Προς το περιεχόμενο

Προς Kafao


paravatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από περίπου 2 βδομαδες σου ειχα συειλει email([email protected]) για το data cable του 7110 (που οπως μου ειχες πει θα ηταν και για 61xx-51xx mbus-fbus αν πετυχαιναν οι δοκιμές)αλλα και για το 3210. Αφου δεν ελαβα απαντηση ξαναεστειλα email αλλά και παλι δεν μου απαντησες. Σε παρακαλω στειλε μου μια απαντηση για να ξερω κιεγω τι να κανω.<P> Φιλικά,<BR> paravatis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry, mallon den prepei na pira to 2o mail sou.Eixa kati prosopika (metakomisi)kai imoun gia ligo diastima out genikws.Vasika doulepse i dokimi pou ekana me to 7110,alla tha dokimasw kai me tin kainouria ekdosi (1.1.6) tou logo manager kai tha kserw stis...12 to vrady simera pempti.Evala stin priza ena filo pou to exei na erthei apo to spiti kai tha apantisw peripou ekeinei tin wra.Sorry kai pali gia tin argoporia.<P>Kafao...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edw eimai pali.OK to cable sto 7110 doulevei san FBUS kanonika.I dokimi egine me to logo manager 1.1b6 kai doulepse,ektos apo kati pou aforoun to software,diladi an ksereis to logo manager katw deksia vgazei tin stathmi simatos kai mpatarias,sto 7110 den evgaze stathmi simatos,kai malon thelei allo tropo sinthesis tis mousikis,diladi mousiki gia ta 51-61 den tin paizei.To Netmonitor egkatastathike swsta,alla mono sto FBUS tou logo manager.Den eia xrono na dokimasw allo programma gia MBUS gia to 7110.Nomizw omws oti MBUS gia 7110 den tha to xreiasteis giati kleidwmeno apo bfree i carta den yparxei.An theleis na sou pw gia times gia kapoia kalwdia (3110-51xx/61xx-7110) grapse ksana.<P>Kafao...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kafao, ένας φίλος μου έδωσε τα καλώδια για το T18s και το GD90 και βρήκα μερικά προγράμματα στο <A HREF="http://www.mobile.box.sk" TARGET=_blank>www.mobile.box.sk</A> αλλά τελικά δεν δούλεψε κανένα από αυτά.<P>Τα θέλω για να ξεκλειδώσω τους κωδικούς ασφαλείας που έχω για να βάλω την καρτα από το Telepolis. <P>Στο T18s τον έχω ξεχάσει εγώ εδώ και 1 χρόνο και το GD90 το τζόλεψε η γυναίκα μου και το έκανε cabriolet.<P>Μου είπε ότι τα καλώδια τα έχει αγοράσει από Αθήνα και ποτέ δεν είχε πρόβλημα.<BR>Μήπως ξέρεις κάτι γι'αυτό?<BR>Σε όλα λέει Power on phone.<P>Ευχαριστώ,<P> smile.gif Sakis smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε. Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και εγώ.<BR>Το βάζω στην σειρακή (COM1) και συνδέω και το τηλέφωνο αλλά δεν γίνεται τίποτα.<P>Υπάρχουν κατά τη γνώμη μου τρεις υποψίες.<BR>1. Λάθος καλωδίωση<BR>2. Λάθος Πρόγραμμα<BR>3. Λάθος υπολογιστή.<P>Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να καταλήξω κάπου.<BR>Στις θύρες μου, mouse & modem παίζουν κανονικά.<BR>Ο φίλος μου μου είπε ότι ποτέ δεν είχε πρόβλημα με τα καλώδια.<BR>Όλα δούλευαν.<BR>Το προγράμματα τα πήρα από το <A HREF="http://www.mobile.box.sk" TARGET=_blank>www.mobile.box.sk</A> <BR>Υπάρχει περίπτωση να μην δουλεύουν?<BR>Αν έχεις κάποιο πρόγρμμα για Τ18s ή GD90 σε παρακαλώ πές μου πως μπορώ να το πάρω.<P>Ευχαριστώ <P> smile.gif Sakis smile.gif<P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Katarxin pes tou filou sou na sou steilei ena programma apo afta pou douleve aftos,opote tha matheis sigoura ti ftaiei.Gia to an doulevoun ta programmata pou katevases den mporw na kserw,tha psaksw omws na vrw kapoia kai egw,elpizontas na min einai kapoia apo afta pou exeis idi vrei.<P>Kafao...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...