Προς το περιεχόμενο

Topic Μαγειρικής/Ζαχαροπλαστικής


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω γιατι μαλλον γιατι μεγαλωσα πλεον τρωω και πραγματα που παλια ποτε δεν θα ετρωγα ενα απο αυτο ειναι και το μπλε τυρι πηρα απο περιεργεια ενα μπεργκερ με μπλε τυρι και μου αρεσε αρκετα οποτε πηγα στο σουπερ και πηρα danablu castello το οποιο μου φανηκε αρκετυα καλο και φθηνο αλλα δεν ξερω αν ειναι και "ποιοτικο¨ θημαμε οτι αυτου του τυπου τα τυρια ηταν πανακριβα λαθος θημαμε ?

δεν μου πολυαρεσει αυτο.θελω καποια στιγμη να παρω το ακριβο μπας και ειναι καλυτερο.παντως και εγω το εχω παρατηρήσει αυτο πχ μικρη δεν γουσταρα καθολου τα λεμονατα τωρα τρωω μεχρι και παπαδοπουλου γεμιστα με λεμονι ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι όπως το αντίστοιχο με την φέτα που κάνει 7-9 ευρώ και το λευκό τυρί που κάνει 3-4 ευρώ. Αν πάρεις το ποπ ροκφορ θα το χρυσοπληρώσεις. Αν πάρει το "αντίγραφο" μπλε τυρί θα είναι πιο φτηνό.

 

βασικα ετσι νομιζα οτι ειναι αντιγραφη του ροκφορ και της γκοργκονζολα αλλα ειναι και αυτο ποπ τελικα 

 

Danablu[1] and Esrom are the only two Danish cheeses that are PGI-marked by the EU, meaning that they may only be produced in Denmark from Danish milk and at approved dairies that produce the cheeses according to the specifications laid down.

 

Σαν μαρκα ομως η Castello ? Την επομενη φορα θα δοκιμασω και το st clements .

δεν μου πολυαρεσει αυτο.θελω καποια στιγμη να παρω το ακριβο μπας και ειναι καλυτερο.παντως και εγω το εχω παρατηρήσει αυτο πχ μικρη δεν γουσταρα καθολου τα λεμονατα τωρα τρωω μεχρι και παπαδοπουλου γεμιστα με λεμονι ^_^

 

εγω ροκφορ ειχα φαει γνησιο τοτε και σολομο καπνιστο τιποτα απο τα δυο δεν μου αρεσαν, μπορει αυτο να μου αρεσει γιατι ηταν πιο ηπιο.

ναι εγω δεν ετρωγα σπανακοριζα, λαχανοριζα κλπ τωρα τα τρωω χαλαρα.

Ωραία είναι αυτά τα τυριά αλλά έχουν πολύ έντονη γεύση και δεν μπορείς να φας πολύ, είναι για μικρές ποσότητες!

οτι πρεπει κανουμε και οικονομια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε τι λεει αυτος οτι δεν του αρεσει ο καπνιστος σολωμος; πας καλα; ρε που ζουμε;  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ομω που τον ειχα φαει δεν μου αρεσε καθολου αηδίασα  για την ακριβεια τωρα μαγειρευμενος δεν εχω φαει, ο φρεσκος στον φουρνο μου αρεσει.

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομω που τον ειχα φαει δεν μου αρεσε καθολου αδειασα για την ακριβεια τωρα μαγειρευμενος δεν εχω φαει, ο φρεσκος στον φουρνο μου αρεσει.

 

μαγειρεμενος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  ωωωωω θεοι σταματα! με καθε λεξη σου με σκοτωνεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε δεν παιζει να φαω ποτε :P Α και το σουσι μεγαλη βλακεια !!!!!!

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι λεει ο αντιχριστος θα σκισω τους dracossack μου!

 

http://yugioh.wikia.com/wiki/Mecha_Phantom_Beast_Dracossack

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανωριμε, ο καπνιστος σολωμος ειναι ωμός αλλά δεν είναι :P

 

ειναι "αλλαντικο" ας πουμε 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι λεει ο αντιχριστος θα σκισω τους dracossack μου!

 

http://yugioh.wikia.com/wiki/Mecha_Phantom_Beast_Dracossack

ε αφου δεν μου αρεσει καλε τι να κανω γενικα η γιαπωνέζικη δεν μου αρεσει οχι μονο του σουσι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...