Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, CalaQuendiR said:

Λαθος το εθεσε. Εχει free και premium tier. Προφανως το premium ειναι 3-4 φορες πιο γεματο για προφανεις λογους.

Εισαι τρελος μονο free υπαρχει και θα στα δινει ολα δωρεαν η blizzard   , εμενα μου εστειλαν και λεφτα για να μην χαλασω απο τα δικα μου για το battle pass .
Ο κοσμος κραζει γιατι τα games εχουν καταντισει ετσι αλλα με αυτα που βλεπεις τελικα λες εχουν δικαιο και καλα κανουν , μας αξιζουν unfished games με full price tag  και ας τα φτιαξουν μετα

1 minute ago, Sugizo said:

Ελα νομίζω το βρήκαμε το πρόβλημα, ο άλλος έχει 500+ ώρες σε έναν μήνα και το θεωρεί και skill, κι εμείς είχαμε 30 BER σε ένα ladder, δεν κάναμε έτσι.

Εχω δει τύπους που χτυπούσαν 24/7 με 1 8ώρο ύπνο ενδιάμεσα κι είχαν σηκώσει τον ουρανό με τ’αστρα, και δεν μπορούσαν να πάνε 90 στο HC, τι λέμε τώρα.

Προφανώς ο @BluerayMoviesGreece δεν θα καταλάβει ποτέ πως η πλειοψηφία δεν έχει πάνω από 100 ώρες τον μήνα και το grind τους μοιάζει ανούσιο και ατελείωτο.

Εσυ ξερεις να βρισκεις τιμες στα ιτεμς η εισαι τπτ casual noobas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν, σε άλλα νέα πιο σχετικά με το game, έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει με το secret cow level?

Παίζει να είναι όντως κάπου καλά κρυμμένο ή θα το εμφανίσουν σε κάνα expansion??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Dether είπε

Εισαι τρελος μονο free υπαρχει και θα στα δινει ολα δωρεαν η blizzard   , εμενα μου εστειλαν και λεφτα για να μην χαλασω απο τα δικα μου για το battle pass .

image.png.d56194c3c73f8860ae45cc517dbe3875.png

Tο ειχαν αναφερει και στην παρουσιαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, CalaQuendiR said:

image.png.d56194c3c73f8860ae45cc517dbe3875.png

Tο ειχαν αναφερει και στην παρουσιαση...

Το ξερω, στην ουσια ολο το endgame του d4 ειναι το battle pass progress 

2 minutes ago, bushidocougar said:

Λοιπόν, σε άλλα νέα πιο σχετικά με το game, έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει με το secret cow level?

Παίζει να είναι όντως κάπου καλά κρυμμένο ή θα το εμφανίσουν σε κάνα expansion??

Ειμαι σιγουρος οτι ουτε  στην blizzard δεν ξερουν , απλα βαλανε μερικα hints μεχρι να βγαλουν ακρη . Η απλα περιμενουν τον κοσμο να φτιαξει καμια θεωρια και να την κλεψουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, CalaQuendiR said:

Για την ωρα δυστυχως ναι πραγμα τραγικο.

Μην ειμαστε μονο αρνητικοι  το battle pass γαμαει  εχουν ριξει τρομερη δουλεια , σιγουρα περισσοτερη απο οτι θα επρεπε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Dether είπε

Παμε παλι, αλλο knowledge και χρονος που σπαταλας και αλλο σκιλλ, οτι εσυ flipparis ιτεμς η κανεις trade δεν κανει το d2 skilled game. Το d3 δλδ με το ah ηταν για super skilled payers δλδ.......  d3 proffesional flipperers οι ποιο Skilled players να πουμε
 

Το D2 oσο και αν σου φαινεται παραξενο ηταν πιο δυσκολο απο το 3 και το 4 και αυτο γιατι δεν υπηρχε ετοιμη πληροφορια, ετοιμα builds, ετοιμα farming spots.
Δοκιμαζες καποια skills και αν δεν δουλευαν καλα μεταξυ τους ή οπως νομιζες οτι θα δουλευουν επρεπε να κανεις νεο χαρακτηρα.
Αν εβαζες λαθος τα stats επρεπε να κανεις νεο χαρακτηρα.
Eβρισκες το superduper item και δεν μπορουσες να το φορεσεις για τα επομενα 15 level γιατι δεν ειχες STR.
Το theorycrafting και Τesting ηταν υποχρεωση σου αν ηθελες farmαρεις σωστα και γρηγορα.
Τωρα αν εσυ εμαθες το D2 το 2020 που τα βρηκες ολα ετοιμα απο τον MrLlamasC εκει αλλαζει το θεμα.
Τοτε που λεω εγω ο MrlLamasC επινε το γαλα του και του αλλαζαν πανες.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Sugizo είπε

Προφανώς ο @BlurayMoviesGreece δεν θα καταλάβει ποτέ πως η πλειοψηφία δεν έχει πάνω από 100 ώρες τον μήνα και το grind τους μοιάζει ανούσιο και ατελείωτο.

Ειμαι στη κατηγορια που αναφερεις και ακομη και το 100 ωρες gaming μαλλον ανεφικτο μου φαινεται.

Το θεμα μου προσωπικα ειναι οτι αφου παιζω λιγοτερο θα επρεπε να ξεμεινω απο ορεξη να παιξω πιο αργα απο καποιον αλλο που παιζει το 4πλασιο. Αυτο ειναι το φυσιολογικο.
 

Σταματησα να παιζω οχι επειδη καποιος αλλος ηταν πιο μπροστα απο μενα αλλα επειδη δε το εβρισκα fun και απλα αποφασισα αυτες τις ωρες να τις δαπανησω αρχικα στο ff16 που περναω πραγματικα καλα, επειτα μαλλον για κανα μηνα στο poe στο νεο league και μετα στο Armored Core 6.
 

Ολα αυτα μου φαινονται πιο διασκεδαστικα απο το ανουσιο grind του d4. Και αυτο οχι δεν εχει να κανει με το grind σαν εννοια και οτι δε γουσταρω να grindαρω. Μια χαρα θα grindαρω στο poe σε κανα μηνα που και για κεινο αν ανοιξω το στομα μου δε θα σταματαω να κραζω αλλα τουλαχιστον το grind σαν grind το βρισκω πιο meaningful.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε τώρα εγώ που δεν έχω τερματίσει το campaign να συνεχίσω και μετά να ξεκινήσω season? Αν με βάλει μέσα πότε γιατί όπως το βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να τερματίσεις για να δεις πως εξελίσσεται και το storyline. Ειδικά το τελευταίο (περίπου) βίντεο είναι επικό.

Αν θες να κάνεις κάτι επίσης που θα σε βοηθήσει στο επόμενο season, μάζεψε όλα τα lilith statues από τον χάρτη! Το renown θα το κρατήσεις και θα ξεκινήσεις το season 01 με καλό boost!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...