στο μέρος της οθόνης) για να εκτυπώσεις αλλιώς δεν σε αφήνει κάτι που δεν βολεύει ιδιαίτερα θα έλεγα.

αυτά για τώρα!

νομιζω τιμια αγορα εν τελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...