Προς το περιεχόμενο

Τον Μάρτιο της νέας χρονιάς θα ανακοινωθεί η σειρά Huawei P40


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 ώρες πριν, keysmith είπε

η "Λένα" ή ο "Κώστας" που ο ένας δουλεύει σε σουπερμαρκετ και ο άλλος είναι υπάλληλος στο δήμου (δλδ απλοί πολίτες) θα καθίσουν να μπουν στην "κοινότητα" να κάνουν root, να βάλουν τι είναι να βάλουν με "χακιές" και fast boot και δεν ξέρω γω;

Προφανώς απλά θα πάρουν.. xiaomi (samsung ή κάτι άλλο) που θα "λειτουργεί" out of the box. Δεν μπορεί ένα κινητό να στηρίζεται σε τέτοια που λες :) θα έχει το πολύ τα ποσοστά του linux και ούτε.. και αυτό δεν το κάνει ούτε best seller ούτε χρηματοδοτεί τον αντικαταστάτη του (p50).. Τελείωσε το παιχνίδι στον Δυτικό Κόσμο αν δεν λυθεί το θέμα g.services.

Στο 60%.αν τους βάλεις Facebook,instagram,chrome και καμιά εφαρμογή να κατεβαζουν candy crash ούτε που θα καταλάβουν ότι λείπουν τα gapps

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Grimson είπε

Στο 60%.αν τους βάλεις Facebook,instagram,chrome και καμιά εφαρμογή να κατεβαζουν candy crash ούτε που θα καταλάβουν ότι λείπουν τα gapps

Χωρίς YouTube έχεις τελειώσει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, emperor4her said:

λογικα ναι, εκτος και αν δεν καταλαβει και εγω κατι.. apkmirror λογικα θα μπορεις να κατεβασεις κανονικα.. 

δεν ξερω με συγχρονισμους τι θα παιζει βεβαια.. δηλαδη επαφες, ημερολογιο κλπ.. και επισης δεν θα εχεις την αυτοματη ενημερωση στις εφαρμογες.. 

απ την αλλη, φανταζομαι τα σαινια του xda θα κανουν παπαδες και   με ρουταρισμα θα μπορεις να βαλεις.. 

Αυτό είναι το πρόβλημα, οι συσκευές της εν λόγω εταιρείας είναι κλειδωμένες και δεν μπορείς να περάσεις kitchen ROM. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα εγω περιμενω το Μάρτη να πάρω το note10+ που σίγουρα θα πέσει κατω απο 700 . Ας περιμένουν οι αλλοι το p40 που θα ξεκινάει από την ίδια τιμή με το note10+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, akatsim είπε

Για gmail βαζεις εναν email client και τελος. Youtube μεσω browser. Οι χαρτες ειναι το θεμα.

vanced και ξεμπερδεψες θες να πεις! 

δεν εχω καταλαβει παντως, αν κατεβασω το gmail, απο apkmirror δεν θα δουλευει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, emperor4her είπε

vanced και ξεμπερδεψες θες να πεις! 

δεν εχω καταλαβει παντως, αν κατεβασω το gmail, απο apkmirror δεν θα δουλευει? 

Θα δουλευει αλλα δεν θα κανει update. Θα πρεπει να βαζεις το καθε νεο apk μονος σου. Το blue mail ειναι τελειο για client και βαζεις ολα τα email accounts σου μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακάθεκτη η μοναδική Huawei κόντρα με μόνο αντίπαλο την samsung αυξάνει τις πωλήσεις(δικό σας άρθρο)παρά τις τρικλοποδιές της μικρής "κλειδωμένης" στο ΥΠΟΓΕΙΟ εταιρίουλας του Τραμπ,που όταν εγώ είχα στο παλιό sony 8mpx camera 8-10 μηνες,αυτοί έβγαζαν τηλεοπτικές διαφημίσεις ότι έχουν πλέον 8mpx🤣😂😅🤣😂

Στις αγγελίες εδώ πάνε οι iphonακηδες με κάτι γκουμουτσοbezelophona 6,6s,7,8

Και ΑΠΑΙΤΟΥΝΕ ανταλλαγή με 20pro,30 κτλ.....

Δεν τους δίνουν σημασία και μέτα έρχονται στα θέματα που περιέχουν την λέξη "huawei" να τα χώσουν.......

Άιντε,χρόνια πολλά βρε,και με ένα huawei των ονείρων σας την νέα χρονιά.......😂🤣😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...