Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση σε Android 10 για τα Huawei P30 Pro και Mate 20 Pro σε Ευρωπαϊκές χώρες (και στην Ελλάδα)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα μου ηρθε το πρωί αλλα αναφέρει οτι καποιες εφαρμογες ακομα μπορει να μην δουλευουν σωστα (web banking) και γι αυτον τον λογο αναμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Lewnidas1995 είπε

Εμενα μου ηρθε το πρωί αλλα αναφέρει οτι καποιες εφαρμογες ακομα μπορει να μην δουλευουν σωστα (web banking) και γι αυτον τον λογο αναμένω.

Μια χαρά δουλεύει σε μένα η winbank της Πειραιώς.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, papavales είπε

Δεν κατάλαβα τι εννοείς, το mate 30 pro κυκλοφόρησε πριν 1 μήνα περίπου και είχε ηδη android 10(η 1η android συσκευή που φόρεσε το 10ρι νομίζω) και τώρα πήρε android 10 το p30 series (που κυκλοφόρησε τον Απρίλιο) και mate 20 series(που κυκλοφόρησε πέρυσι). Άσε με να μαντέψω samsung ή iphone user  είσαι?

Αυτό έλειπε. Να τους προλάβαινε η Xiaomi με κινητά των 400.

 

20 ώρες πριν, papavales είπε

 

 

20 ώρες πριν, papavales είπε

 

Και ποιο χρονοδιάγραμμα ακριβώς; Αφού συμμετείχε μέσα στις συσκευές του project της Google για android 10.

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nikos5800 είπε

Καλά χαλάρωσε φετινό μοντέλο είναι αυτό έλειπε να μην πάρει και όλας 

Χαλαρος ειμαι μαν, εσυ ομως λιγο τσιτωμενος, γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε Ρ30 εχω δοκιμασει το eurobank & alpha bank app χωρις να παρατηρησω καποιο προβλημα .

"Προβλημα" συναντησα σε huawei theme που εχω περασμενο αλλα χωρις να ειναι συμβατο με την εκδοση 10, ομως επειδη το προ-ειχα πριν την αναβαθμιση δεν το ηξερα .Εαν δοκιμασεις να αλλαξεις σε θεμα που δν ειναι συμβατο σε προειδοποιει η εφαρμογη οτι δν ειναι πληρως συμβατο.

Δηλαδη εαν εχετε ηδη καποιο huawei theme  περασμενο κ κανετε αναβαθμιση μπορει να εχει θεματακια,απλα αλλαξτε σε συμβατο.

 

edit: μεσω hicare την πηρα την αναβαθμιση κ εγω

Επεξ/σία από aspirini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Honor 20 pro... Κ εγω μεσω hicare σημερα... Τ κινητο μ φαίνεται ενα κλικ πιο σβελτο.. Που ουτως η αλλως ηταν σφαιρα. Αλλα απο εκει π ειχα ελευθερη ραμ 6,5gb τωρα δεν εχω πανω απο 5,8 με τιποτα.. Και επιπλεον εχει καποια πράγματα... Διπλά... Πχ το να ρυθμισεις ποιες εφσρμογες λειτουργουν στο παρασκήνιο... Ειναι σε δυο διαφορετικα μενου.. Στο εφαρμογες και στο μπαταρια.... Εχει επισης δυο εφαρμογες διαχειρισης αρχειων.. Της Huawei π την ειχε ούτως ή άλλως και τωρα εχει και την stock της Google... Και γενικα δν είναι τοσο καλοφτιαγμενο οσο περιμενα... Σαν κακη αντιγραφη του one ui της Samsung ειναι εμφανισιακά. Ελπιζω με update να φτιαχτει. Οσο για μπαταρια και καμερες... Ιδια με πριν προς τ παρον... Αν κ  η εφαρμογη της καμερας αλλαξε κ επισης δεν μ αρεσει τόσο εμφάνισιακα σ σχεση μ πριν... Γούστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...