Προς το περιεχόμενο

σχολές για εκμάθηση wordpress


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα φίλοι μου..γνωρίζετε κάποια αξιόπιστη σχολή για μαθήματα wordpress?

επισης θα ηθελα και μετα το τέλος των μαθημάτων να υπάρχει μια σχετική  υποστήριξη για τυχον απορίες που θα προκύψουν.

 

 

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν είμαι ειδικός αλλά παλιότερα που είχα προσπαθήσει να στήσω κάτι σε wordpress, δε χρειάστηκα εκπαίδευση... Είναι σχεδόν σαν drag&drop website builder. Η νοοτροπία τους είναι για τον λούτσο, το γεγονός ότι αν γραφτείς, τότε δεν μπορείς να διαγραφείς, ίδια μλκία με το facebook ήτοι... Ξεκίνα να το φτιάχνεις μόνος κι αν αντιμετωπίσεις προβλήματα, ρώτα εδώ... :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο udemy, για courses πχ για wordpress με καλη αξιολογηση, υπαρχει ενδεικτικα  το παρακατω 5ωρο video course, με 10€

https://www.udemy.com/course/wordpress-for-beginners-create-a-website-blog-step-by-step/

Για free tutorial, απο youtube

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Στις 16/12/2019 στις 10:11 ΠΜ, Lasombra είπε

Δεν είμαι ειδικός αλλά παλιότερα που είχα προσπαθήσει να στήσω κάτι σε wordpress, δε χρειάστηκα εκπαίδευση... Είναι σχεδόν σαν drag&drop website builder. Η νοοτροπία τους είναι για τον λούτσο, το γεγονός ότι αν γραφτείς, τότε δεν μπορείς να διαγραφείς, ίδια μλκία με το facebook ήτοι... Ξεκίνα να το φτιάχνεις μόνος κι αν αντιμετωπίσεις προβλήματα, ρώτα εδώ... :) 

σε ποια νοοτροπία αναφέρεσαι...στις σχολες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...