Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλαγές που έπρεπε να γίνουν από την beta και ήταν προφανές αλλά όχι έπρεπε να βγει το season και να τους κράξουν. 

Απλά έκαναν PR control δεν είπαν τπτ ουσιώδες. 

Τα games πλέον είναι σαν να παραγγέλνεις πιτογυρο να δίνεις όλα τα λεφτά αλλά να έρχεται άδειο κ να σου λέει την άλλη εβδομάδα θα σου στείλω το κρέας γιατί δεν είναι έτοιμο και για τα υπολοιπα βλέπουμε στο μέλλον. 

 

Πάντως απορώ τι έφτιαχναν στο beta αυτοί οι development και δεν είδαν τπτ από όλα αυτά η απλά είπαν το κλασικό θα το φτιάξουμε στην πορεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε οποιοδηποτε αλλο game οταν δε φτιαχνουν τιποτα και νερφάρουν και οτι καλο ειχες επρεπε να τους ειχαν κανει πιτογυρο για το θρασος και το δουλεμα που ριχνουν 

Soon_we_will.jpg

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 minutes ago, Dether said:

Αλλαγές που έπρεπε να γίνουν από την beta και ήταν προφανές αλλά όχι έπρεπε να βγει το season και να τους κράξουν. 

Απλά έκαναν PR control δεν είπαν τπτ ουσιώδες. 

Τα games πλέον είναι σαν να παραγγέλνεις πιτογυρο να δίνεις όλα τα λεφτά αλλά να έρχεται άδειο κ να σου λέει την άλλη εβδομάδα θα σου στείλω το κρέας γιατί δεν είναι έτοιμο και για τα υπολοιπα βλέπουμε στο μέλλον. 

 

Πάντως απορώ τι έφτιαχναν στο beta αυτοί οι development και δεν είδαν τπτ από όλα αυτά η απλά είπαν το κλασικό θα το φτιάξουμε στην πορεία. 

Εμενα ξερεις τι δεν μου αρεσει ? Η ενεργεια που βγάζουν . Μιλάμε για τον game director και σου βγάζει μια χάλια ενεργεια . Κανενα ενθουσιασμο . Λες και ειναι εκει απο αγγαρεία .Να μπει και να σε πωρωσει με το τι ετοιμάζουν  . Πολύ φλατ 

Επεξ/σία από Aztec
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίστευτο το ότι δεν έκαναν καν αναφορά στο itemisation και στην έλλειψη economy. Είναι τελείως out of touch αν έχουν την αίσθηση ότι με το να γίνει το shaco λιγότερο rare λύνεται το itemisation ή ότι τα προβλήματα του παιχνιδιού είναι τα stash tabs. Όλα αυτά που έταξαν είναι επιπέδου hotfixes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Aztec said:

Εμενα ξερεις τι δεν μου αρεσει ? Η ενεργεια που βγάζουν . Μιλάμε για τον game director και σου βγάζει μια χάλια ενεργεια . Κανενα ενθουσιασμο . Λες και ειναι εκει απο αγγαρεία .Να μπει και να σε πωρωσει με το τι ετοιμάζουν  . Πολύ φλατ 

Εμένα μου βγάζουν ότι δεν έχουν ιδέα πως θέλουν να προχωρήσουν με το game και αυτό βλέπω με τα patch μέχρι τώρα, απλά κάνουν αλλαγές χωρίς ουσία. 

Νερφαρουμε τα πάντα για να είναι δύσκολο το content και μετά βγαίνουν και λένε θα Νερφαρουμε και το content άρα πάμε πίσω στα ίδια,νομίζω ότι έχουν χάσει την μπάλα αυτή την στιγμή. 

Αλλά από την άλλη μετά από τόσο κράξιμο αν έβγαιναν μέσα στην χαρά θα ήταν κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To nerf στο survivability δεν είναι και τόσο μεγάλο τελικά. Μπήκα στο eternal realm με έναν necro που είχα που απλά δεν πέθαινε ποτέ, οκ πλέον δεν μπορώ να πάω τελείως AFK μέσα σε dungeon, πρέπει να πατάω και κουμπιά για να μην πεθάνω. Πρίν το nerf βάραγε 100% dmg reduction, τώρα είναι στο 90%, πάλι απέθαντος μόνο με disconnect παίζει να πεθάνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω - ειχα sorceress και θελω και αλλο nerf για να το ευχαριστηθω :P Και αλλα battlenet server το π@λο που θες να παιξεις παλι κιολας :devil:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Herald είπε

To nerf στο survivability δεν είναι και τόσο μεγάλο τελικά. Μπήκα στο eternal realm με έναν necro που είχα που απλά δεν πέθαινε ποτέ, οκ πλέον δεν μπορώ να πάω τελείως AFK μέσα σε dungeon, πρέπει να πατάω και κουμπιά για να μην πεθάνω. Πρίν το nerf βάραγε 100% dmg reduction, τώρα είναι στο 90%, πάλι απέθαντος μόνο με disconnect παίζει να πεθάνεις

Ο necro είναι πολύ ωραίος χαρακτήρας από τα βίντεο που χαζεύω, έχει πολύ ενδιαφέρον τρόπο παιχνιδιού... Θα φτιάξω έναν σίγουρα στο season 2!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχεις φτασει να κανεις τα lvl 100 nightmare που πεταξαν τα βλαμενα corporate devs με ενα υφος "we care we listen " που βαριουνται τη ζωη τους ; lol . Αντε γεια ας πανε να κανουν κανα mobile gacha 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 20/07/2023 at 18:26, BlurayMoviesGreece said:

Μα στο εξηγησα...
Πρωτα θα σε βαλουν εκει που πρεπει να εισαι με τα Ancestral 820 KAI META θα σου βαλουν νεα items/Tier/Mechanics.
Το να σου πεταξουν απλα νεα items/Τiers ειναι μια τρυπα στο νερο γιατι αν εγω πχ με τα 820 καθαριζα 100αρια τι να τα κανω τα νεα items να τα κανω κορνιζα;
Πρωτα θα πεσει το nerf ωστε τα 820 να φαρμαρουν μεχρι εκει που πρεπει να farmαρουν και μετα θα σου δωσουν τα νεα Items/Tier/Mechanics για να μπορεις να φαρμαρεις τα 60+.
Εκτος αν τα αφησουν ολα ετσι οπως ειναι , δεν κανουν Nerf και σου εβαζαν τα νεα items/tier/mechanics για να φαρμαρεις 200αρια αλλα εκει μιλαμε για αλλο Cap και οχι για Balance.

Screenshot.jpg
 

Eχω και 4-5 50αριδες που εκανα δοκιμες για Speedruns πριν τα Patch.



τί lvl NMD κανει ο WW Barb σου και σε ποσο χρονο?

μιλαω για μεσο ορο σε χρονο απο ολα τα dungeons που βγαζεις στο χαλαρο οχι για ρεκορ ουτε speedruns ουτε πουσαρισμενες/ιδανικες καταστασεις

και κανοντας ενα 80-90% clear το dungeon οχι τρεχαλα να παμε να παρουμε το Glyphstone

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...