Προς το περιεχόμενο

Η πρώτη φωτογραφία του P40 της Huawei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όσο δεν παίρνει gapps είναι ένα μάτσο παλιοσίδερα. 

Να το χαίρονται οι Κινέζοι. 

Εσεις που χαίρεστε εδώ μέσα, να το κοιτάξετε λίγο. 

Πάμε μία ακόμη φορά:

"ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΆ". 

Υπάρχουν και άλλοι Κινέζοι με εξίσου άθλια skins, που πουλάνε κινητά στον Δυτικό κόσμο. 

Μη στριμώχνεστε. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το curved με χαλάει , αν δεν έχει notch και ειναι full body ratio χωρις το μαυρο κάτω κάτω χωρίς κλειδαρότρυπα πανω δεξια η αριστερά στην οθόνη, θα ειναι αρκετά καλό.Εν αναμονη.... Α ρε να βελτίωνε και το android....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gripakotrelos είπε

Το σαπακια το λες γτ εισαι το παπαγαλακι του ινσομνια και οτι ακους το καταγραφεις;Να μιλας για τα ευρωπαικα σαμσοτνγκ με εξινος οκ σεβαστο.Να μιλας για μηλο που σε επεξεργαστη ειναι τουλαχιστον μια διετια μπροστα τουλαχιστον απορω ποσο ασχετος πρεπει να εισαι!Α ναι συγνωμη ανοιγει πιο γρηγορα το ινστα και το fb.Ελεγα να σβησετε τους λογαριασμους σας απο το ηνσομνια αλλα ειστε τοσοι πολλοι που παντα θα υπαρχει ενα πειραματοζωο.Θα τον σβησω εγω μην διαβαζω οτι ασχετο γραφει ο καθενας.Παναγια μου τι τραβαμε!

Εσύ δεν είσαι ΚΑΘΟΛΟΥ φανατικός, παρα μόνο οι άλλοι!!!!!!! :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, adi32 είπε

Αν έχει Android one το πήρα μόλις πέσει στα 250€

τρολ απο τα lidl... 

θα γραψεις κι αλλα ακυρα η να αρχισω να γελαω.? 🤗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Balantakos είπε

Κριμα που τα updates ειναι πιο αργα και απο..........

πιο αργα απο τι; 9 νοεμβρίου πηρα android 10 στο p30 μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπιζω να μην ειναι curved η οθονη... Τετοια κινηταρα και θελουν να την καταστρεψουν με την curved??? 😢

 

21 ώρες πριν, gripakotrelos είπε

Το σαπακια το λες γτ εισαι το παπαγαλακι του ινσομνια και οτι ακους το καταγραφεις;Να μιλας για τα ευρωπαικα σαμσοτνγκ με εξινος οκ σεβαστο.Να μιλας για μηλο που σε επεξεργαστη ειναι τουλαχιστον μια διετια μπροστα τουλαχιστον απορω ποσο ασχετος πρεπει να εισαι!Α ναι συγνωμη ανοιγει πιο γρηγορα το ινστα και το fb.Ελεγα να σβησετε τους λογαριασμους σας απο το ηνσομνια αλλα ειστε τοσοι πολλοι που παντα θα υπαρχει ενα πειραματοζωο.Θα τον σβησω εγω μην διαβαζω οτι ασχετο γραφει ο καθενας.Παναγια μου τι τραβαμε!

Καποτε... Παλια... Πολυ παλια ηταν μια διετια μπροστα που ολα τα android ειχαν λιθογραφια 20nm και τα iphone 14nm... Ναι εκει ηταν μπροστα... Τωρα που ειναι στα ιδια nm δεν ξερω γιατι νομιζεις το ιδιο... Το αντιθετο θα ελεγα μαλιστα... Και τα 2 συστηματα τρεχουν τα παντα απο τα stores με την ιδια ταχυτητα... Τα android τρεχουν και emulators ομως...

Επεξ/σία από b-boy_steve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Lewnidas1995 είπε

πιο αργα απο τι; 9 νοεμβρίου πηρα android 10 στο p30 μου. 

εγω στο p20 ακομα περιμενω, πιο αργα και απο χελωνα σιγουρα.

ουτε καν να δωσουν updates στο emui

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Balantakos είπε

εγω στο p20 ακομα περιμενω, πιο αργα και απο χελωνα σιγουρα.

ουτε καν να δωσουν updates στο emui

Ε όχι και αργα.. Όπως λέει ο φίλος αλλα και εγω με P20 pro αρχες 20 θα εχω android 10. Όσο είχα Samsung που ειχα πολλές συσκευές μια φορά αναβαθμιζοταν και πολύ ήταν. 

Κρίμα, πολύ κρίμα που τέτοια εργαλεία δεν θα τα χαρούμε στα χέρια μας. Άραγε ποσα έσκασαν στον Τραμπ για να κόψει Android services στην Huawei, οι άλλες εταιρείες; επίσης αφού υπάρχει η διέξοδος να κάνουν αίτηση για συνεργασία όποιες εταιρείες με την Huawei, γιατί η Google δεν κάνει αίτηση; ειναι τοσο πατριώτες ή θα χάσει το κύρος της. Μακάρι να αλλάξει, σύντομα κιόλας.. Αλλα δεν το βλέπω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Balantakos είπε

εγω στο p20 ακομα περιμενω, πιο αργα και απο χελωνα σιγουρα.

ουτε καν να δωσουν updates στο emui

στο p20 τι θελεις να παρεις; το 10αρι στο p20 Θα μπει μολις ανακοινωθει το P40. οπως εγινε και με το p10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...