Προς το περιεχόμενο

Δεν εκτυπώνει κείμενο


cumulus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον εχω ενα printer hp 4535 σε windows 10 γνησια.To προβλημα ειναι οτι δεν εκτυπωνει κειμενο εδω και λιγες ημερες.Φωτογραφιες εκτυπωνει μια χαρα.Αν παω να εκτυπωσω ενα αρχειο που περιεχει κειμενο και φωτογραφιες οι φωτογραφιες θα εκτυπωθουν αλλα το κειμενο οχι.Εχω δοκιμασει διαγραφη και επαναγκατασταση ,ασυρματη και usb συνδεση χωρις αποτελεσμα.

Τα μελανια ειναι γνησια

Επεξ/σία από cumulus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει πρόβλημα το μαύρο. Δοκίμασε να εκτυπώσεις κείμενο με χρώμα. Αν βγαίνει σημαίνει πως είτε άδειασε το μαύρο, ή πως έχουν βουλώσει τα ακροφύσια του μαύρου, ή πως το μαύρο ξεράθηκε τελείως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, spectaculator είπε

Μάλλον έχει πρόβλημα το μαύρο. Δοκίμασε να εκτυπώσεις κείμενο με χρώμα. Αν βγαίνει σημαίνει πως είτε άδειασε το μαύρο, ή πως έχουν βουλώσει τα ακροφύσια του μαύρου, ή πως το μαύρο ξεράθηκε τελείως.

Ευχαριστω ,αλλα ειναι προβλημα των windows .Μεσω εφαρμογης hp smart  τυπωνει μια χαρα .Καποιο update εχει κανει τη ζημια 

Επεξ/σία από cumulus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, cumulus είπε

Ευχαριστω ,αλλα ειναι προβλημα των windows .Μεσω εφαρμογης hp smart  τυπωνει μια χαρα .Καποιο update εχει κανει τη ζημια 

Τότε κάνε το εξής. Επεγκατέστησε το λογισμικό του εκτυπωτή, κατέβασε την τελευταία του έκδοση από εδώ και πέρνα τη ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Τότε κάνε το εξής. Επεγκατέστησε το λογισμικό του εκτυπωτή, κατέβασε την τελευταία του έκδοση από εδώ και πέρνα τη ξανά.

Το εχω κανει ηδη και οχι μια αλλα πολλες φορες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cumulus είπε

Το εχω κανει ηδη και οχι μια αλλα πολλες φορες 

Μπορείς να βάλεις μια φωτό με τους διαθέσιμους εκτυπωτές; Όταν προσπαθείς να εκτυπώσεις από Windows  διαλέγεις κάποιον PCL εκτυπωτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...