Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορκωμοσίας του στρατού; Περίπου 10 μέρες, απο την Παρασκευή που ορκίζεστε μέχρι και την επόμενη Κυριακή. Ορκωμοσίας πτυχίου δεν υφίσταται. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, phanispal είπε

Εμείς πήραμε 4 μέρες και οι 2 (ίσως και 3) χρεώθηκαν απ' την κανονική, και τώρα μιλάμε για 10 μέρες.

και εγω για 4 ειχα ακουσει πλεον, παλια ηταν 10

εσυ για ποτε μιλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Jimakozz είπε

Καλησπερα. Ειμαι υποχρεος καταταξης με τη Δ ΕΣΣΟ 2024 στο ΚΕΤΘ ΚΕΝ ΑΥΛΩΝΑ στις 9/7/24.

Ειναι κανεις μαζι μου?

Καλησπέρα. Μπαίνουμε μαζί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Titos301 είπε

και εγω για 4 ειχα ακουσει πλεον, παλια ηταν 10

εσυ για ποτε μιλας;

Από τότε που έγινε 12μηνη η θητεία στον ΣΞ (Γ ΕΣΣΟ 2021), έγιναν 10 ξανά οι άδειες ορκωμοσίας. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gurat12 είπε

Γεια εχω ερωτηση, γινεται να παρω αναβολη χωρις χαρτι? Αν ναι με ποιους τροπους γινεται? Ευχαριστω!

Tι εννοείς χωρίς χαρτί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gurat12 είπε

Ψυχιατρου/Ειδικου. 

Αναβολή για σπουδές,αναβολή για κοινωνικούς λόγους,αναβολή για ιατρικούς λόγους.

Χρειάζεσαι για όλα κάποιες αποδείξεις. https://www.gov.gr/upourgeia/upourgeio-ethnikes-amunas/ethnikes-amunas/anabole-katataxes-strateuses-gia-koinonikous-logous

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Αναβολή για σπουδές,αναβολή για κοινωνικούς λόγους,αναβολή για ιατρικούς λόγους.

Χρειάζεσαι για όλα κάποιες αποδείξεις. https://www.gov.gr/upourgeia/upourgeio-ethnikes-amunas/ethnikes-amunas/anabole-katataxes-strateuses-gia-koinonikous-logous

 

Εχω ζητησει αναβολη μεσω ΚΕΠ για κοινωνικους λογους, αλλα μου απορριφθηκε απο την στρατολογικη υπηρεσια.

 

Τωρα η μονη μου επιλογη ειναι μεσω στρατοπεδου χωρις αποδειξη. Any tips? Θα μου την απορριψουν και εκει και θα με αναγκασουν να υπηρετησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gurat12 είπε

Εχω ζητησει αναβολη μεσω ΚΕΠ για κοινωνικους λογους, αλλα μου απορριφθηκε απο την στρατολογικη υπηρεσια.

 

Τωρα η μονη μου επιλογη ειναι μεσω στρατοπεδου χωρις αποδειξη. Any tips? Θα μου την απορριψουν και εκει και θα με αναγκασουν να υπηρετησω?

Tι να σου πω;Δεν είμαι στην επιτροπή  για να ξερω αλλά δεν δείχνει και πολύ καλό για εσένα.

 

Καλή τύχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...