Προς το περιεχόμενο

Topic Μαγειρικής/Ζαχαροπλαστικής


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα ψιλο οφφ είμαι, αλλά να ψάχνεις άνθος αλατιού και να κοστίζουν τα μεταφορικά περισσότερο από το ίδιο το προϊόν είναι πολύ ενοχλητικό.  <_< Οι ντόπιοι δεν το συζητάω τι μου είπαν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ψιλο οφφ είμαι, αλλά να ψάχνεις άνθος αλατιού και να κοστίζουν τα μεταφορικά περισσότερο από το ίδιο το προϊόν είναι πολύ ενοχλητικό.  <_< Οι ντόπιοι δεν το συζητάω τι μου είπαν... 

 

ενα πακετο 5 κιλων με το ταχυδρομειο εχει μεταφορικα 32 ευρω περιπου. σε ενδιαφερει καμια μπισνα με βελγιο;  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα, evabb, αν άνοιγα ένα μαγαζάκι να βάλω μέσα όσα δε βρίσκω εδώ και τα παραγγέλνω δεξιά κι αριστερά, μια χαρά θα ήταν.  :P

 

Αγαπητέ bnv, εσύ μπορεί να είδες. Εγώ δεν πρόκειται να δω καν Σκλαβενίτη κάπου εδώ! Και πάλι ήθελα συγκεκριμένης χώρας προέλευσης, Ευχαριστώ. ^^ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ψιλο οφφ είμαι, αλλά να ψάχνεις άνθος αλατιού και να κοστίζουν τα μεταφορικά περισσότερο από το ίδιο το προϊόν είναι πολύ ενοχλητικό.  <_< Οι ντόπιοι δεν το συζητάω τι μου είπαν... 

Στο μπαχαρ εχει παντως.

 

Γιατι δεν βαζεις καλας και ηρα? δεν ειναι τα ιδια τα αλατια ολα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μπαχαρ εχει παντως.

 

Γιατι δεν βαζεις καλας και ηρα? δεν ειναι τα ιδια τα αλατια ολα?

Με τρολλάρεις, ε; Καλάαα  <_<

 

or just harvest it

 

attachicon.gifDSC01384.png

Ψήνομαι, με περιβάλλει θάλασσα άλλωστε!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την ιστορία, βρήκα άνθος αλατιού με βανίλια μαδαγασκάρης. Τρώγεται και σκέτο.  :rolleyes: Ανυπομονώ να το συνοδεύσω με τα cookies του Torres! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου ειχανε στειλει για δωρο πολλα αλατια και ειχε μεσα ενα τετοιο, Δοκιμασε το με χτενια αν βρεις, ακουγεται περιεργο αλλα δουλευει


oZMxLiH.jpg

 

branch:

75c αυγα, rosti, pancetta και ντοματες φουρνου σε θολωμενη φωτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αποφάσισα να μάθω να μαγειρεύω οπότε θα σας ταράξω στις ερωτήσεις.

 

Για αρχή θέλω να με πείτε σε τι φαγητα μπορώ να χρησιμοποιήσω την μαγιονέζα. Στις πατάτες φούρνου, την αλήφω στην πατάτα πριν μπει στον φούρνο ή μετά. Επίσης πάνω από την ρίγανη ή κάτω (αν είναι να την αλείψω πριν τον φούρνο). Επίσης υπάρχουν πολλων ειδών μαγιονέζες. Γιατι αυτή που πήρα έχει πολύ έντονη γεύση. Δεν μπορώ βάλω μεγάλη δόση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...