Προς το περιεχόμενο

Topic Μαγειρικής/Ζαχαροπλαστικής


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

eva καλησπερα.

 

http://www.athanasiou-k.gr/

 

Σε αυτον θα βρεις οτι θελεις απο εργαλεια κουζινας και φορμες ζαχαροπλαστικης.

Ειναι ωραιος τυπος και συζητισημος στις τιμες.

 

Προμυθευει την σχολη Le Monde και τα εχει ολα,και εαν κατι δεν εχει,μπορει να στο βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eva καλησπερα.

 

http://www.athanasiou-k.gr/

 

Σε αυτον θα βρεις οτι θελεις απο εργαλεια κουζινας και φορμες ζαχαροπλαστικης.

Ειναι ωραιος τυπος και συζητισημος στις τιμες.

 

Προμυθευει την σχολη Le Monde και τα εχει ολα,και εαν κατι δεν εχει,μπορει να στο βρει.

 

 

Γιατι εχουν την κακη συνηθεια να μην βαζουν τιμες? Πφφφφ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα αυτες τις βανιλιες http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390521408348 απο αυτον που συστησε ο Toufas.Τι λετε καλες ειναι η επρεπε να παρω αλλη ποικιλια?Τις θελω για να κανω το αποσταγμα+κανα ποτακι+να τις εχω για καμια συνταγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα θα εισαι, αρχισε με αυτες και την επομενη φορα δοκιμασε αλλη ποικιλια. Απλα κρατα μερικες απο την μια παρτιδα οταν θα παρεις την αλλη, και φτιαξε το ιδιο πραγμα και με τις 2. Εγω πχ στην σοκολατα δεν μπορω να σου πω ποια ειναι ποια, αλλα αν φαω διαφορετικη ποικιλια την μια μετα απο την αλλη θα σου πω τι διαφορες εχει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπλε πάντως σαν χρώμα, σε μένα λέει "μη με φας"! :P

Εννοειται ο,τι ετσι δεν θα βγει να πωληθει σε εστιατοριο εν ελλαδι.. το εστησα με τον συναδελφο μου καθαρα για θεμα ομορφιας ετσι. Η γευση παντως δεν επηρεαζεται στο ελαχιστο. Επισης θα επρεπε να ειναι πιο μπλε το χρωμα(γαλαζιο) σταζοντας λιγο μαυρο χρωματακι, αλλα δεν το εβρισκα :P

 

Νηστισιμα για σημερα,

νηστισιμη βελουτε κολοκυθιου/κριτσινι γεμιστο με ελια

893570_10200817939788561_1756472964_o.jp

 

 

 

νηστισιμος μουσακας λαχανικων

902151_10200818069871813_1910617737_o.jp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαρμπα, η μανα μου οταν ανοιγει φυλλο βαζει μιση κουπα ξυδι, μιση λαδι και μια νερο, λιγο αλατι και οσο αλευρι παρει. Μερικες φορες βαζει και γιαουρτι. Το φυλλο της μου αρεσει πολυ, ειναι τραγανο κλπ. Οι αναλογιες ομως μου καθονται περιεργες. Εσυ που ξερεις, πως σου ακουγονται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαρμπα, η μανα μου οταν ανοιγει φυλλο βαζει μιση κουπα ξυδι, μιση λαδι και μια νερο, λιγο αλατι και οσο αλευρι παρει. Μερικες φορες βαζει και γιαουρτι. Το φυλλο της μου αρεσει πολυ, ειναι τραγανο κλπ. Οι αναλογιες ομως μου καθονται περιεργες. Εσυ που ξερεις, πως σου ακουγονται? 

Tι να σου πω αν δεν το δοκιμασω.. εγω σε μισο κιλο αλευρι βαζω 3/4 του ποτηριου λαδι, ξυδι μια δυο της σουπας(μιση κουπα δεν ειναι υπερβολικο για να αλλοιωσει την γευση?) νερο κανα ποτηρι ή οσο παρει,λιγο αλατακι.. με γιαουρτι κ τετοια δεν το εχω δοκιμασει. Για πιτα αυτο. Δεν το εχω ψαξει τοσο με ζυμες, ειμαι απειρος στον τομεα αυτο. Πολυ απλα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...