Προς το περιεχόμενο

Θάνατος στους inkjet εκτυπωτές


1990katerina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/10/2019 στις 4:04 ΜΜ, terminacode είπε

Όταν έρθει η ώρα θα το κάνω το κόλπο σου,καλό,δε το ήξερα!

Μου το έκανε το μαύρο σήμερα.Άδειασε το γέμισε και έβγαλε μήνυμα ότι δεν το αναγνωρίζει και θέλει καινούργιο.

Έβγαλα μελάνια το έβγαλα από τη πρίζα,το άναψα πάλι και ακολούθησα ανάποδη διαδικασία πρώτα το τρίχρωμο εντάξει μετά το μαύρο όλα μια χαρά. Είναι και παλιό βέβαια κάποια στιγμή θα τα παίξει αλλά με 10 ευρώ συμβατό xl και συνεχίζω.

Από τον παππού δεν πρόκειται να πάρουν 50ευρα για μελάνια  να χτυπιούνται.:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος θέλει ΦΘΗΝΑ ΜΑΜΙΣΙΑ μελάνια με κόστος στο 30% από τόνερ ή στο 10% των φθηνιάρικων inkjet

ψάξτε epson ecotank  που δίνει μαμίσια "μπιμπερό" με μελάνι.

τόσο πολύ μελάνι που φτάνει να πλύνουμε και τα βρακιά μας ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

όποιος θέλει ΦΘΗΝΑ ΜΑΜΙΣΙΑ μελάνια με κόστος στο 30% από τόνερ ή στο 10% των φθηνιάρικων inkjet

ψάξτε epson ecotank  που δίνει μαμίσια "μπιμπερό" με μελάνι.

τόσο πολύ μελάνι που φτάνει να πλύνουμε και τα βρακιά μας ακόμη.

Eγώ βολεύομαι μια χαρα με τον laser.

Στις 25/10/2019 στις 3:28 ΜΜ, papoys1 είπε

Μου το έκανε το μαύρο σήμερα.Άδειασε το γέμισε και έβγαλε μήνυμα ότι δεν το αναγνωρίζει και θέλει καινούργιο.

Έβγαλα μελάνια το έβγαλα από τη πρίζα,το άναψα πάλι και ακολούθησα ανάποδη διαδικασία πρώτα το τρίχρωμο εντάξει μετά το μαύρο όλα μια χαρά. Είναι και παλιό βέβαια κάποια στιγμή θα τα παίξει αλλά με 10 ευρώ συμβατό xl και συνεχίζω.

Από τον παππού δεν πρόκειται να πάρουν 50ευρα για μελάνια  να χτυπιούνται.:P

Εγώ δεν μπορώ να μπω στο τριπάκι κάθε τρεις και λίγο με σύριγγα.

Άλλωστε αν θέλω να εκτυπώσω εγχρωμο πάω στο φωτογραφείο και έχω και καλή ποιότητα χαρτιού που κοστίζει 25 ευρώ για σπίτι μόνο χωρίς το κόστος του inkjet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ έχω πάρει ink tank εκτυπωτή της hp. Ακόμα να μου τελειώσουν τα μελάνια που ήρθαν μαζί με τον εκτυπωτή. Οικονομικός γιατί παίρνεις μεγαλύτερη ποσότητα μελανιού αντί του inkjet αλλά αν δεν εκτυπώσεις τουλάχιστον μια με δύο φορές την εβδομάδα θα έχεις το κοινό πρόβλημα που έχουν και οι inkjet. Inkjet είναι και οι inktank απλώς έχουν δεξαμενή για να βάλεις υγρό μελάνι αντί catridges.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πιο βασικη χρηση δηλαδη εκτυπωση καμιας ταυτοτητας, κανενος δικαιολογητικου απο email, taxis κλπ 5-10 φορες το χρονο, ασπρομαυρα ολα, τι θα προτεινατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, archer100 είπε

Για την πιο βασικη χρηση δηλαδη εκτυπωση καμιας ταυτοτητας, κανενος δικαιολογητικου απο email, taxis κλπ 5-10 φορες το χρονο, ασπρομαυρα ολα, τι θα προτεινατε;

Ένα laser εκτυπωτή. Εγώ πήρα inktank γιατί εκτυπώνω και έγχρωμα

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...