Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, gregpec2 said:

Τρελό launch η season, renown skill points και potions δεν έχουν μεταφερθεί καν, τα teleports των πόλεων δεν έχουν περάσει καν, και τώρα είμαι κολλημένος στην queue 😁

Βρε κάντα  claim 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Aztec είπε

Καλά εντάξει έβαλα να δω έναν streamer που πάει για world first . Εγώ είμαι στο queue και αυτός είναι 17 :D 

Μπορείς να μου αφήσεις το username του; Στο twitch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aztec είπε

Ανοίγεις χαρτη και W 

Α thanx , δεν ήξερα οτι έπρεπε να το ξανακάνουμε. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά γιατί κόλλησε, και τώρα που προσπάθησα να ξαναμπώ, είμαι κολλημένος στην ουρά 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, gregpec2 said:

Α thanx , δεν ήξερα οτι έπρεπε να το ξανακάνουμε. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά γιατί κόλλησε, και τώρα που προσπάθησα να ξαναμπώ, είμαι κολλημένος στην ουρά 😁

Έχει θέματα σήμερα δεν ξέρω το παράτησα  γιατί πήγα να μπω σε ένα dungeon και είχε  μείνει πόση ώρα στην loading screen . Alt f4 και αύριο πάλι :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπήκα,έφτασα lvl 5 αλλά γεμάτο bugs είναι,έχει invisible walls in game,μπαίνεις σε dungeon και κολλάς στο loading και σίγουρα θα βρω κι άλλα όταν μπω αύριο γιατί σήμερα δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Westbaum είπε

Εγώ μπήκα,έφτασα lvl 5 αλλά γεμάτο bugs είναι,έχει invisible walls in game,μπαίνεις σε dungeon και κολλάς στο loading και σίγουρα θα βρω κι άλλα όταν μπω αύριο γιατί σήμερα δεν..

ευτυχως ειναι server related...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gregpec2 είπε

Τα strongholds και τα waypoints των πόλεων θα πρέπει να τα ξανακάνουμε/πάρουμε ; Γιατί απ' ότι πρόλαβα να δω ήτανε κλειδωμένα.

Ναι ναι. Εχεις ξεκλειδωμενα των κεντρικων πολεων μονο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάει μια χαρά εμένα αλλά όταν μου πετάει το crossplay notice τρώει κάτι κολλήματα. Ίσως το απενεργοποιήσω για καμιά ώρα να δω διάφορα.

Update: χωρίς το crossplay δεν τρώω κολλήματα, δοκιμάστε το για σήμερα τουλάχιστον που μπήκε όλη η υφήλιος για την αρχή της season.

Επεξ/σία από bushidocougar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...