Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, mphxths είπε

Καλα που μας εξηγησε τι σημαινει το "season" , γιατι 20 χιλιαδες seasons μετα , δεν ξεραμε.

Καποιοι δεν ξερουν, οπως και πολλοι δεν ξερουν τι θα μεταφερθει και θα το γλιτωσουν απο το Eternal στο Seasonal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh yes παντα βλεπω νεα και μαθαινω :P .Mε απλα λογια για μενα που απο παλια εχω πολλα ΜΜΟ οταν βλεπω "seasons" σημαινει αρμεγμα μεχρι εκει που δε παει :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τώρα το καλοκαίρι θα κρατήσει κόσμο κάπως, από Σεπτέμβρη που έρχονται ένα σωρό παιχνίδια θα πάει άκλαφτο. Οι μόνοι που θα συνεχίσουν να παίζουν θα είναι οι hardcore fans.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Georgram είπε

Ρε παιδιά ωραία όλα αυτά αλλά γιατί δεν λέμε το πιο σημαντικό; Το παιχνίδι μετά το τελευταίο update καταντάει εκνευριστικό με το lag και το delay που έχει! Έχω πεθάνει άπειρες φορές είτε επειδή τα skills μου δεν πιάνουν είτε γιατί θα τρώω shuttering/lag και θα βλέπω εικόνες μόνο! Μόνο εγώ το παθαίνω;

Κι εγώ το ΣΚ είχα θέματα, σε φάση που έκανα restart το router μου δύο φορές μήπως φταίει η γραμμή μου. Μπορεί να φταίει και το traffic των servers λόγω ΣΚ, περίεργο θα ήταν να φταίει το patch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Για τώρα το καλοκαίρι θα κρατήσει κόσμο κάπως, από Σεπτέμβρη που έρχονται ένα σωρό παιχνίδια θα πάει άκλαφτο. Οι μόνοι που θα συνεχίσουν να παίζουν θα είναι οι hardcore fans.

Aυτο ειναι δεδομενο εξ αρχης, δεν εχει να κανει με το περιεχομενο του παιχνιδιου, με το καλοκαιρι ή με το οτι θα βγουν καινουρια παιχνιδια.
Σε ολα τα παιχνιδια υπαρχει κοσμος που τα αγοραζει παιζει 40-50 ωρες και θα βρει τους λογους του για να παει στο επομενο.
Καποια στιγμη τα preorders ειχαν φτασει τα 10 μυρια απο τοτε θα εχουν κανει αλλα τοσα.
Ακομα και τα 2/3 να φυγουν που το θεωρω υπερβολικο(ισως οι μισοι θα ηταν πιο ρεαλιστικο) μιλαμε για πολυ κοσμο online.
Aπο εκει και περα τα Seasons θα δειξουν το αν θα χανει περισσοτερους απο οτι θα κερδιζει(νεους και επιστροφες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Aυτο ειναι δεδομενο εξ αρχης, δεν εχει να κανει με το περιεχομενο του παιχνιδιου, με το καλοκαιρι ή με το οτι θα βγουν καινουρια παιχνιδια.
Σε ολα τα παιχνιδια υπαρχει κοσμος που τα αγοραζει παιζει 40-50 ωρες και θα βρει τους λογους του για να παει στο επομενο.
Καποια στιγμη τα preorders ειχαν φτασει τα 10 μυρια απο τοτε θα εχουν κανει αλλα τοσα.
Ακομα και τα 2/3 να φυγουν που το θεωρω υπερβολικο(ισως οι μισοι θα ηταν πιο ρεαλιστικο) μιλαμε για πολυ κοσμο online.
Aπο εκει και περα τα Seasons θα δειξουν το αν θα χανει περισσοτερους απο οτι θα κερδιζει(νεους και επιστροφες).

Όχι έχει να κάνει με την ανυπαρξία του endgame content που από ότι φαίνεται θα συνεχίσει και στην season 1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Όχι έχει να κάνει με την ανυπαρξία του endgame content που από ότι φαίνεται θα συνεχίσει και στην season 1.

Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι στη Clan εβαλα 20 δικα μου ατομα και καμια 20αρια απο εδω.
Απο τις πρωτες μερες οταν ειμασταν ακομα στο Campaign με ρωταει ο Nenzo "ολοι αυτοι θα παιξουν;"
Kαι του απαντησα οτι θα ειμαι ευχαριστημενος αν στο Season μπουν 3-4 απο αυτους.
Οι 20 δικοι μου δεν διαμαρτηρηθηκαν για τιποτα,παιζουν ακομα και το ευχαριστιουνται και θα μπουν ολοι στο Season.
Δεν χρειαζονταν να δω το end game ή posts απο εδω μεσα.
Καποιοι το αγορασαν καθαρα για συναισθηματικους λογους να θυμηθουν τα παλια.
Καποιοι το αγορασαν για το Story, ε το story παντα τελειωνει στο Campaign.
Kαποιοι το αγορασαν γιατι νομιζαν οτι θα ειναι WoW φαση, θα εχει 20 Βοss που θα ριχνουν 20 items και θα ντυθουν.
Καποιοι το αγορασαν μεχρι να βγει το Χ game οπως λες απο Σεμπτεβρη.
Καποιοι ειναι δεδομενο οτι θα κουραστουν.

Δεν ειναι κατι που το ζω πρωτη φορα , σε ολα τα Diablo στη αρχη μπαιναμε μεγαλη παρεα και στο τελος μεναμε οι μισοι.
 

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Aυτο ειναι δεδομενο εξ αρχης, δεν εχει να κανει με το περιεχομενο του παιχνιδιου, με το καλοκαιρι ή με το οτι θα βγουν καινουρια παιχνιδια.

Τον πρώτο καιρό/launch υπάρχει το μεγαλύτερο ενδιαφέρον από τον κόσμο.

Οσο πιο μικρό είναι όμως το αρχικό περιεχόμενο πέραν του campaign, τόσο πιο σύντομα  οι περισσότεροι θα το παρατήσουν.

Αρα μια χαρά παίζει ρόλο το περιεχόμενο του παιχνιδιού όπως και η περίοδος κυκλοφορίας του, στο πότε θα το παρατήσουν πολλοί το παιχνίδι όπως λέει και ο @Psycho_Warhead

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...